Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Džin s Jackem jsou úplně posedlí misí ve virtuální realitě a lámou si hlavu nad složitým úkolem. Jestli ale postoupí na další úroveň, bude to mít děsivé následky. (Netflix)

Recenze (18)

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3.díl. Jin a Jack pomalu propadají kouzlu virtuální hry. Později, když Auggie narazí na Jackovy brýle, a obviní ho z nebezpečného hráčství, se oba spojí, aby se dostali až do pomyslného finále hry. Společně zvládnou druhou a třetí úroveň, kde sice nedokáží zachránit malou dívku, ale pochopí její principy. To se jim velice hodí. Ti, co je celou dobu sledují, totiž mezitím dají o daném úspěchu vědět svému šéfovi. A ten neznámé identitě, zřejmě mimozemšťanům. Oba dva hráči následně dorazí na místo, o němž se dozvěděli v pozvánce. Zde narazí na Tatianu, mluvčí za mimozemskou rasu, s níž se už dříve setkala Auggie. Jack cokoliv o cizích bytostech odmítá, a za to zaplatí smrtí. Jin se vším souhlasí, čímž si v očích Tatiany šplhne. Auggie mezitím vytuší souvislost mezi odpočtem a její prací. Policista bohužel nedokáže vytušit tajemství smrti Jacka, Tatiana totiž dokáže obcházet videozáznamy. Zřejmě též patří k mimozemské rase (...). 95 - 100 procent. Zatím nejlepší díl ze série. Vše bylo řečeno, napětí udrženo, zápletka se slibně rozvijí. Dokonce došlo i na smrt jedné z hlavních postav, čímž se děj značně vylepšil. ()

Kimkong 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže ufoni chtějí obsadit zemi a s někým již komunikují a poskytují jim technologie? Kdo je proti a nebo je inteligentní, tak náhodou umře. Emzáci, aby přežili kde žili asi budou docela OP a nějak budou umět manipulovat s časem a prostorem? No uvidíme co se z toho vyklube. Zatím to vypadá, že největší tajemství se už odhalily. ()

Reklama

kenkaku odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Multikulturní idiocie pokračuje. Jako vážně je cílem hry přijít na to “jde o lidi”? Taky je dost vtip ta “spolupráce” je jasné, kdo se veze… Nebo co to s tím “lidským počítačem”? Ta vrcholná kravina s tím, že někdo něco vidí a někdo ne se vůbec neřeší. Neřeší se ani souvislost mezi sebevraždami (odpočtem) a hrou. Naprostá ignorace závěru minulé epizody… tohle je fakt dno. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tentokrát je toho času ve virtuálu mnohem víc s tím, že se v závěru koná vysvětlování co a proč, jako pro blbý. V tomto ohledu jsem hodně zklamaný. Třeba seriál Peripheral s podobnou tématikou, byl za úplně jiné peníze a přesto byl jak vizuálně, tak dějově podstatně napínavější a výživnější. Autor Problému tří těles, se evidentně nechal inspirovat sérií knih o Enderovi, od O. Carda(zfilmovala se jen první kniha), kde se komunikace s emzáky, odehrává úplně stejným způsobem. Zatím tedy nemám důvod pro nějaké nadšení a evidentně v tom nejsem sám. Nedivím se, že to vypustili najednou. Úbytek diváků by byl týden od týdne větší. ()

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celou dobu jsem se modlil, aby konečně tvůrci zahodili celý ten koncept videohry s cestováním napříč historií a soustředili se na něco jiného. Bohužel je to přesně naopak, takže je to celé strašné utrpení. Bohužel ani závěrečné odhalení, že na Zemi letí mimozemská civilizace, protože její planeta je zničena, mi moc na náladě nepřidalo. Uvědomil jsem si, že můj problém leží ve způsobu, jakým je seriál natočen. Všechno je jaksi ploché, generické, bez duše – generované vesměs počítačem. Části z reálného světa jsou mnohem zajímavější. ()

Galerie (48)

Reklama

Reklama