Válka gangů v londýnském podsvětí nebo krutá osobní msta? Bob Hoskins v roli muže, lapeného do pasti vlastního sebevědomí. Thriller o válce gangů v londýnském podsvětí. Vypukla – z hlediska šéfa jednoho z nich – ve zcela nevhodný okamžik, neboť do Londýna přijeli Američané, které chce získat za spojence pro své velkorysé plány. A ti se těchto primitivních tvrdých metod obávají a od lidí, kteří je používají, se hodlají distancovat. (Česká televize)

90125

Solidna anglicka gangsterka. Hoskins je vyborny a rozkosny bol aj mihnuvší sa Pierce Brosnan, ale celé to smrdelo televiziou. Aj hudba s tymi nechutnymi 80tkovymi synťákmi bola ako z tv serialu. Velka filmova produkcia vyzera trochu inak. Pribeh je priemerny, zožratelny. Hoskinsov gangster bol fakt dobry. Mojim pocitom dost ublizil dabing. Akustiku dabingoveho studia je vzdy velmi citit a to vzdy riadne uberie z autenticity prostredia, v ktorom sa film odohrava. Nie je nad kontaktne zaznamenany zvuk. 68 % ()

PowPow

Přestože Bob Hoskins vzhledově vypadal spíš jako úředník, jehož největším zločinem bylo nezaplacení parkovního lístku, toho gangstera zahrál neskutečně. Vlastně to byl nejlepší herecký debut, jaký jsem kdy viděl. Nevíte, jestli toho parchanta litovat, nebo mu to přát - nic jako "kladného hrdinu" tady nenajdete. Plus úplný filmový debut budoucího Jamese Bonda, který údajně při natáčení Hoskinse ani nepotkal a netušil, že jeho scéna v autě bude klíčovým momentem celého filmu. Jinak to bylo old school, a to i na 80. léta. Gangsterka ve stylu mnoha od dekádu starších amerických či francouzských, které se dnes už moc netočí. Chápu, že to někomu může připadat nudné - ale pokud jste milovníky gangsterek a krimi, přijdete si na své. Za Hoskinsův výkon a scénu v mrazáku to bude za pět. ()

PORTER44

Průměrná gangsterka,velký bos kterého ztvárnil B.Hoskins docela dobrý herecký výkon,místy docela dobré scény ty pravé pro gangsterku ale byli tam i nudnější místa,konec se povedl. ()

Spy Hunter opět na programu dne

Spy Hunter opět na programu dne