Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

Fanak

Film jako takový je ve své podstatě docela slabý, ale vyskytuje se zde tolik jednotlivých gagů a hlášek, které jsou opravdu vtípné, že ho lze považovat za zdařilou romantickou komedii. Ústřední dvojka je nakonec taky docela sympatická, takže proč vlastně neříct: "Jo, fajn jsem se pobavil." ()

vieriX

Na film jsem se podíval hlavně kvůli Elizabeth Hurley a Matthew Perrymu. Musím říct, že Elizabeth tam je neskutečná kočka a Chandler z Přátel je tu trochu za mamlase, ale to jsme si jaksi už zvykli. Nebylo to vůbec zle.Minimálně na jedno podívání to stačí. Celkem pěkné 3 hvězdičky. ()

MaxForValue

Pre mňa osobne jedna z najlepších komédii, aké som kedy videl. Skvelý Perry, živelná Hurley a skvelý Cedric the Entertainer vo vedľajšej úlohe, skvelé gagy, hlášky, skrátka všetko. Bavil som sa od začiatku do konca. ()

knihovna

Ale jo, docela to jde. Hlášky ala Willis Perrymu úplně nesedí, taky to není Willis že. Elisabeth hrát moc nemusí, stačí se na ni dívat. Myslím, že kdyby tu minisukni nahradila jinou minisukní, hodnocení by šlo nahoru. Scéna na pásu pěkná, hlavně proto, že Eli zbavila kalhot. O to asi šlo, ale ještě měla svetr...... ()

jprmusic

No pokus o druhýho souseda zabijáka krutě nevyšel - Perry není tak vtipnej a hlavně nemá Willise - a to se ukazuje jako rozdílovej prvek. A ani neherečka Elizabeth (ta s těma pěknejma kozama) to nezachrání. ()

Saros

„Chander“ jako střeštěný doručovatel obsílek?Vtipný nápad sem tam i vtipně zpracovaný,ale jinak čistý průměr na zahnání nudy. ()

vodkasesemte

Kde jsou palce, kokoti? Sice si nevzpomínám, kdy naposledy jsem viděl film, kde by nebyly satanistický symboly, ale jinak pěkná romantická komedie, jestli se to tak dá nazvat! ()

fujarik

Průměrná romantická komedie ve které hrají hlavní roli úřední obsílky... Role M. Perrymu (známe ho z Přátel) naprosto sedí. Film občasně akorát kazí přehnané scény, které filmu spíše škodí... ()

gpx

Doporučuju podívat se na vystřižené scény. Ta, kde Elizabeth Hurley na ranči masturbuje býka je naprosto neuvěřitelná. Zajímalo by mě, jak se režisérovi podařilo ji k tomu přimět. Vždyť jí to zvíře mohlo ublížit! ()

blekekeke

A nakonec v objetí a polibku a jestli neumřeli, tak tam stojí dodnes. Od začátku víte jak to skončí. Nic nepotkáte co by vás překvapilo. Nic, při čem bych se za břicho popadal. Prostě ..... No ještě že Matthew Perry je taký jaký je a to je dobře. Nebýt ve filmu jeho, tak je to komplet nuda. ()

Martiiiiinka

Tak nevím, nějak mě to moc nenadchlo. Perryho mám ráda, jeho postava byla vcelku vtipná, celá zápletka byla ale dost slabá a některé scény, jako například odběr býčího semene, i ten malý potenciál spolehlivě zabily. ()

Luke189

Perfektní komedie, kterou mohu jen doporučit a navíc ještě s výborným Matthewem Perrym a krásnou sexy Liz Hurleyovou. Skvělý námět, skvělé obsazení a výborné nezapomenutelné hlášky !! ()

Ajay

Oddechovka pro nenáročného diváka, typický film na který koukám ve chvílích myšlenkového otupění :) ()

david666

Sympatická komedie se sympatickou dvojicí. Nevím jak ostatní ale já se za celou dobu nepodíval na hodinky, kdy že film končí, což se u mě u většiny komedií stává. Hlavně konce bývají nastavované a klišovité. Tady ale od začátku do konce vtipné hlášky Perryho a neodolatelná krása Elizabeth. K tomu tady hraje kultovní postava z EVIL DEAD - Bruce Campbell a dále jedna z prvních rolí mé oblíbené Amy Adams. Takže díky tomu u mě nadprůměr. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Sublog

Průměrná komedie, které ale dávám slušné tři hvězdičky za skvělého Matthewa Perryho. Jinak by to bylo za dvě. ()