Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

KM Phoenix odpad!

Tenhle film je tak špatný, že už není ani nechtěně vtipný. Od začátku do konce je to trapnost nad trapnost. Ani Bruce Campbell jako král "Béček" to nezachránil. Tohle je mimořádná špatnost a nechápu jak to může mít průměrné hodnocení 57%. Co jste to sakra viděli za film?!!! ()

suzanne1997

Výborný snímek, kterému nemám prakticky co vytknout, je to o manželech, kteří se chtějí rozvést a jde o velký balík peněz, až na několik drobností, téměř přehlédnutelných, se film povedl a proto mi nezbude nic jiného, než doporučit jej a popřát příjemnou zábavu. ()

waits

Průměrná komedie s více či méně povedenými žertíky, vhodná na nedělní deštivé odpoledne. Matthew Perry se snaží seč může, aby hrál jinak než obvykle, ale pod maskou chlapíka nad věcí stejně pořád poblikává Chandler. Elizabeth Hurley je přirozená, vypadá dobře a k Perrymu sedne a New York jakožto kulisa mě vždycky naladí smířlivě, takže jsem dokoukal v dobré náladě. "Recepční: Dámo, v žádném případě vás tady nenechám zdarma přespat. Hurley (nadzvedává tričko a ukazuje recepčnímu prsa). Recepční s pootevřenou pusou podává Hurley klíče, ta odchází. Recepční za ní volá: Ještě tu máme apartmá!" ()

Rehooo

Parádní komedie u které jsem se smál od začátku do konce. Mathew Perry je prostě geniální. Pokud ho nějak extra nemusíte, tak vás sníme asi až tak moc nepotěší. ()

Johnny

Celkom príjemná komédia, najmä postava Joea je veľmi dobre napísaná a taktiež zahraná. K tomu aby to bola veľmi dobrá komédia ale ešte niečo chýba. Najskôr lepší scenár lebo na komédiu bolo zábavy predsa len trochu málo. ()

merigieren

Prvních 20 minut mírně nadprůměrná komedie, ale postupem času přestává být komickou až do hořkého konce. Na druhou stranu úsměv Elizabeth Hurley (co asi skrývá za tou tunou make-upu ?) dokázal vybojovat 3*. Ještě bych si rýpnul do pointy příběhu, fotit se s ručičkovými hodinkami a určit podle toho čas na získání novější fotky je trochu hloupý, vždyť mohli říct že to bylo ráno a naši hrdinové by měli po ptákách (pokud by si hrdinové neposunuli čas :-))... ()

*Colorado

Viděl jsem to v televizi, kam to také patří, čímž to ovšem nechci nikterak hanit. Film určitě nijak neurazí, ale podruhé se dívat netoužím. ()

pepa3rd

Metthewa Perryho jsem si sice jako tvrďáka nedovedl představit, ale kupodivu mu tahle role docela sedla a zhostil se ji s potřebnou dávkou odlehčení, tak abychom mu ji věřili. Škoda, že v počátku vcelku dobře rozjetá komedie někde v půlce pomalu začne ztrácet, aby v závěru upadla do všednosti a vymetla z kouta všechny myslitelné klišé. 60 % ()

Joppo88

Milá, vtipná komédia s lásky plnou zápletkou... Toto mi tak silne pripomenulo Priateľov a najmä skvelé hlášky Chandlera, ktorý si vo "Službe Sáre" zahral doručovateľa s poriadnou dávkou humoru - hlášky, akoby z bytu s Joeym. Navyše po boku sexi E. Hurley, ktorej by určite rád slúžil každý chlap... Hmmm dalo sa to pozerať :-) ()

Kingjiri

Pohodová oddechovka, která překvapivě obsahuje pár slušnejch gagů. Mimo to mě potěšil sympatickej Hatthew Perry a obsazení vedlejších rolí známějšíma jménama. Fakt jsem nečekal, že bych se moh slušně pobavit a místama přemýšlet i nad čtvrtou hvězdou (kdybych viděl originální a ne dabovanou verzi, možná bych jí přihodil). Na volnej večer určitě dobrá volba, tři silnější hvězdy. ()

kwaicheng

Potenciál filmu se postupně ztrácí a ztrácí až nakonec vše pohřbí dement, který ten příběh napsal. Aby oslovil diváctvo, kterému je toto určeno - kdo asi půjde do kina na romantickou komedii?? a koho asi vezme s sebou?? - zauzluje poslední zlom před koncem tak, aby muž, ačkoliv nic zlého neudělal, sklopil hlavu a sklesle odešel pod přísným pohledem emancipované feminy, která mu již nemá co říct. Načež se jí omluví a dál se uchází o její přízeň, ona, božská, nakonec milostivě dovolí. Takovou krávu bych poslal zfleku do prdele. Nejhorší je, že mám dojem, že některé ženy dneška se skutečně projevují takřka výhradně těmito stupidními vzorci chování, které do povědomí společnosti naočkovávají lidi od filmu za účelem vydělat balík. A co hůř, i u celkem slušných holek, lze pozorovat semtam něco takového - všechno běží normálně a najednou blik - ! a je z ní femina jak z Ordinačky nebo ze Sloužit Sáře. Hamba. ()

Ceberus

Na rozdíl od pozdějšího Mého souseda zabijáka zde Perry podle mě "nechandleruje" a hraje svou postavu jinak než svého hrdinu z Přátel. Obecně mě nikdo z herců nijak neoslnil, snad až na zajímavý výkon Cedrica the Entertainera (takové jméno snad už ani nezapomenu :-)). Další věc, která mě zaujala, bylo pojetí rozvodu. Přistihnete se, jak hlavní představitelce fandíte: "exmanžel je hajzl, zaslouží si přijít o půlku majetku, jen ho oškubej, holka". Přitom stejně pravděpodobně uvažuje u rozvodu každá, která tu polovinu exmanželova bohatství chce, ať je exmanžel sebedokonalejší a sebenevinnější: "já ho sice podváděla, ale to proto, že se o mě vůbec nestaral, nerozmazloval mě, je to prostě hajzl, který si to zaslouží". Na to, že je to jen jednoduchá komedie, donutilo mě to chvíli zapřemýšlet. :-) A poslední poznámka - příště bych vynechal skeč s býkem, fekální humor opravdu nemusím. ()

ppospisil

Film jsem viděl již dvakrát,takže musím přiznat že od komedie s Perrym jsem čekal víc zábavných scén.Proč jinak takový film točit že? Vyskytlo se pár zajímavých situací a hlášek,ale jinak docela nuda, takže to tam vlastně svým půvabem zachraňovala Elizabeth Hurley. 50% ()

ZnalecH

Myslím si, že kdyby mi někdo nabídnul místo 5000 dolárů 1 000 000, tak bych taky změnil na věc názor. Jedná se o docela vtipnou komedii, kde je místo i na nějakou tu romantiku... 70% ()

diabolique

Nenarocna komedia s M.Perrym, ktora urcite pobavi a neurazi. Pribeh nema zmysel rozoberat,...uz v polovici filmu(alebo v prvej stvrthodine?) ho odhadnete, ale preco nie?,...sem tam celkom vtipne hlasky, Elizabeth je sexy v comkolvek(trochu mi to pripominalo jej prezliekanie v Bedazzled), Perry je stale rovnaky(Chandler) no a Bruce Campbell ako "zly manzel" je len ceresnicka na torte:) Kludne tomu dam 3* a ani sa nebudem citit blbo, ze som to prehnal. Ked ja mam tak rad Elizabeth!...a jej "prezliekanie" :) ()