Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

Carfait

Pravdou je, že je to velice podprůměrný film, který se utápí v klišé a někteří hvězdní herci tomu nepomáhají. ()

miromir

akcnarna ze stare skoly ve ktere pobiha Cindy Crawfordova v tilecku bez podprdy co dodat uz jen kvuli tomu to stoji za shlednuti ()

BONOBON

Příšerně neoriginální, nezajímavé a docela nudné. Jediný důvod, proč u toho promrhat drahocenný čas, je Cindy Crawford - jako herečka je to sice nula, ale jinak jí to na plátně docela sluší... ()

bendo°85

Keby som si ten film pozrel teraz, určite by som ubral zo dve hviezdičky, ale na tu dobu kedy to vyšlo a na ten vek aký som mal :) to bol super akčňák + scénka so Cindy. ()

Slavusko

Hm... Uvazujem, preco ma tento film tak malo hviezdiciek... V principe sa nejedna o trhak.. ale svojho casu bol. V principe sa nejedna o prvotriedny film, ale svojho casu bol. Mame rok 2010 a ja nemam jednu jedinu vycitku voci tomuto filmu, hadam ak, tak mohla byt dlhsia eroticka scena vo vlaku... nic viac. Fantasticky Baldwin a este fantastickejsia Cindy jednoducho nemaju chybu. Film ma rychly a zaujimavy dej, sceny nie su nerealne, herci su fakt presvedcivi, byvala KGB a jej postupy su vo filme vyobrazene fakt realne a na zaver happyend... Tak kde je problem? : ) Jednoznacne kladne hodnotenie. ()

CrashHP

Skvelý thriller so sympatickou dvojicou, proti ktorej stoja nebezpeční ľudia z KGB. Okrem dávky akčnosti pobavia hlášky, najmä rozhovor cez telefón. ()

gadjukin

Pravda, nijak extra velký zázrak to není, ale na druhou stranu, film nepostrádá spád a napětí. Cindy je i s těmi jizvami a šrámy k nakousnutí a i William předvádí docela slušný výkon. Nicméně, scénárista Charlie Fletcher útočí na mé nejcitlivější místo, kterým je absolutní amatérismus. Alespoň co se zbavování nepřátel ve filmu týče. Tím ale, koneckonců trpí kinematografie napříč spektrem. I ti nejmladší kolumbijští či mexičtí vyvrhelové vědí, že se nepřátelé dostřelují. Nejlépe do hlavy. Za jeden náboj navíc získají konečnou jistotu. ()

Konev

Nesmrtelný William, který má pořád plné zásobníky po kapsách, po pádu z vlaku běhá jako srnec...bodejť by ne, když běhá za Cindy. Ale jinak jako napětí je to lepší průměr. ()

RaBer

Tak tenhle film jsem si pustil znovu snad po 10-ti letech a po jeho vzhlédnutí musím jen chválit. Možná nejhezčí modelka všech dob, nejlepší z bratří Balwinových, co víc si přát. Berfoff jako záporňák také velice slušný, prostě jsem si u toho filmu parádně odpočinul a zavzpomínal na slavná akční léta devadesátá. Škoda jen, že Cindy jako herečka se moc neosvědčila, ale film se mi prostě líbí a hotovo. ()

pupidup

Zdá se mi to, nebo to,co bych před dvaceti lety hodnotila jednou hvězdou na VHS, dnes oceňuji mnohem lépe? To bude tím,co se dnes točí... Takže o jednu víc za poctivý akcnak...ale Gotta a Davida fakt.. fakt ne... 🙂 ()

CaptainPixel

Podtitul tohodle flaku mel byt: "Kdo byl kdo v Bckove produkci 80/90. let dvaceteho stoleti". Mladej Baldwin hraje to svoje (cti: kulovy), Cindy je velmi sympaticka, Salma temperamentni a skvadra padouchu (spousta znamych tvari) s nima statecne drzi krok. ()