Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Trollí princezna Poppy měla vždycky obrovskou slabost pro svého trochu nabručeného kámoše Větvíka. Dva roky to mezi nimi jen tak bublalo, ale teď už to začíná být vážné. Jak se ti dva sbližují a ještě více poznávají, Poppy zjistí, že Větvík před ní skrývá trochu nepříjemnou, leč velmi vzrušující životní kapitolu. Kdysi byl totiž členem populární chlapecké kapely BroZone, která se však rozpadla vinou jednoho nešťastného incidentu, kvůli němuž se zpěváci úplně rozhádali a vyrazili každý svou cestou. Jednoho z nich však jeho cesta dovedla až do zajetí dvou všehoschopných popových grázlů, kteří přišli na to, jak z něj po kapkách odčerpávat jeho pěvecký talent a využívat ho k tomu, aby oni sami ovládali hitparády a davy fanoušků. Jenže i ten největší talent se jednou vyčerpá a zajatému Floydovi pomalu dochází čas. Kámoši z kapely proto (alespoň dočasně) odhodí rozpory a vydají se na nebezpečnou záchrannou misi. Její součástí je pochopitelně i zamilovaná Poppy, která bez Větvíka nedá ani ránu, za což ji čeká odměna v podobě velmi zatroleného překvapení. Diváci, kteří vyrazí s nimi, by se měli připoutat, protože Trollové 3 jsou pořádná jízda. (CinemArt)

(více)

Videa (4)

Trailer 8

Recenze (18)

filmfanouch 

všechny recenze uživatele

Třetí Trollové nepřekvapí. Jsou barevní, hyperaktivní, vypravěčsky neukáznění. Walt Dohrn si ovšem zvládl vykoupit reputaci a po slabším druhém filmu představil solidní animák, který chvílemi vzdává poctu Žluté ponorce nebo Fantasii, chvílemi si naplno uvědomuje svojí podstatu a zvládá z ní vytěžit maximum. Dětská cílovka bude z výsledku pochopitelně mnohem více nadšená, i kvůli pár milým překvápkům (jako zmíněné sekvence vystřižené jako že Zluté ponorky) ovšem dospělý doprovod nemusí vůbec trpět.... ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Nejslabší díl , ale pořád je to koukatelné . Jednička byla taková obyčejná ve dvojce se to zvrhlo a tady se to zvrhlo ještě více.  Větvík byl v kapele Brozone co se rozpadla při prvním koncertu po  x letech za ním dojde jeden člen  , že jednoho člena unesly dva chudáci mají ho v diamantovém  flakonu od voňavky  a díky němu jsou slavní a chce ho dostat zpátky.  Na to potřebují dosáhnout dokonalé  harmonie tak hledá zbývající členy  do toho Poppy najde svou ztracenou sestru a pomáhá jim Minidiamond a Bridget a Kroupa z jedničky . Oproti předchozím dílů je to nejméně vtipné a nemá to ani moc hlášky naopak jsou zde sexistické narážky (což asi děti neocení, dospělí ano) . Velké plus , že zde nemá žádný prostor ten tlustý kretén z přechozího dílu a ani ten vysoký jsou jen začátku. V této sérii je výhoda, že můžete vymyslet cokoliv a nejste limitovaní ničím pokud to vydělá klidně bych i čtyřku bral . ()

Reklama

Koda 

všechny recenze uživatele

Obvykle třetí díly stojí většinou za p*ču, ale tohle pokračování, ačkoliv jsem moc od toho nečekal kvůli velmi zmateného traileru mě přivedlo do úplně jiné myšlenky. Film vymáčkl ze sebe celý citrón barevnosti a dokázal říct, že i když dvojka prakticky vyhrála citrónový jackpot v automatu, tak trojka ji prakticky vysmahla v ruletě. Film dokazuje opět, že rodina je na prvním místě a díky ní, i když může být ztracená, dokáže vydat sílu. Opět se setkáváme se starými přáteli Pergeli, kteří se bohužel ve druhém díle neobjevili a spoustu nových i starých, ačkoliv velmi populárních písních, na které se prostě nezapomíná, a dokazují že i v moderní době rapu, mají v sobě éňo ňúňo. Líbil se mi tam ten bus, který vypadal jak ten kočičí z filmu Můj soused Totoro. V zásadě se mi líbilo celkově propojení do příběhu, které mělo smysl, to znamená hledání bratrů po různých koutech světa, hledání sourozenců, a říct si, že stále v každém věku se dá najít něco, co Trolla, nebo člověka dokáže udělat šťastným. Za mě asi všechno, napsal bych víc, ale už mám hlad a vyrážím na oběd. ()

sammikk_ 

všechny recenze uživatele

Myslím si že tvůrci pochopili že druhý díl byl fakt bída, a třetí díl dokazuje že tenhle pestrý a hyperaktivní svět má ledacos nabídnout. Animace má obrovskou paletu barev, a celkově se tu dost experimentuje se samotným animačním stylem. Příběhově nijak originální ani zajímavé, ale částmi dokážou z toho vytěžit maximum. Trollové jsou dost subjektivní značka a prkotina, ale u třetího dílu bych se nebál říct že je kvalitní. 7.5/10 ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Problém tretej časti Trolls, mimo iné, je to, že už nevie nič serióznejšieho ponúknuť a miestami je paródiou sám seba (v negatívnom zmysle slova). Nie že by pesničky, vokály a show na pozadí by nejako nefungovali. Ten príbeh (základná koncepcia) je však veľmi známy a v danej forme obsahuje toľko klišé, koľko sa len dá. Keby aspoň vtipnosť daných scén bola trochu vyššia... Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Galerie (37)

Zajímavosti (2)

  • Píseň, kterou ve filmu často Velvet a Veneer zpívají, „Sweet Dreams (Are made of this)“ od skupiny Eurythmics. (Krop)

Související novinky

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (více)

Reklama

Reklama