Afterparty

• USA The Afterparty
Komedie / Krimi / Mysteriózní
USA, (2022–2023), 10 h 36 min (Minutáž: 31–48 min)

Série(2) / Epizody(18)

Afterparty po jednom srazu spolužáků ze střední školy skončí šokujícím úmrtím a všichni se stanou podezřelými. Vyšetřovatelka pak podezřelé jednoho po druhém vyzpovídá a během jejich vyprávění různých verzí večera odkryje možné motivy vraždy a odhalí strašlivou pravdu. (Apple TV+)

vimluk_CZ

S1: Neurazí, nenadchne. Existuje mnohem více lepších seriálu na podobné brdo, jako je tento. I tak se to ale dá vcelku v pohodě sledovat. Škoda, že tvůrci nepustili více uzdu ujetějším nápadům, protože zápletka si o to vyloženě říká, ale nakonec se vždy snaží udržet všechny bizarnosti nohama na zemi. Bohužel. Komedie mi často taky nesedla a řádila se často mezi trapnou. Občas ale na úrodnou půdu dopadla. Celkově je to velmi průměrný počin. S2: Druhá sezóna v podstatě pokračuje ve stejném tempu, stylu a silném hereckém obsazení. Všeho je tu tak nějak více, občas možná až trochu moc a nebylo by od věci některé díly (nebo možná i postavy) celé vyškrtnout. Rozřešení případu je poté takové dost neuspokojující... I tak je ale druhá sezóna o krapet lepší nežli ta první. ()

M.i.k.e

zábavná krimi komediální jednohubka, kdy každá epizoda přináší pohled někoho jiného a není tak úplně snadné odhalit vraha, jelikož informacemi je tu divák doslova zahlcen.Hodně nahoru to táhne sympatické obsazení v čele s Tiffany Haddish...70% ()

tribican

Jednotlivé díly nejspíš nebudete hltat tak jako podobně laděné Only Murders in the Building nebo nekomediální Clickbait, seriál má přesto něco do sebe. Hlavní vyšetřovatelka mě spíš štvala, jen v posledním dílu skutečně září. Kdo je vrahem mě napadlo už dřív, jen to zdůvodnění nejspíš plně neodhalíte v záplavě informací, příběh jako takový je vystavěný poměrně dobře. Celkově nejde o špatnou volbu na pár večerů, ale mám pocit, že snaha režie o příliš velkou komedii promarnila potenciál seriálu. 65 % ()

Orel222

Tři hvězdy maximálně... Dalo se z toho vyždímat mnohem víc. Když už nebudete vědět co si pustit tak je tento seriál dobrý na pár večerů i když úplně nenadchne. ()