dusa77

Tim Burton mi ukázal,že i hnusný potvory z vesmíru maj styl (mozek) Nebýt herců nestálo by to asi za nic,Jacku Nicholsonovi prezident jde moc pěkně a co to udělali s Brosnanem? proboha.Ve finále z toho všemu vznikla zábavná podívaná s celkem kvalitními efekty no takhle myslel jsem si,že to bude daleko větší ptákovina. ()

C.lementine

Tento „ujetý“ Burtonův snímek s šílenou tématikou i přes svůj komediální přístup se často jeví jako velmi kontroverzní. Opravdu jde jen o nějakou šílenost, která nemá hlavu ani patu? Nemohu souhlasit! Především je to ukázka „zlaté Burtonovy éry“, kde není možnost k akčním scénám využívat nejnovější digitální technologie a musí se vyjádřit pěkně postaru s loutkami. Ve spojení s velmi vytříbeným humorem a vhození do tak absurdní situace, jako je příchod mimozemšťanů s velmi prostým záměrem, pak tvoří kouzelnou kombinaci, při které se nelze popadat za břicho. ()

lepo

Tak toto je iný úlet.....Fantastické obsadenie... Výborné hlášky.... Neviem , akým spôsobom Tim Burton dodupal všetky tieto hviezdy filmového neba na tento projekt, ale museli sa asi poriadne baviť. 5*. ()

unclejack

Ja mám Jacka rád a úprimne mi ho prišlo ľúto. Tim Burton nie je zlý režisér , ale v Mars útočí sa mi opakoval pocit , ktorý som nadobudol pri sledovaní Temných tieňov a nie taký , aký ma sprevádzal pri Charlieho továrni. Príliž ma neoslovila myšlienka s ktorou sa Burton tentoraz pohrával a filmu predsa-len čosi chýbalo. ()

Aidina

Parodie, co paraduje sama sebe. Když jsem film viděla poprvé, říkala jsem si, proboha, co to je za hlínu? Tolik hvězdných jmen v tom hraje (Nicholson, Closeová, Beningová, Portmanová, Brosnan, DeVito, Fox...) to byli všichni zhulení, když souhlasili se scénářem? Ale když jsem film viděla později, brala jsem ho jako praštěnou pohodovou parodii. A teď mě vždycky potěší scená, kdy se bezradný prezident (Jack Nicholson) ptá své ženy (Glenn Gloseové) na její názor a ona mu odpoví: "Natrhni jim prdel..." Tak s tímto názorem lze souhlasit. ()

Jack_F.

Jedna z mála věcí, co od Burtona můžu a popravdě to mám docela dost rád...a ono to má 62%. :D Co proti tomu máte vy hipíci? Hlavně, že se vám líbila ta mentálně postižená velká ryba. ()

Delmondo

Tim Burton naplnil mé očekávání a natočil naprosto ujetej film. Jen mi nejde do hlavy jak do něj nacpal tolik známejch herců. ()

Merenre

Takovou sestavu špičkových celebrit jsme naposled mohli vidět snad v jenom Horoskopičinách, ještě více udivující je, že se vyskytují ve filmu, do nějž by to mírně řečeno málokdo tipoval. Film je stylizovaný do jakéhosi béčkového hororu 50. let a závistí by nad touhle vizáží pukal i režisér Pomsty serfujících sexy vampů v bikinách. Film je navíc prodchnutý zdařilou sebeironií a parodii a je rozhodně veskrze dívatelný, alespoň pro ty, kteří mají rádi ujetější humor. Mě osobně nejvíc potěšila přítomnost jednoho z mých oblíbených Welšanů, přestože si zahral jenom takový štěk. ()

Janiska

nemůžu si pomoc,ale po shlédnutí po letech jsem se bavila, už jenom to hvězdné obsazení a závěr s Tomem Jonesem nemá chybu.. ()

Radussee

Super obsazení, ulítlá hovadina, nic proti, pokud budu mít zase náladu na nějakou kravinku, pustím si Mars znovu... PS: Natalie Portman ve svých čtrnácti letech, nevěřím, že natáčení přežila bez nehody kočka :-D ()

Stelletta

Mars útočí Totální Burtonovský úlet. Asi jsem už na to stará, ale co je moc, to je příliš. Invaze marťanů s velkými mozky na planetu zemi, dobře to by ještě šlo, ale ta přemíra barev, divných postav, hnaní všeho do extrému, to ve mě zanechalo pocit WTF po celou dobu sledování filmu. Rozhodně pochopím, že mnoho filmových fandů zde najdou plno odkazů a poct k jiným filmům, které já neznám, ale u mě Tim Burton s tímhle filmem nepochodil. 2 hvězdy za Natálku, Jacka Nicholsona a SJP. Jdu si pustit Mrtvou nevěstu, abych si spravila chuť. ()

kacer4 odpad!

Prvý krát som tento film videl, keď som mal tipujem 7 rokov. A najviac som si zapamätal scénu s príletom na púšť a slovami Prichádzame v miery. A to mi spôsobilo niekoľko ročný strach, že také niečo môže nastať. Teraz som sa nebál marťanov, ale celého filmu. Uznávam sám seba, že som to vydržl pozerať až do konca. ()