• Anderton
  *****

  Padělek ma z celého seriálu asi najviac emocionálne zasiahol vo vzťahových líniách. Ako otec: syn, tak hlava rodiny a jeho spackaný život vinou nefungujúceho manželstva s absolútne odlišnou ženou. Opäť nám je obete veľmi ľúto a tak nejak nechceme, aby bol jej zločin odhalený. Ostatne o vraždu sa zrovna nejedná a plody jeho činnosti by sme tiež brali všetkými desiatimi. Len nie sme tak šikovní. Každý má ale svoju achilovu pätu.(16.10.2016)

 • Necrotongue
  ****

  Finální epizoda třetí řady byla podstatně lepší než předchozí díl, pátrání po schopném padělateli mě velice bavilo, a hned první scéna mě dost zaskočila. Rok 1952 a Karel Marx? Naštěstí mě tvůrci ihned uvedli do obrazu, ale i tak jsem se pochechtával až do konce.(4.11.2019)

 • bohemia_regent
  **

  V titulcích filmu uvedeno: název Padělek (Francie 1952-1963); koprodukce Československo / Německo.(17.6.2017)

 • CSSML
  ****

  Opět jeden lepší díl s detektivním pátráním, zajímavé zapojení pokažených rodinných vztahů na obě strany zákona.(17.2.2017)

 • SOLOM.
  ***

  Máme tu další padělání peněz, tentokrát na důstojnější úrovni. Nevím, jestli byl jejich tvůrce skutečně génius, ale příběh hlavně řeší rodinné vztahy mezi otcem a jeho synem, což už tak zábavné nebylo. Stejně jako náhodné dopadení a přiznání pachatele. Přišlo mi, jako by tvůrcům pomalu začal docházet dech a kouzlo původní myšlenky se začalo postupně vytrácet.(20.12.2019)