Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Lijem

Docela se divím, že to nenasadili do kin o měsíc pozdějc, protože tohle je letní blockbuster jak Brno! Akce, humor, holky, auta, trocha násilí a Čuba s Kozubem v roli blbýho a blbějšího. I přestože humor Tří tygrů mi nikdy moc nesedl, tak celovečerní stopáž a vyšší produkce jim překvapivě prospěli a tygr Kozub je tak o dva řády lepší film jak youtuber Kozub VERDIKT: Možná za to mohla moje dobrá nálada, možná trailery na další české sračkoidní tuctové komedie, které nám byly promítnuty před filmem, ale já se bavil... A to fakt nemusím komedie. 7,5/10 ()

Grimaldi

Po ne zcela dobrých tržbách během prvního víkendu jsem se rozhodl svou přítomností v kině podpořit své oblíbené tvůrce, ale po skončení filmu jsem začal dané tržby mírně chápat. Film je fajn, ale bohužel nedosahuje kvalit skečů. Kozub a Čuba jsou pořád stejně dobří, klasicky horší dvojce Ferro a Polák překvapuje jen tím, že Polák poprvé zastiňuje Ferra. Kdyby nebyla určitá žánrová konkurence, asi by mé subjektivní já hodnotilo líp, protože se pořád jedná s ohledem na menší rozpočet o řemeslně precizní a hravé dílo. Ale ta konkurence tu je a tvůrci na ní dokonce upozorňovali. Nová vlna, trojúhelník nově dělané komedie: Vyšehrad, Jackpot a Summer Massacre. Vyšehradu se film ani na okamžik nepřibližuje, jak dopadne Párty Hárder se ještě ukáže. Ale pokud se Tři Tygři spolu s Jugoslavem Vavarou vrátí, jak slibuje závěrečný titulek, já u toho určitě budu. ()

Ondra.Simmer

Ze začátku jsem to viděl opravdu černě, nebavil jsem se a jen jsem kroutil očima, na co se to vlastně dívám. Nakonec jsem ale rád, že jsem vydržel. Za polovinou se to nějak zlomilo a postupně jsem tomu přicházel čím dál tím víc na chuť. Oproti začátku, kdy mi bylo až trapně jsem se začal opravdu upřímně smát a nakonec si film i užil. Slušná komedie, ale jen pro vymezenou skupinu lidí. 3/10 ()

Kamill63

Supr oddechovka, nevím proč by film nemohl mít vyšší hodnocení. Film se zbytečně netahl a člověk se nenudil, kluci maj skvelej smysl pro humor a dá se na ne koukat. Za mě to klidně 5 dostat muže. Jinak třeba dodat, ze kamera neměla chybu. 👍 ()

Maraboy odpad!

Tohle se kluci absolutně nepovedlo. Tenhle humor může fungovat tak v pár minutové scénce, ale film se tím utáhnout nedá. Působí to hodně stupidně. ()

PanJelen odpad!

Takhle jsem nikdy ještě u žádného filmu nepauzoval, to je tak blbé, že jsem musel každý ten humor nejdřív zpracovat a pak pokračovat. Toto první seznámení se Třemi Tygry mě naprosto odradilo od jejich dalšího sledování, ale věřím že v kratším formátu na youtube jsou snesitelnější, jen nikdy nebudu jejich cílovkou. Road movie plná ztřeštěných postaviček bez pořádného scénáře, vsází na to, že čím trapněji se cítíte, tím více se za břicho popadáte. JACKPOT nastavuje laťku tak nízko, že kdyby se dalo dát něco horšího než odpad, neváhal bych. ()

SaxGuy

Tři tygři = 3 hvězdičky na čsfd = ABSOLUTNÍ ŠÍLENOST?? Ne, to si opravdu nemyslím. Důležité je si uvědomit, že tento film byl udělaný hlavně pro fanoušky a užít si jej mohou pořádně jen fanoušci třech tygrů. Předvídatelný a obyčejný příběh, avšak s několika výborně zvolenými prvky (mezinárodní taškařice) a příjemným, pro mne aspoň lehce twistovým koncem. Pro většinu lidí asi hloupá nezajímavá komedie s nehumorným humorem, pro mě jako fanouška fajn zfilmování postav, které jsem si zamiloval na streamu. ()

medvousek odpad!

Vulgarismy, připitomělé šilhání a kňučení Kozuba. Teenager, možná člověk od pásu plný agrese a neustálého stěžování si na vše, si v tom zálibu najde. Sedí mi to na lidi z MSK kraje, trocha averze k Polákům. Byl to brak. Odpad. ()

Ironhead

Na něco tak strašně nevtipného až trapného jsem tedy dlouho nenarazil. Jedna hvězda z milosti za technické aspekty filmu. *palec dolů* ()

Dawe2

Je třeba mít tenhle humor rád, proto zde tolik odpadů a nízkých hodnocení. Dvakrát jsem se od srdce zasmál, to se mi už skoro nestává. Dvě hvězdy a jedna za odvahu a za to, že se tady snaží dělat srandu. Možná hloupou, určitě trapnou, ale já je mám docela rád. Tenhle film tedy není kdoví co, ale pro příznivce je hezké ho vidět. Díky, kluci. ()

Prokop_Buben

Nejde o áčkový ani béčkový či céčkový film. Je to óčková jízda, ale to "O" neznačí nízkou kvalitu, "O" značí Ostravu. Co to je a jak to vzniklo: Co se stane, když spojíte vysokého podnikavce, blonďatého showmana, polo italského erotomana a českého Poláka? Improvizační kvartet s názvem Tři tygři, který se postupem času vypracoval od improshow přes divadlo Mír, video sketche na youtube a vlastní VOD platformu Mír Play až k celovečernímu filmu. Což všeho všudy trvalo 6-7 let. Tři tygři natočili přes 150 scének a v současné době se těší obrovské popularitě v Česku a na Slovensku.  Žánr: Celkové zaměření obsahu je převážně komediální. Samozřejmě humoru existuje několik druhů a této partě není nic svaté. Legraci si rádi udělají z obyčejných lidí všeho věku a pohlaví, politiků, svých kolegů, ale i sami ze sebe. Není jim cizí slovní (částečně vulgární) humor. Často jdou až na hranici trapnosti, což sami přiznávají. Herci si své postavy drží hezky. Jde spíše o už profláknuté karikaturní postavy, o které máte i tak strach, jelikož z Dušana Sitka v roli mafiánského bosse srší respekt a z jeho poskoků (Sára Erlebachová, Petr Sýkora) jakbysmet. Režijně je třeba vypíchnout bitkové choreografie. Emil Křižka nemá problém ukočírovat jak horor s tísnivou atmosférou (např. Ruchot Raoth, Hrana zlomu), tak tuhle ztřeštěnou komedii. Štěpán Kozub má můj obdiv a soucit, jelikož celý film šilhá. ()

PanPyzamo

Bylo to za mě v pohodě. Bavil jsem se. Příjemně to rychle uteklo. Taková odlehčená srandovní kravina a pokud na takovej film přijde nálada, tak proč ne. Za mě nadprůměrná komedie, kterou těžko říct, jestli doporučuji. Pro fanoušky Tří tygrů nejspíš supr. Pro obyčejného diváka asi nic moc. Pro fandu komedie možná dobrý. Těžko říct. Za mě to ušlo a vůbec to nebylo na škodu. 6,5/10 ()

hony23

Tři tygři možná natočili pár vtipných skečů, ale na to, aby se svým debilním humorem utáhli celý film, na to prostě nemají. 2 situace celkem pobavily, ale po většinu filmu mi bylo až trapně z toho, jak debilní píčovinu tvůrci pustili do kinodistribuce. ()

Saxos odpad!

Hrát dementy musí být velice těžké, ale nějaká cílová skupina diváků se určitě najde. Závěr: nedoporučuji. ()

Grázl83 odpad!

Pár vtipných scén, ale po většinu času traparna a absolutní nesmysl. Šilhajici a šišlající Kozub na přesdržku. A hlavně, proč se všichni chovaji jak dementi? Vydržel jsem cca do půlky, pak jsem raději šel dělat něco smysluplnejsiho, než koukat na bandu dementu ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

fafejt001

Jejich  improvizace  jsou  často velmi  vtipné  a  rád  se  jim  zasměju .  OVŠEM   film  je  slabý ,  ubohý , až  trapný  . ZTRÁTA   ČASU  .  Sorry  kluci  . ()