Reklama

Reklama

Obsahy(1)

U silnice na kraji města leží tělo sestřičky Zuzany. Policisté brzy zjišťují, že Zuzana byla těhotná a že to mohl být i důvod, proč se jí chtěl někdo zbavit. Stopy vedou k baru u rybníka, jehož majitel se netají tím, že občas dívkám přilepší něčím ostřejším do pití. Zuzana byla zároveň zamilovaná do kolegy v práci, který ale poměr s mladou sestřičkou odmítá. Podaří se policistům rozkrýt, proč Zuzana musela zemřít? (TV Nova)

(více)

Recenze (11)

Enšpígl 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je docela, škoda že chlapi jsou tam spíše do počtu, zejména v případě Martina Hofmanna to zamrzí, ale co naplat. Jsou to takový ty kriminálky s humorem, moc nějak s nároky k nim nepřistupuji a asi proto nejsem dvakrát zklamán. Možná by si kamera mohla odpustit několik záběrů, aby napověděla s vrahem, jako v tomto díle, ovšem, bačkory, pivko a brambůrky to jistí, že ano. ()

salahadin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krimoška pro velmi nenáročné diváky (což samo o sobě nemusí být negativ), bohužel s tak neuvěřitelnými policajtkami (v negativním slova smyslu), neuvěřitelnými situacemi (platí totéž), až si musíte zákonitě položit otázku, pro jakého nenáročného diváka je seriál určený - pro dospělé je celý děj a jednání postav moc dětinské, pro teenagery tu chybí nahota a krev, pro mladší publikum je to zas celé zbytečně komplikované.... tak já nevím....pravděpodobně můj poslední díl, na víc nemám (a to nejsem extra náročný divák, pozor!) ()

Chudobka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Přiznávám, že jsem to celé nedala. Zato jsem u toho uvařila a vysála celý byt - hudba mě tak strašně štvala, že zvuk vysavače mi byl milejší. A  Hilmerová mě štvala ještě víc než ta hrozná hudba. Už žádný další pokus nebude. ()

Rian_witcher 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výrazně zajímavější než první díl a to jak po stránce vyšetřování, tak i rozjíždějících se soukromých linkách vyšetřovatelů. Jedině ten zvuk je tedy bída a hrůza. Přes hlasitou hudbu často není rozumět hercům místo aby sloužila jen jako podkres prostředí a děje. ()

tata22 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Překvapivě druhý díl výrazně lepší prvního. Docela mi to i bavilo. Nebo jsem si zvykl. Samozřejmě až na Michala Suchánka. Dali tomu ránu ještě tím, že z něj udělali bývalého obvodního lékaře. To je opravdu nápad k pohledání. Bývalých lékařů u Policie bude asi řada, bych si tipnul. Je to takový přirozený vývoj člověka a jeho profese. Ale třeba nám to nějak vyjasní v dílech dalších. Další věc, která mi bohužel vadí, jakožto milovníkova ženské krásy je Simona Zmrzlá. Krásná ženská, která bohužel svoje dívčí proporce ztratila až příliš brzy. Nevím jestli jí tolik chutná nebo se tak málo hýbe anebo je nějak nemocná anebo jí nějak zvětšují kalhoty ale vždycky mi až bolí sledovat tu nehezkou proměnu. Škoda, velká škoda. Mrzí mi to hlavně za ní. Nevěřím, že je sama ze sebou spokojená... ()

patti1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh lepší než ten první, ale dost mi vadí, že všechno řeší ty dvě, a chlapi jim tam dělají jen jakési křoví. Ani nevím, jestli se chci dívat na další díly. ()

Horn odpad!

všechny recenze uživatele

Jen pro potvrzení dojmu z prvního dílu jsem přetrpěl i dvojku. A mám několik otázek. Kolik lékařů pracuje u Policie ČR na postu operativce místní kriminálky? Kolik 18 let starých případů GIBS ročně otevírá? Jak je možné bez podpisu obdržet obálku z červeným pruhem? Je vážně nutné abych vraha poznal v prvním záběru? ()

Reklama

Reklama