Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

Z0oMb3E

NIČ-ČIN-PUĽČ... Odpad nedám dopozeral som to, ale s vypätím síl. Tupé, neoriginálne, tuctové, nudné. Je tu síce všetko, čo sa od akčného filmu čaká (streľba, výbuchy, nahota, sex, teroristi...), ale je to pospájané tak neprirodzene až umelo. O hercoch sa dá povedať, len to, že šichtu si odbili, zhrabli pár dolárov a ideme ďalej. Herecké výkony gumové, výraz nula. Rusi počítačovo a munične vybavený nedokážu zastaviť jednu pipku a nafrneného policajta, aké originálne. Vlaste sa teraz zamýšľam, za čo tú hviezdu dávam. ()

Korbitch

Já absolutně nechápu, proč je tohle tak zatracovaný. Není to rozhodně nic jinýho, než akční B jak vyšitý, ale rozhodně si to zaslouží lepší hodnocení. Holt jediné vysvětlení pro mě je, že to minulo notnou část béčkových milovníků a koukal na to samej druhej golfista. ()

Sidonka

Z nostalgie. Akční thriller, brak, který mě přesto bavil, což se zas tak často nestává. Již jsem dlouho neviděla, tak je to ode mě jen takové zamávání v mlze polozapomenutí. Tehdy v devadesátkách mi to na akční film přišlo celkem zamilované a milé, těžko říct, co by to se mnou udělalo teď. Podobnou, jen méně intenzivnější vzpomínku mám na Dvojitý zásah, jinak tenhle žánr fakt neberu. ()

Petroff

Ach jo, jsem na tom byl snad v kině, nebo co... Už tenkrát to bylo víc vtipný, než drsný... A můj aktuální poznatek z galerie: v devadesátkách ženský nosily fakticky strašnej střih džín... ()

Violeta

Ajaj,to bylo tak trapný, až mě to chvílema nutilo krčit nos a zvedat obočí zároveň. Určitě tuhle grimasu taky znáte, přichází samovolně ve chvílích, kdy je vám trapně za ty ostatní. Taková vůlí neovladatelná křeč obličejových táhel. Těžko říct, proč tenhle film vlastně vznikl. Atraktivita umouněné Cindy pro mužskou část je jistě neoddiskutovatelná, ale co jsem si sakra měla počít já, když to jediný, jakžtakž koukatelný - Alec*, furt čuměl jen na tu zaprasenou advokátku?? A už zase ta křeč - advokátka Cindy Crawford!! ()

Chen

Když obsadíte do filmu modelku, obvykle tím potopíte svůj projekt u diváků, i kdyby byla jeho kvalita sebelepší. Jako štvaná zvěř není nic extra úžasného, ale v akčních scénách neselhává. 50 % ()

Figu

No tak tohle mě celej život unikalo a hle, konečně a určitě né špatně! Ty devadesátky byly prostě boží! Charismatický drsoňové, nějaká slušivá kočula společně s lechtivější scénkou, spousty výstřelů a výbuchů, ale hlavně JEDNA VELKÁ AKCE! A to mě baví a to se mi líbí. Hodně moc podobný Pomstě s Costnerem či třeba Útěku do Mexika s prvním Baldwinem. Cindy Crawford určitě hereckej potenciál měla a možná ho i mohla více využít. No co, alespoň tu máme svižný béčko jako prase! Jako hovado!! Jako štvanou zvěř!!! 75% ()

Garson

Kdybych tento film hodnotil jako elektrospotřebič dal bych A+,ale jinak musím dát filmově za nostalgii 3 hvězdy.Rok 1995 měl všechno co roku 2019 chybí a to např. videokazety které se točily stále dokola,původní cenově dostupné časopisy jako Cinema a další které jsme hltali a obdivovali v nich akční hrdiny a v neposlední řadě byly na molech modelky s dokonalými křivkami,kterým slušely nejen kostýmky,ale i v pokojích u kluků vždy vyhrazené VIP místo na válečkem vymalované zdi.Film je o právničce Kate(Cindy Crawford),která se dostane díky jednomu případu do nesnází,jde po ní KGB,ale bohužel pro ostré hochy a bohudík pro ní jí v nelehké situaci pomáhá policista Max(William Baldwin),který z každé kaskadérské akce vyvázne s čistým štítem a tak nějak se i se statečnou právničkou probojuje až do konce.Koukatelný průměrný film na jedno shlédnutí. ()

bourec

Víte co,tohle mě napoprvé docela bavilo,ale v tý době se natáčelo tolik akčních a thrillerovejch pecek,že to jaksi zapadlo,a napodruhé už sem to docela hvězdičkově podhodnotil.Ale vlastně dneska,kdy jsou kina plný hovínek pro honibrky,tak vlastně musim tenhle film docela pochválit.na nic si nehrající béčko se spoustou ucházející akce,ty zaporáci po nich jdou jak slepice po flusu,a i když tam jsou z obou stran celkem nepochopitelný kroky,celkově mě to bavilo.50%. ()

Shorty_

5* dávám hlavně kvůli rozhovorům šéfa policejního oddělení s hlavnim hrdinou. [ samozřejmně část hodnocení je i kvůli Cindy :) ] ()

carly

keď ten film išiel v kinách, tak som na ňom dosť "ujížděla". lebo Cindy a Willovi to spolu pristalo. z odstupom času je jasné, že išlo hlavne o to, navliecť Cindy do niečo sexi a vyzliecť Willovi nohavice a okoreniť to trochu streľbou. ale z nostlagie za 3*, nebolo to zas až tak strašné ()

Karush

Poriadna spŕška strelieb, nahotiny a krvi, nie je núdza ani o akciu a dychvyrážajúce scény. Je to trošku smutné, že väčšine publika zrovna tá akcia vo vagóne utkvela v pamäti, no čo narobíš. Je pravda, že podobných filmov sme na plátne už mohli vidieť stovky, ale ja som príjemne strávila pri tomto filme 90 minút a nemyslím si, že ostatné akčné superfilmy sú nezrovnateľne lepšie. Ak film zaujal, odporúčam: Mobil, Die Hard, 16 Blocks, Eraser. ()

LadyPupu

Vlastně jsem to chtěla vidět jen kvůli Crawford... Ta má své kvality, i když herectví mezi ně nepatří. Nenáročný film. ()

Beky

..pamatujete si jak se dřív ( vlastně asi i teď ) psalo na kazetách kinohit!!??..a taky jsem si dřív ( když jsem byl malej:), vybíral filmy podle toho jestli byl na zadní straně obalu vyfocenej výbuch nebo ne, když ne, tak jsem o film ztratil okamžitě zájem:)))..jo jo, zrovna mi bylo třináct! a já žral akčňárny jako blázen!!..tzn.že hodnocení, které uvádim je po skouknutí v dospělosti, kdy už jsem neskutečně chytrej a rozumnej:))..ale v roce 1995 se mi film líbil!! ()