Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karel Vícha (V. Kratina) nezíská vytouženou vedoucí pozici a ani jeho teletníku se příliš nedaří. Navíc začátky Jiřího Vydry (J. Abrhám) s velkokapacitním kravínem nejsou lehké, svým přístupem si znepřátelí zaměstnance. A problémy na Vydru čekají i v osobním životě – žárlivý a hrubiánský údržbář Václav Stehno (M. Vašut) ho podezírá, že mu svádí manželku Verunku (V. Žilková). (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Z kravínů a teletníků se přesouváme směrem ke vztahovým záležitostem, což mě navzdory originálním charakterům všech aktérů moc nebere. Ale absolutorium si zaslouží dvojice Bohdalová - Vašut. Neskutečně odporná dvojka v tom nejlepším hereckém slova smyslu. ()

MrEddie 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na scéně se poprvé objevuje herec Pavel Nový. Vydra potkává Tikalovou, kterou na začátku vyhodil od zkoušky.Opět nasere Brzobohatého svým komentářem o správném chovu telat. Začíná vztah mezi Vydrou a Víchovou. Parchant Stehno znásilní Žilkovou. Krize manželů Víchových pokračuje. Vydru navštíví bývalá žena a nabídne mu místo v Praze. Všichni se můžou posrat z návštěvy papalášů v teletníku. ()

Reklama

Reklama

Reklama