Co zbývá manželskému páru duchů (Geena Davis a Alec Baldwin), když se do jejich obrovského domu v Nové Anglii nastěhují módní Newyorčané? Samozřejmě najmout "bio-exorcistu” na volné noze, aby vetřelce vyděsil. (oficiální text distributora)

Entfak1

Musím uznat, že ztvárnění dětské noční můry je to nanejvýše realistické. Ale ze všeho člověk jednou vyroste. Takže aktuálně mám dvě možnosti - buďto mi to IQ fakt blbě změřili a něco mi uniká, nebo ho blbě změřili většině populace a já prošel dobře :D Ale za ty masky si to skoro dvě hvězdičky zaslouží ()

Sadova302b50

Co přijde po smrti? Nebe, nebo Peklo? Ani jedno, nastupuje byrokratická mašinérie. Průměrná Burtonovina, kterou vytahuje Michael Keaton, a kde velice pomohl český dabing. Originálu dávám za tři a půl hvězdy. Na čtvrtou to vytahuje především pan Přeučil. 79% ()

JoeHalenbeck

Až jednou budu mít děti, tak jim to pustim a běda jim jestli se jim to nebude libit!! ... Chtěl bych tomu filmu dát 4 hvězdičky, ale pak si vzpomenu na to záhrobí a M. Keatona a nejde to. Beetlejuice, Beetlejuice, Bettlejuice!!! ()

dragon'88

Je mi trochu luto, ze musim hodnotit tak ako hodnotim, pretoze to ma styl. Trochu mile, trochu zabavne, myslim ze to vyslo najlepsie ako mohlo. 3.5* ()

Rumplcimprca

Naprosto (mile) pitomé, ale s několika úžasnými a excelentními scénami, vedlejší herci o třídu přehrávají Baldwina s Davisovou (ač měli hrát průměrný pár = nudný, zde nudili i v netradiční situaci), Keaton až moc groteskně přehrává a sklouzává místy k trapnosti. ÉÉÉÉÉÉ-O :) ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nemám rád, když se upejpáte." Mladí manželé zahynou při autonehodě... Jako duchové se snaží strašit, což jim moc nejde. Několik docela vtipných scén a dobrých nápadů: Manželé sundavajcí si hlavy i kůži z obličeje, scénka z čekárny mrtvých, prokurátorka vyfukující kouř skrz proříznutý krk. "Trenére, mám pocit že jsme tu havárku nepřežili." - "Jak si to poznal?" Banana Boat Song, který film doprovází. Jinak triková fraška a nic moc film. Jediné světlé momenty jsou v době, kdy se objevuje chlap v pruhovaným obleku. Michael Keaton byl naprosto vynikající, ale nemá šanci se v ději ukázat a vyřádit naplno, neboť dostal hodně málo prostoru. - 20%. ()

Antimat

No nieje to celkom zlé ale je to miestami dosť priblblé .... Hlavná dvojica mi je sympatická ,rovnako aj masky a kostýmy na dobrej úrovni. No časť že "ostať v dome" a pokusy o strašenie sú akési zbesilé a zbrklé ,ešte nevedia čo robiť a čo s nimi je a už sa "zabíjajú" aby strašili.... Samozrejme všetko ostatné okolo posmrtného života sa mi celkom páčilo ,čierne emo dievča ale bola zbytočná postava ktorá to zas len pokazila -- rutina rozprávky .. Je to praštené a originálne ,no horor a ani komédiu od toho veľmi nečakať ()

Bratyslavcan

Tak strašná somarina, to bolo takmer dokonalé a túto hranicu je ťažko zachytiť. Na mňa to ale bolo až moc bizarné. Michael Keaton zahral rolu Betelgeusa bravúrne a postava ma bavila. Napriek odrezaným hlavám, znetvoreným tváram a rôznym iným strašidelným prvkom mi tento film už zachádzal skôr do rozprávky, ale to je Burtonov štýl. Zaujímavé je svojské znázornenie posmrtného života, ale inak som nad filmom skôr krútil hlavou než sa zabával. ()

Sejkorka

Klasika, která podlehla zubu času. Takže označení horor je k popukání. Ale humor tam je, za shlédnutí určitě stojí. Z herců nejlepší Winona Ryder - zde cca 16ti letá. Ze scén nejlepší variace na píseň Harry Belafonte - "Banana Boat Song (Day O)" z roku1956. Dnes by za to Tim Burton dostal 3 roky v Sing Singu za propagaci rasismu :) ()

CSGoddess

Asi jeden z nejlepších filmů od Burtona kde naštěstí nehraje ten kokot Depp. A místo něho tu je ultra zábavnější Keaton v jeho životní roli bubáka Bítldžuse. Baldwin je tu sice k nepoznání ale je mi tu milejší než v jeho pozdějších rolí mafiánů a záporáků. Feministku Džínu sem tu taky přežila a gotická Ryder je tu roztomile deviantní zmetek asi jako já. Hudbení číslo u večeře stálo za to. Jinak super komedie z osmdesátek. Škoda že takové filmy už dnes nejsou vidět. Pokud udělají druhý díl tak doufám že to nepokurvi jak je dnes zvykem s pokračováním starých kultovních věci. ()

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

06.06.2023

Právě v těchto dnech probíhá ve Velké Británii natáčení nejnovějšího snímku populárního amerického režiséra Tima Burtona a zároveň pokračování jednoho z jeho raných děl po více než 35 letech,… (více)

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (více)

Ztratí studia práva na slavné značky?

Ztratí studia práva na slavné značky?

04.10.2019