Nonna

Komu připadne stupidní Armageddon, stejně jako mě, musí ho Mars útočí bavit. Vylízaný nabušený americký voják odchází do války s marťany. Jde se nechat zabít pro "dobrou" věc a celá rodina ho oslavuje. Jen mladší, slabší, odstrkovaný brácha a bláznivá babička ne. Kdo z nich nakonec Zemi zachrání? Moc mě bavilo hvězdné obsazení ve skutečně netradičních rolích, zejména Nicholson jako Americký prezident je výborný. Marťánci jsou stvoření na hranici roztomilých človíčků a odporných neřádů, když se rozzlobí, jde z nich skoro strach......ale jen skoro, protože Burton si v těchhle negativních potvorách vždycky libuje tak, že se dá těžko rozlišit, komu vlastně fandí. A romantičtí srnečci v závěrečné dojemné gradaci jsou neuvěřitelní. Nenudící film se skvělým rozuzlením, ráda se k němu vracím. ()

rysafi

Mars útočí mám spojený se smíchem výtvarkáře na gymplu. Pouštěl nám to asi třikrát či čtyřikrát. Souhlasím, že vidět to jen jednou nestačí. Nikoli kvůli mému oblíbenému žánru sci-fi!! nýbrž pro ten humor (prý černý). ()

AARONN

Už je to dlouho co jsem viděl tento snímek, vlastně jsem byl ještě malý. Říkal jsem si, jak to, že si nevzpomínám skoro na nic z tohoto snímku a pustil jsem si ho tedy znovu pěkně od začátku. Bohužel jsem se mylně domníval, že se nevšedně pobavím. Ale po ne zcela pochopeném začátku přišlo i ne zcela pochopitelný zbytek filmu.. Film bych zkrátil na 10 minut i s 5ti minutovými titulky. Just, Mars Attacks! ()

Don Maty

Vrchol extravagancie a šialenosti Tima Burtona. Toto je úplne praštená vec bez deja a bez ničoho. Totálna sračka. Keby nemá meno tvorcu Tim Burton dávno je v odpade :). Ale toto natočil Tim Burton, treba v tom hľadať niečo "umelecké". Hovno, nič umelecké. Totálna debilina s vynikajúcimi technickými vymoženosťami ako bola animácia alebo obhorená kostra...1* ()

dzz

Marťani znějí jak Hitler přes starý rozhlas a Sarah Jessica Parker nikdy nevypadala lépe,super! ()

martins

Tak to je sci-fi komedie, jak má být, podobně jako třeba Vesmírní kanibalové i tento film se mi moc líbil. To je přesně ten film, co si pustit jen tak pro zábavu, nepřemýšlet a bavit se. Skvěle obsazené, ikdyž místy hluché, přesto solidní. ()

BlackAngels

Já miluju filmy Tima Burtona. Ale tohle? ........... Ne to už nikdy. Mohu doporučit po shlédnutí tohoto.... (no co by to mohlo být??? Nazývat to filmem by byla urážka) tohoto ve snímcích po sobě jdoucích výjevu, navštívit nějakého mága a nechat si to vymazat z hlavy a navždy zapomenout. Nejhezčí na filmu byla malá čivavka. Bohužel po nasazení hlavy Sarah Parkerové na to jediné krásné co na snímcích bylo k vidění, už nezbylo nic než hnus. Ale za Tima tam musím jednu hvězdu fláknout :-D ()

Jirda_J odpad!

Nevím... Filmy Tima Burtona mám relativně rád, ale střihorukého a Mars útočí?!? NO to fakt nedávám... Asi nemám pochopení pro "kdákající" marťany :-). Tento film mne oslovil tak, že ještě dnes z něj asi nebudu spát... Hlavně mi vadila strašně hlasitá hudba... Celý film aby měl člověk v ruce ovladač, aby v 10 večer neprobudil celou čtvrť, když začne Danny Elfman hrát :-( Jinak hudebně dobrá. ()

JuveIt

Mega úleťárna. Burton opět dokázal svůj vytříbený cit pro vizuální stránku. Mimozemšťani jsou dokonalí. ()

Soupalka

Film jsem viděla poprvé před 20 ti lety přesně ve věku, kdy by se mi měl líbit. Nelíbil. Vůbec. Přišel mi strašná slátanina a má intelektuální duše se kochala Buňuelem, Greenawayem, Fellinim a jim podobnými a Tima Burtona nechápala. Filmy Tima Burtona nemusím dodnes. Mars útočí jsem ale viděla už nejméně 5x a pokaždé se mi líbil víc a víc. Chtělo to čas. Asi s tím jak přibývají roky a kvalita mizerných sci-fi filmů se již několik desetiletí nemění, tak přibývá i potřeba parodie. Marťánci jsou skutečně roztomilí a krásně škodolibí. Anebo film znám už tak dobře, že mi přestal vadit počet postav a dějových linek, které mi dříve připadaly jak pavučina, do které se divák zamotá. ()