• themic

Ani nevim, že je to tak starý. Jinak film nikterak úchvatný, spíš silně podprůměrná pohádka, podpořená podprůměrnými výkony obsazených herců. 15%(19.5.2006)

Nesmrtelná teta mě provází už od malička a když je dneska ten den dětí, tak jsem se na to musel podívat. Stále lepší než nějaký modernější Shrek třetí.(1.6.2012)

Určitě máte i vy svou oblíbenou tetičku. Ano, třeba i na hlídání. Naše tetička je však hodně závistivá a Bohdalová. :-) Král rozumu pozbyl, Matěj jej pobral a štěstí, zdá se, si cestu svou najde samo. A láska? Láska je všemocná... 50%(29.12.2009)

Oblíbená pohádka z dětství, přestože tenkrát pro mne představovala spíše horor. A to především kvůli odporné podobě Závisti, které se nešlo nebát :) Ano, triky jsou neskutečně laciné a ubohé a o hereckých výkonech raději nemluvě, ale jako celek je to jedna z těch lepších českých pohádek.(28.9.2011)

Další z řady pohádek, které jsem si docela oblíbil. Bohdalová opět hraje výborně, role krále je skvělá. Jedna z těch ,,lepších" pohádek, která i pobaví. Hodnocení: 65%(20.1.2008)

• - Závěrečnou píseň „A pohádky je konec“ nazpívali Lucie Bílá a Kamil Střihavka. (M.B)

• - Pohádka stála tehdy 45 milionů korun což na tehdejší dobu bylo nejvíc v Českém filmu. (cariada)

• - Film navštívilo v kinech 584 331 diváků a vydělal 11 549 269 Kč. (Pumiiix)