Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

drackula

90. roky sú späť. Tento film sa vôbec nebral vážne a bolo to super. Máme tu totiž nedotiahnutú akciu, slabé finále, zopár fakt strašných hereckých výkonov, ale... je tu Snoop Dogg, Scott Adkins, veľmi vtipný Dave Franco a skvelý Jamie Foxx. Nekonal sa síce žiadny výnimočný zážitok, ale zabavil som sa. Príjemná jednohubka. 60% Netflix ()

Hollohlaway

Za mě příjemná oddychovka se skutečně parádní akcí. Trochu to ale drhne v omáčce okolo, nebylo to pro mě dostatečně uvěřitelný, celej ten svět s tajným lovem upírů žijících mezi námi byl divnej. Přes mraky mrtvých s podivně se rozpadajícíma ostatkama není nikde jedinej policajt. Vážně, v celým filmu nikdo. Ústředí lovců má tunu předpisů, ale já tam prostě něco fungujícího jako třeba v MIB nevidím. Ale jinak je to svěží, celkem vtipné a propracovat víc scénář bylo by to ještě lepší. ()

blackkocour

Střílet do üpírů se málokdy vyplatí. Koho zavoláme? Tak určitě ne Pavla Liššku, jak mastně tupíruje krvavé flanďáky neotřepaným, ale dost nudným způsobem. To by byla jiná česnečka, kdyby po jeho boku byl Kryštofl Waltz, a společně tam mordovali gorki kuší, a jezdili po svých dobrodružství v zubařském fáru, napříč celou špičatou Amerikou. Ani funky soundtrack přehraný jak z černošského nebe, nezachrání tu nudu, co pije krev. Ale tak, každý den vidět Snoop Doga jak bongem, zhulený na tři prsty, jebe Mordbiuse do netopýra se jen tak nevidí.. ()

jefff

Škoda toho prázdného scénáře, který je hrozně o ničem. Akce baví chvíli, pak je to furt to samé. Herecký výkon Foxxe je super, ale co tam předvádí Snoop Dog to je strašlivý. ()

Soweek

Upíři byli uloženi na dost dlouho k ledu. Day shift dává jasně najevo. že nového Bladea Hollywood nutně potřebuje. ()

coscarelli

Na moje prekvapenie síce " počiernena" hard odľahčená prdel, ale (!) s absenciou buzen a iných podkategórií. [Na Netlfix netypické] Inak len sterilná "odkopávaná " s kameramanskými hrátkami a "bez hudby". Zlet rýchly, momentálne ani neviem čo. Vampire žáner ostáva zatiaľ ležať. Uvidíme čo povie Pozvánka. ()

sedm.1

Ačkoliv považuji Denní směnu za sakra zábavnou jízdu, nemohu ji přesto bohužel dát pětihvězdu, jelikož je tu pár faktů, které mi to prostě nedovolují. Především tedy musím zkritizovat vážně slaboučkou zápletkou, a to i přestože většinou u podobných filmů jsem v tomto ohledu více než tolerantní, ovšem zde to dost přešláplo i onu mou hranici toleranci vůči její nenáročnosti a jednoduchosti, především závěr je fakt už jen nesnesitelně poslepovaná sračka, která výrazně kazila dojem ze všeho ostatního. Dále mi tu vadil vážně jako že už fakt hodně naivní styl humoru, který spíš než vtipně působil až příliš často vyloženě infantilně. Zásadním způsobem mě pak zklamalo použití zelené barvy, kolující v upírech, takže při jejich likvidaci všude cákaly zelený blitky místo gejzírů rudé krve, což si mohli tvůrci zatraceně odpustit. No a v neposlední řadě si nejsem úplně jistý obsazením Dave Franca, který tu hrál tak přitrouble, až jsem se sám za něj styděl, nehledě na to, že do těchto filmů prostě děti nepatří, a to i přestože nejde o regulérní dospělou podívanou, ale rušivým elementem zkrátka jsou. Z těchto důvodů tak nemohu dát plné hodnocení, i když jsou tu zase na druhou stranu i věci, za které by si ho film zasloužil. Hlavně tedy akce je zde naprosto dokonalá, opakuji dokonalá! Efektní, přehledná, nehorázně nápaditá, nekompromisní a je jí i poměrně dost a obrovskou radost mi v tomto směru udělala v závěru především ,,Velká Berta,, , to byl lahůdkový mazec. Celý film pak provází i několik slušných hlášek a narážek, obsazení až na zmiňovaného France též považuji za výherní a hodně mě oslovila celkově uvolněná atmosféra filmu, losangelský parno, havajský košile, prostě pohodička na entou, která se sem kupodivu do toho celého konceptu sakra hodila. Takže ve výsledku ve mně skutečně převažuje spokojenost, proto ve dvojce, která doufám že vznikne, prosím o více tvůrčí inovace a nápaditosti, spoléhat se jen a jen na perfektní akci by se totiž nemuselo podruhé už vyplatit. ()

kenkaku

Prakticky hned po pár minutách má každý jasno. Je to něco jako Netflixem inovovaný Blade. K horšímu samozřejmě. Evidentně nefunguje stříbro ani česneku (nebo je “nový Blade” idiot) a obratem nacpou hlavní postavu do dámských šatů (jakože humor). Hlavní záporák je samozřejmě silná žena (pravděpodobně lesba). A proč prodal část trofejí v “zastavárně”, když stejně musel jít do “unie”? Pistoli si vezme a trofeje (peníze) tam nechá? Čím déle to běželo, tím víc mě to štvalo… jediné co stálo opravdu za to, je scéna s Adkinsem. ()

Ronan

Dobrá akcia? Určite áno. Senzačné hlášky, ktoré určite pobavia? Jasne. Zábavné postavy? Že či. Toto všetko a ešte viac obsiahnuté v 113 minutách čistej, neriedenej zábavy s eRkovou akciou. Kamera a choreografia, o tom sa nemusíme ani baviť je proste na úrovni. Má to dobré postavy či Veľký John alebo Heather, alebo bratia Nazarianovi. Drsný soundtrack a rýchle tempo pri, ktorom bude až diváka mrzieť, že to skončilo tak skoro. Jedine čo ma mrzí, že Heather mohla mať o kuštik viac priestoru , ale ináč som veľmi spokojný, natože som od toho nič nečakal. ()

666Carnage

Sobotní večer, popkorn a Jamie Fox zabíjející upíry. Buddy komedie co pobaví a hlavně je utržena, ústřelena a odejmuta spousta končetin a hlav. Čištění hnízda s bratry co opravují stereo byla vostrá. Je to kravina ale je to režisérův první počin a já myslím, že akci zvládnul velice dobře. Super soundtrack (Body Count, Gta San Andreas) to se tam moc hodilo. Hlavně, kdy se někomu poštěstí vidět Snoop Doga s rotačním kulometem. 75% ()

Silwer

Prumer ale na netflix dobry.. Snoop dog podle me ani nevi kde je takze hraje jak jinak nez otresne..vtipky kdy se nekdo pochcije jaou tu na dennim poradu,takze je to zabava spis pro decka skolou povinne.. Nacrtnuty svet upiru je oklesten na max,takze zbejva jen trocha te akce.. PS:hlavni zaporacka je opravdu straaasidelna😀 ()

iXtr3m3

Pocitovo na tri hviezdy, lebo všetko, čo tu je, sme už v podobnej variácii už niekde videli, vidieť, že je to fakt kopírka nápadov odvšadiaľ, čo to ale dvíha o hviezdu vyššie, tak za prvé, technické spracovanie opäť na úrovni, fakt vysokej úrovni, zaujímavé fighty a killy, s krvou sa nešetrí a brutalitky sú tu na dennom poriadku a za druhé, na to, že je to Netflix tvorba, tak je to po dlhej dlhočiznej dobe dielo, ktoré nemalo v sebe prvky LGBT, alebo som ich tam nevidel, čo je niečo na zasrané LGBT vedenie Netflixu doslova úžasné a nevídané. ()

Han22

Příjemná blbinka na odreagování od vykopávek s bráchou u pivka. Upíří horor v podstatě umřel díky Twilightu, stejně tak mám pocit díky tuně nudných hororů za poslední roky, že umírají i horory jako takové. A příjemnou hororovou komedii jsem neviděl snad roky. Tohle není rozhodně žádný majstrštyk, jen pohodovka o tatovi od rodiny, který potřebuje peníze pro dcerku a tak loví upíry. Bojuje s byrokratickou unií, která mu na krk pověsí jako parťáka totálně pochcanou (doslova) kancelářskou krysu jako parťáka, čistí hnízda a stojí proti naštvané upírce, které zabil dceru a která chce odvetu. Pěkné prostředí, dobrý vtípky, slušně vysvětlené upíří lore a překvapivě parádní choreo všech akcí, parádně dynamické, akrobatické a krvavé. A jako trumf Snoop "Doggy" Dogg s "bezbolestnou"... a dokoce dvakrát! Kupodivu mě nevadil ani ten hiphop a vzpomněl jsem si na Blade... takže klidně za 4*. ()

NifKor

Vidím, že Netflix filmy se nijak kvalitou nezměnily. Hlavní postavy trošku podle šablony, hudba o ničem a scénář jak od frajera, který dosáhl puberty. Upíři jsou v tomhle filmu stejně k hovnu jako zombie v malé skupině. Je to sice svižné, ale o hovně. Potenciál to sice mělo, ale Netflix se na to zase vysral. 4,5/10 ()

borec999

Zábavná béčková upírska brutalita s výbornými bitkami a prestrelkami. Vytvorené univerzum (únia, jej pravidlá, upíry, ich typológia, spôsoby nákazy, prečo sú niektorí dobrí a iní zlí) síce nemá pevne stanovené pravidlá a tvorcovia si ich ohýbajú podľa potreby (takže to miestami nemá 100%nú logiku), ale akcia je kvalitne natočená a je jej dosť (na práci kaskadérov cítiť Stahelskeho (John Wick) vplyv z produkčného kresla). Humor na mňa fungoval a herecké obsadenie bolo tiež nadštandardné. Či už Jamie Foxx v hlavnej úlohe, ale aj viaceré vedľajšie postavy, ako napr. kancelárska krysa a zelenáč Dave Franco, tradične nad vecou a cool Snoop Dogg, či v maličkej úlohe môj obľúbený béčkar Scott Adkins. Viac akčný film než horor a za mňa: vynikajúci výplach mozgu. 75% ()

Litvicek

Průměrná akční slátaňina. Kdyby alespoň ta akce stála za víc, možná by se jednalo o vtipnou buddy movie, nicméně nestojí a komické vložky lehce vyšumí do prázdna. Jednoduše, Netflix.. A zároveň spousta uměle vytvořeného prostoru na další a další pokračování, jak již jsme zvyklí. A bizár na konec. Tvůrci chtěli asi být vtipní a tak našeho černého Foxxe pojmenovali tím nejbělošským možným jménem Bud. Okay. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér