Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

Garch

Obsazení hlavních rolí, detektiva a právničky, A. Baldwinem a bývalou modelkou bylo varující. Film navíc působí dojmem, že byl natočen minimálně o deset let dřív a fascinace tvůrců tehdejší telekomunikační technikou je až úsměvná (holt, každý neumí natočit „Síť“). Nicméně, pár vtípků nebylo špatných (cameo Salmy Hayek etc.), dokud se Fair game nepřehoupla do akční poloviny, kde mocné výbuchy s obrovskými plameny provázejí každou bouračku a finální bomba (krom pochopitelného velkého displeje) pro jistotu bliká úplně celá. Pak už jen počkat na skok do vody, s explozí za zády. ()

Ad4mson

Asi takhle. Tenhle film je v první řadě neskutěčně neumětelské řemeslo, tudíž se Sipesovi rozpadá pod rukama. Za druhé, scénář je neskutečně tupej a nemůžete tedy očekávat nějaké originální řešení krizových situací. Scéna v hotelu budíž příkladem. Proč tedy tří hvězdičky? Ta první za Cindy, která je fakticky kus (i když neumí hrát) a druhá za skvělý hudební doprovod od Marka Manciny. Úvodní "main title" s běžící Cindy je vynikající. Jinak tedy stěží průměr. ()

MIMI.kry

Svižná zábavná pohádka s akčními prvky, která mě vždy bavila, dokonce i před pár lety, když film opakovali na nějaké nevýznamné TV stanici. V rámci oddechové zábavy, které je občas zapotřebí, jeden z nejlepších přímočarých béčkových, z uměleckého hlediska druhořadých filmů, které mají správné dramatické tempo, sexy podtext a patří mezi moje nenáročné srdcovky, které se dají vylovit v již postarších vodách 90.let :) ()

zabro

Tri hvezdicky jen kvuli Cindy Crawford.Je to sice spatny duvod davat tri hvezdicky kvuli slecne ktera se tam svlikne,ale jak jinak chcete tento film zachranit? ()

BOURQUE

Ešte som chodil do základnej školy, keď som to videl po prvýkrát. Už vtedy som si povedal, že to je typický B-ový film, ktorý by však mohol byť oveľa lepší. Samozrejme úspech filmu bolo založené na dvojici (extra dobre vypadajúcich) W. Baldwin a C. Crawford. Cindy obzvlášť vypadala veľmi sexi, čo na konci 90-tych rokoch „stačilo“. Dneska už určite nie. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

Hapretor

Tento snímek je krom brutální akce a brutálního výrazu Willa Boldvina úplně o ničem ... a mně osobně se mnohem víc líbila Šelma Hájek než Pindy Kráford ... velká škoda, že tam byla jen pár minut ... ale to ji stačilo, aby mě "uhranula" ... Will Bóldvin vypadal jako když jeho tučnějšímu bratrovi někdo narval do držky supersilný lux a zapnul to na plný obrátky ... a ta liposukce měla své následky ... Tragické a komické zároveň ... ()

Besyn

Cindy je sice kočka ,ale ten film nemá scénář,je průměrně natočen,špatně zahrán, strašně předvídatelný a plný klíše.Nicméně dívat se na to dá a s trochou nadsázky se i pobavíte. ()

Biopler

Nechápem takéto nízke hodnotenie. Bolo tam dobrodružstvo a cítil som sa úplne napätý v niektorých scénach. Ruské komando KGB - to bol teda pekný výmysel, ale ináč pekná podívaná, kvalitný priemer. ()

lxbch

Ahoj, jsem Cindy a řekla jsem si, že když jsem tak skvěle "hrála" v hubnoucím a cvičícím pořadu na VHS kazetách, můžu být i skvělou herečkou v tomto filmu!!! ...A pak ses, milá Cindy, probudila... ()

Gixian

Provařené, ohlodané zubem času až na kost. Jedna za film (připomenutí žánru, který v devadesátkách letěl), druhá za Cindy. ()

Vencik89

Druhá hvezdička je opravdu asi jenom za Cindy do půl těla...Jinak tyhle "Baldwinovky" jsou všechny naprosto jako přes kopírák, jenom se mění situace a herečka. Jako kulisa k práci to jde, jelikož člověk film nemusí ani moc vnímat, aby věděl, o co v něm jde. ()

Gardenboy

Rutinérsky natočený akčný film bez štipky invencie a nápaditosti, bez akejkoľvek originality s otrasnou Crawfordovou a ešte horším Baldwinom plný nudy a príšerných logickych dier ... Sorry Cindy, ale ty na hraný film NEMÁŠ ... A Andrew ty nemáš snáď vôbec na nič, čo sa týka filmu :D. Z milosti dám 2, ale nepýtajte sa ma prečo - nedokážem na to odpovedať ()

haWranka

Je to blbost, uznávám. Scénář je tak příšernej, že mi u některých replik přímo zatrnulo a hudba měla dvě etapy - jednu v akčních scénách a ta druhá spustila vždycky před citovým výlevem. Ale víte co? Mně se to prostě líbí :) ()

jda23

Crawfordku sa podarilo stiahnut na scenu vo vlaku, potom uz len stiahla gaťky a ukazala "cindu". 2* za telo plus pol za akcny opozeranec.not bad ()

Acrobat odpad!

Snipes chcel rýchlo do prvej ligy ale zvolil zlú stratégiu. Neumeleckosť a beztvárnosť. Recyklát, kde ústredné duo je nesympatické až to bolí a Rusáci sú klasika tí zlí... Myslíš si síce, že to odsýpa, ale nie je to tak vďaka mantinelom, ktoré poznáš a príbehu, ktorý tušíš. Lebo si to videl. Schéma, mizerne odfláknuté zranenia hrdinov naoko a tupý výbuch v závere. Willis by mohol rozprávať... Ako štvaná zver je šumienka. Šumienka film, kde ďakujem a neprosím. Už. (videné 27.5.2019 DajTo archív) ()

Nix

Mělo to spád, některý hodně hloupý nápady a dialogy, ale přitom tam bylo dost dobrý akce a většina stejně se bude dívat jen kvůli Cindy. Ale já se bavil a i kdyby tam nebyla, zůstanu u stejného hodnocení. ()