poster

Vlak plný peněz

 • USA

  Money Train

 • Slovensko

  Vlak plný peňazí

 • Slovensko

  Vlak s peniazmi

Akční / Komedie / Drama / Krimi / Thriller

USA, 1995, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pythonator
  ****

  Dvojka Snipes a Woody mi sedla. Je to velice příjemná badymůví, jakých se už moc netočí. Navíc je tu mladičká sexy Lopezovic kočena, která dobarvuje celou multikulturní sestavu. Tím se film stává nejspíše prvním takovým velkým multikulturním výplachem pro evropskou přípravu na vlny migrantů, které byly plánované mnohem dřív, než si většina lidí troufá vůbec domýšlet. I tak je to ale slušná zábava.(26.1.2019)

 • BlueNeon81
  **

  Kvázi pokračovanie filmu Bieli muži nevedia skákať, ale úplne v inej sfére. Aspoň takto som vnímal film v čase, keď drtil kinosály. Problém je ten, že na rozdiel od iných filmov, tento nejak z hlavy vyšumel a nezafungovalo ani repete vo forme VHS z požičovne, byť film bol na nej orezaný z 2,35:1 na 4:3.(15.8.2012)

 • MickeyStuma
  ****

  Akční komedie alá 90. léta. Co dodat. Lepší průměr a nic víc. Dívat se na to dá, lehce pobaví a o úžasné akční scény pochopitelně také není nouze. Wesley Snipes ukecaný jak Eddie Murphy a Woody Harrelson mu vděčně přizvukuje. Povedené vykolejení metra přidává na bodech. Zkrátka další ryze popkornový akčňák, který ničím nepřekvapí, ale rozhodně ani neurazí. A Jennifer Lopez? Inu snaží se.(6.7.2014)

 • Patrik200s
  ****

  Síce by som si Snipesa a Harrelsona nevedel predstaviť ani ako adoptovaných bratov ale tento film bol je celkom dobrý kus. Obaja sú celý žhaví na dvojriťnú Lopezovú (nakoniec ju predsa len dostal ten vymakanejší) a vzťahy oboch ,,bratov,, sú stále dosť nestále ale práve to je dobré pre spád celého deja.(7.1.2008)

 • genetique
  ****

  Kombo Snipes - Harrelson sa už osvedčilo po čisto komediálnej stránke, tak prečo do toho nezamiešať aj štipku akcie. Nevotrelý humor vydrží skoro až do konca, pomerne slušné hlášky na tému černoch vs. beloch tiež, dokonca nie je problém ani s Lopezkou. Akurát to mohlo ostať pri čistokrvnej zábave a nemiešať do toho psychologický rozmer. Btw, oba filmy majú rovnako percent, ale ja obom dávam za štyri. 75%.(8.1.2008)

 • - Originální hudební score Marka Mancina bylo vydáno roku 2011 v limitované edici v počtu 3 000 kusů. (Terva)

 • - V první scéně filmu můžeme vidět na zdi plakát filmu Smrtonosná Past 2. (Pumiiix)

 • - Pro natáčení byl použit vlak R22 vyrobený automobilovou a vlakovou společností ze sídlem v Sant Louis. Stejný vlak byl použit i při filmování snímku Přepadení vlaku z Pelhamu (1974). (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace