Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Afterparty po jednom srazu spolužáků ze střední školy skončí šokujícím úmrtím a všichni se stanou podezřelými. Vyšetřovatelka pak podezřelé jednoho po druhém vyzpovídá a během jejich vyprávění různých verzí večera odkryje možné motivy vraždy a odhalí strašlivou pravdu. (Apple TV+)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (3)

tribican 

všechny recenze uživatele

Jednotlivé díly nejspíš nebudete hltat tak jako podobně laděné Only Murders in the Building nebo nekomediální Clickbait, seriál má přesto něco do sebe. Hlavní vyšetřovatelka mě spíš štvala, jen v posledním dílu skutečně září. Kdo je vrahem mě napadlo už dřív, jen to zdůvodnění nejspíš plně neodhalíte v záplavě informací, příběh jako takový je vystavěný poměrně dobře. Celkově nejde o špatnou volbu na pár večerů, ale mám pocit, že snaha režie o příliš velkou komedii promarnila potenciál seriálu. 65 % ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

zábavná krimi komediální jednohubka, kdy každá epizoda přináší pohled někoho jiného a není tak úplně snadné odhalit vraha, jelikož informacemi je tu divák doslova zahlcen.Hodně nahoru to táhne sympatické obsazení v čele s Tiffany Haddish...70% ()

Reklama

Orel222 

všechny recenze uživatele

Tři hvězdy maximálně... Dalo se z toho vyždímat mnohem víc. Když už nebudete vědět co si pustit tak je tento seriál dobrý na pár večerů i když úplně nenadchne. ()

Galerie (79)

Reklama

Reklama