Mladá advokátka Kate se při projednávání obyčejné rozvodové pře kubánského boháče Juantoreny dostane na stopu loupeže provedené bandou bývalých agentů KGB, v čele se zabijákem Kazakem. Jen náhodou unikne prvním útokům, dokonce i poté, co ji detektiv Max Kirkpatrick ukryje na tajném místě a ona se neopatrným telefonátem prozradí. Maxovi se povede další útok odrazit, dostat Kate pryč a spojit se s FBI. Vzápětí se však ukáže, že dvojice nemůže důvěřovat vůbec nikomu. Sice se jim daří unikat dalším útokům, a dokonce odhalit, kdo a proč chce Kate zabít, jak dlouho však jim štěstí bude přát. (TV Nova)

RedRose

Kdyby to ted nebylo v televizi, tak bych na nej asi zapomel... A to by byla skoda! Lehce podprumerny "pribeh", hodne podprumerni protivnici typu "hacker, ktery dokaze vsechno" a v podstate nehrajici (ani nemusi ;-)), ale krasna Cindy a vedle ni W. Baldwin, ktery se snazi co mu sily staci, aby to cele zachranil. Kdyz to cele shrnu, tak se mi to i pres vsechny vyhrady libilo! Videl jsem to uz cca 5x, a klidne se za cas podivam jeste jednou, takze i to hodnoceni musi byt na takove urovni a pokud jsem ochoten se na to podivat jeste jednou, tak tomu mene nez tri dat prece nemuzu, a tohle jsem videl uz vicekrat... ()

playboy_05

Baldwin je jako drsnej polda v akcnim filmu tragickej, ale vyvazuje to mrdnatelna Craffordova, ktera ukazala aspon pulku kozy...a taky celkem slusna akce ()

Spectacle

Akční polívčička uvařená z těch nejklasičtějších přísad. Scénář je slaboučkej (i když tady se toho asi moc vymyslet nedá) a efekty často působí dost amatérsky. Celkem vzato průměr, který jsem dokázal odhalit i já coby lajk. Ale bavil jsem se. A Cindy Crawford je hezká, dokonce moc hezká :-) ()

helrohir

Dosť tragické vo všetkých ohľadoch. Od obsadenia (hoci každý chlap musí uznať, že Cindy je sakra kus), naprieč úbohým dejom až po slaboduchú akciu. Niečo ma aj zaujalo (termovízne scény, atď.), ale celkove veľmi slabý film. ()

Pitryx

Akční oddechovka s velmi hezkou Cindy a velmi dobře hrajícím Williamem. Nepřemýšlet – dívat se – bavit se. To je krédo celého filmu a já jej dodržel. Zcela jistě ještě někdy mrknu. 201502168206/8648 ()

horor2

Cindy Crawford se stane terčem k likvidaci a William Baldwin jako policista jí pomáhá na útěku před zabijáky. Nechybí akce, černý humor a zábava. Dokonce až po letech jsem zjistil, že je to podle knihy Pauly Gosling :-) ()

route60 odpad!

Bezduchá hovadina a zasloužený propadák, film kde akční scény jsou neuvěřitelně odfláklé, například auto vybouchne dříve než narazí do sloupu nebo scéna kdy hlavní hrdina se ve sprše doslova zmrazí a herecké výkony jsou jen slovo o takzvané réžii nemůže být řeč a já idiot na to tehdy šel do kina, děs běs. ()

megajalec

Nie príliš originálne, ale zas nie také zlé, ako to tu líči väčšina užívateľov. Fajn tempo, dobrá stopáž, ktorá zaručuje, že vo filme nie sú hluché miesta, akcie je dosť, aj nejaká tá ľahká erotika (Cindy je hot!). Samozrejme, logické nedostatky film má, ale napriek tomu, utieklo mi to. A Cindy tiež nebola až taká hrozná. Škoda, že Salma Hayek mala takú malú roličku. Slovo k Baldwinovi: ten chlap sa má, ničí Rusov, ako na bežiacom páse, nič sa mu nestane, obrába Cindy (alebo sem Sharon Stone), no čo viac si chlap môže priať :) ()

bobin

Vsadil jsem se, že hlavní hrdina s hrdinkou / kterou samozřejmě zpočátku nenávidí / , skončí do hodiny v posteli. Spletl jsem se o 5 minut. A takových klišé je tu plno. Dominuje ovšem tupý W. Baldwin. ()

papuchalk

Začátek devadesátých let, prvák druhák na gymplu.. to nejlepší na co šlo jít v malym městě do kina bylo Přepadení v pacifiku, Statečné srdce a Jako štvaná zvěř 8-) lepší 3 ()

elanista1

Chvilu som aj rozmyslal nad tretou hviezdickou, ale fakt sa neda. Komedialny beckovy thriller / komedialny v zmysle, ze sa len smejete nad smiesnym a bezradnym scenarom a reziou s cielom sokovat a ukazat, aky skvely film to je /, ktory sa spociatku zdal zaujimavy, prve dve spionazne akcie zaporakov este boli znesitelne, ale potom sa z toho stala nechcena zabava s obrovskou hrstkou predvidatelnosti, trapnosti a nerealnosti ci bezlogickosti. Na dialogy treba tiez riadne nakydat, lebo sa chcu tvarit kultovo, pricom sa stavim, ze nikto by v podobnej situacii nerozpraval ako to robili v tomto filme..Ked uz pochopite, ze sa ani nahodou nejedna o serioznu vec, ale ide len o film ktory je natoceny presne podla zauzivanych vzorcov ktore uz nacrtli stovky reziserov predtym, tak vam uz je celkom ukradnuty zvysok filmu. ()

JoeM

Nebudu tady polemizovat o filozofii scénáře a smyslu filmu, jelikož to prostě nemá smysl. Oproti tomu ale nemůžu snímku upřít celkem obstojně zvládnutý herecký výkon prostředního z bratrů Baldwinů. Tento á la drsňák/hezoun ochraňuje hodně sexy advokátku v podání tehdejší fakt sexy modelky/herečky? Cindy Crawford proti bývalým členům KGB trpícím dilematem z nepříliš přesvědčivého amerického přízvuku. Nechybí napětí ani akce téměř od začátku filmu. Nevím proč, ale nějak mi tahle oldschoolová sentimentální jednohubka na večer utkvěla v paměti (možná taky díky tomu štěku Salmy Hayek), a proto jí prostě ty tři hvězdičky dám. ()

H3LLraiser

Záleží co od filmu čekáte, je snadný pustit průměrnej akční thriller ale pak to tak taky musíte brát a ne stěžovat si jak je to průměrnej akční thriller. Podle mě naprosto splňuje pravidla tohoto žánru a není na co si pořádně stěžovat. Na filmu se podepsala doba vzniku, ale akce je dost, vztah mezi postavami taky klasickej, je fakt že kirkpatrick asi není nejchytřejší detektiv ale ani tím nevybočuje z průměru a cindy kočka... Co teda vytknout? ()

zurivymlok

Když jsem to viděl poprvé jako dítě, tak se mi to líbílo. S odstupem let, když to jelo v televizi, jsem jen nevěřícně kroutil hlavou, jak se mi to mohlo někdy líbit. Chvilku jsem chtěl dát 40 %, ale pak jsem si vzpomněl na ten konec a ihned si to rozmyslel. 20 % bude tak akorát. ()

Signore

Čekal jsem velkou blbost ... a byla ...!, ale nad očekávání celkem zábavná:) (při seriózním hodnocení je třeba jednu hvězdičku ubrat) ()