Lilly Cummingsová se vdává a její sestra Gwen má jako družička nejen krásné šaty, ale také pořádnou kocovinu. Za sebou má totiž další z mnoha velkých pitek. Urazí svatebčany, zničí svatební dort a jen v kombiné se vydá v ukradené limuzíně koupit nový. Nabourá se a skončí před soudem, který jí nařídí čtyřtýdenní odvykací kůru. Sebevědomá žena se odmítá zapojit do aktivit v léčebně, bojkotuje skupinovou terapii. V parku požádá o cigaretu neznámého muže a zeptá se ho, kde by mohla sehnat alkohol. Vzápětí zjistí, že mluvila s ředitelem Cornellem. Jak se žena seznamuje s ostatními pacienty a poznává jejich problémy, začíná si uvědomovat závažnost toho svého. Vybavují se jí vzpomínky na dětství, prožité s matkou alkoholičkou. Snaží se usmířit s lidmi, kterým nejednou ublížila, zejména se sestrou Lilly. Gwen marně hledá někoho, s kým by si mohla promluvit, a postupně se sbližuje s některými pacienty - mladou spolubydlící Andreou či bývalou baseballovou hvězdou Eddiem Boonem. Na cestě k řešení problému ji však čeká ještě nejedna překážka, zklamání a řada bolestných rozhodnutí. (TV Nova)

Stíba

Ve srovnání s chlapským alkoholikem typu Barflye, nebo Stevea Buscemi z Můj nejmilejší bar a podobnými je tohle samozřejmě o dost jiný film. Není z něho tolik cítit alkohol a lidský pot, je to takový trochu idylický příběh z odvykací léčebny s příjemným obsazením a sympatickou alkoholičkou Sandrou Bullock. ()

Hpatrik

Klasicky hollywoodsky pojatý příběh s nezbytnou "romantickou" vsuvkou, ničím zvlášť zajímavý, přesto však docela stravitelný - hlavně díky moji oblíbené Sandy! ()

Trenz

Dobrý film s dobrým hereckým obsazením. Klasický příběh o "alkoholičce", ale podáno nevšedním způsobem. Žádné psychologické drama. ()

Lorge

Trapné, nechtě komické dialogy a neuvěřitelné (v tom horším slova smyslu) herecké výkony. A Sandra jako alkoholička? To bych jí neuvěřil ani s páakou přes každé oko a hluchý, ta jediná hvězda je za Steva Buscemiho. ()

Martin79

Moooc pěkný film o velmi smutném tématu závislosti, konkrétně na alkoholu. Sandra hraje docela dobře, hlavně ji to jako vždy nesmírně sluší, i když je to role alkoholičky. Viggo Mortensen nijak neoslnil, ale hlavně to neskazil. Nesympatický byl podle mně herec Dominic West, navíc svou roli zahrál nic moc. Steve Buscemi standartně vynikající, jenom ten dabing (Pavel Kříž je příšerný herec a ještě horší dabér), no ale to se naštěstí netýká tohoto filmu. Dabing prostě nelze hodnotit. Hodnotím americký film. A to je 60 for me. ()

Petulka88

Tak tohle asi mělo být těžký drama ze života. Bohužel je to jen obyčejný kalkul s ne zrovna přesvědčivou Sandrou Bullock. Film má pár světlejších momentů a několikrát jsem se docela zasmál. Problém je v tom, že jsem se smál nejen tam, kde chtěli být tvůrci vtipní. Některé scény jsou totiž tak trapné, že jsem se prostě musel smát. Navíc je to celé zdlouhavé a tak trochu o ničem. Poslouchat téměř celých 100 minut řeči závisláků o vzájemné důvěře, to není zrovna nic čím bych si chtěl znovu projít. To radši zajdu na panáčka. ()

Brinkley

Ničím nevybočujcící alkoholická limonáda primárně pro dámy.... mno. Také dost zlehčující, je přece všeobecně známo, že alkoholičky - ženy pijou tajně a flaškám v bytě vymýšlejí důmyslné schovky. No, bože... tak to Gwen (Bullock) přehnala na svatbě (já zase na jednom pohřbu... a nečiní mi problém existovat třeba půl roku bez nějakého toho promile v krvi). I tak jsem se docela slušně bavila, a to i přes herecky limitovanou Sandru Bullock (Oscar-neOscar). Dost zachraňuje Steve Buscemi. ()

bono22vox

Nečekejte žádný přelet, narušení ani dobré holuby. Je to úplně jinak! Ale přitom tak nějak stejně. Pobavíte se, bude vám demonstrováno, že chlastat přespříliš se nemá, ale že by vás to nějak těžce sebralo, to v žádném případě nečekejte... ()

Inozuka

Problém tohoto filmu je, že neví, jestli má být komedií nebo vážným dramatem na téma alkoholové závislosti. Tu ožralost jsem Sandře Bullock moc nežral a když vystřízlivěla byla sice sympatická, ale soucit ve mě nevzbudila. Stejně tak mě tenhle film nepřesvědčil, že na alkoholu je něco špatného... Všechna osvětová snaha šla prostě mimo mě. Spíš mě štvalo to náboženské vymívání mozků. Takže jedna hvězda za Steva Buscemiho, druhá za Sandru Bullock, pro níž mám slabost, důvod pro třetí hledám marně. ()

E lan

Slušný film s dobrým hereckým obsazení, který ale ve svém závěru vyzní tak nějak na prázdno. Prostě chybí větší pointa či hloubka postav. Ale pro odpočinek slušná volba. ()

src

Film, ktery se nemuze rozhodnout jestli je komedii nebo dramatem, a nedari se mu tyto dve polohy ani zkombinovat, coz ho dost srazi do prumeru. Je to skoda, protoze Sandra Bullock predvadi jeden ze svych nejlepsich vykonu nemluve o pritomnosti Steva Buscemiho. Zmarena sance. ()

Alojs

Podivný žánrový mišmaš, který mě nijak neurazil, ale ani nijak nenadchl. Snímku by možná slušely tři hvězdy, ale já jsem krutá svině. ()

Ethano

Musím říct, že Sandru mám v jiných filmech docela rád, ale to co tady předvádí hlavně v úvodní scéně filmu, je fakt síla. Tak směšně by alkoholika nedokázal zahrát ani Josef Alois Náhlovský... ()

Marrianna

Sandra Bullock zde opravdu velmi dobře ztvárnila osobu, která absolutně nezvládá "normální život" a proplouvá jím jako jednou velkou pařbou - až jednou uklouzne tak, že s tím dosavadním způsobem života musí seknout. ()