Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dodge je počítačový hacker, bez svalů a touhy zabíjet na potkání. Zato Piper je drsňák par exellence. Vlastně je nespojuje vůbec nic, jen to, že jsou vězni. A taky řetězy, jimiž jsou připoutáni a se kterými bohužel musí počítat poté, co dostanou šanci utéct. Od začátku si jdou po krku, ale život jednoho závisí na vůli toho druhého, takže jim nezbývá než spojit síly. A navíc se brzy objeví i společný cíl. Ve vzduchu totiž visí pěkná sumička v podobě podílu z megaloupeže. O tyto peníze ale usiluje až příliš mnoho lidí. Přesně těch, který dřív střílejí, než se ptají. Ve strhujícím, adrenalinem nabitém akčním thrilleru z roku 1996 hraje první housle hvězdné herecké duo Laurence Fishburne a Stephen Baldwin. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

LaciLC 

všechny recenze uživatele

Tento typ filmu mi sedí - mám rád oddychové "buddy" akčňáky.. Tento má slušné hlavné duo (jeden zo sto Baldwinov - Morfeus), príjemné akčné scény a celkom pobaví. Navyše, vo vedľajších rolách určite spoznáte pár známych tvárí ako Will Patton, či Robert John Burke zo Schradni! (v zápornej roli)...a latinská kráska Salma Hayek. Na sobotný (pod)večer podľa mňa úplne vhodné (ak teda netúžite po hlboko intelektuálnom zážitku). ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Svěží akční komedie přesně podle šablon 90. let. Tradiční černobílá dvojice tu rozehrává příběh plný jemného humoru plného hlášek, honiček, akce a nečekaných zvratů. Pop-kornová zábava bez bázně a hany. Nic tu není jak vypadá a byť se určité dějství neobejde bez určitého patosu, vše je vyřešeno rychle a hbitě. Jak jinak, nic tu originalitou neoplývá, ale to mi bylo tak nějak šuma fuk. Natočeno je to dobře a pro takový sobotní večerní odpočinek je tento snímek jako stvořený. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Poldové honí zločince, zločinci prchají z vězení a brzy se ukáže, že všechno je úplně jinak. 1) Přitažlivý 30letý Stephan Baldwin (hacker) mě udržel u obrazovek a je důvodem udělených slabších třech hvězdiček. 2) Pod příšerným českým dabingem se podepsalo Studio BR v roce 2016. Soudím tak podle namluveného komentáře pod titulky. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Při jedné šichtě ve vězení se ve zmatku podaří Dodgemu (Stephen Baldwin) a Piperovi (Laurence Fishburne) vzít roha - co na tom, že jsou spoutání nedlouhým řetězem. Brzy ale zjišťují, že jejich podařený útěk nemusela být náhoda, a někdo tím sleduje něco víc. Dodge je totiž počítačový hacker, kterému při jedné akci zůstalo "za nehty" několik desítek miliónů dolarů. A to by už mohlo někomu stát za trochu námahy. Velmi rychle se oba dva musí spolu domluvit, jestliže chtějí přežít ... Svět je plný paradoxů - koukáte na film, od kterého čekáte skvělou zábavu a nedočkáte se ničeho jiného, než dvou hodin nudy. Pak si vezmete film, od kterého nečekáte vůbec nic a pak se perfektně bavíte. Do druhé kategorie patří také "Vzali roha". Ač velmi rozdílná dvojice - Laurence Fishburne a Stephen Baldwin - tady se k sobě skvěle hodí a hlavně v první části, kdy jsou "spoutáni" jsou úžasní (jejich narážky na Uprchlíka, atd). Trochu mě zklamalo Novácké zpracování, ale co už, za to film nemůže. ()

lioncel

všechny recenze uživatele

ani ta krásná červená italka ducati mě nepřiměje dát víc, jak jednu hvězdičku .. katastrofa : úděsné dialogy , děj opsaný z jiných úspěšnějších filmů .. trapné výkony většiny zúčastněných herců (dané spíše ubohostí samotného díla než neschopností hrát) .. ta moje hvězdička je opravdu jen za ty motorky … ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama