Sloužit Sáře

• USA Serving Sara (více)

Joe Tyler (Matthew Perry) má možná jedno z nejhorších zaměstnání na světě, ale neměnil by. Dokáže dodat legální dokumenty o čemkoliv komukoliv - od mafiánů po milionáře. Jde jen o to, kolik za ně kdo zaplatí. A Sara Moore (Elizabeth Hurley) je jeho další obětí. Její manžel, texaský rančer Gordon totiž pověřil Joea, aby mu obstaral rozvodové papíry a vyšoupl tak Saru ze svého života. Jenže žena se z počátečního šoku vzpamatuje a hodlá se vrátit - aby zachránila peníze, na něž má nárok, zasadila ránu Gordonovu egu a možná našla i skutečnou lásku. (oficiální text distributora)

raptorrr

Matthew Perry vzbuzuje úsměv už jen svou přítomností na plátně, ale do zlatého fondu komedií se tohle dílko rozhodně nezapíše. Na druhou stranu, Elizabeth je fakt sexy. ()

Jino

první hvězda je za Matthewa Perryho, druhá za to, že to bylo celkově i vtipné a třetí hvězda je za Bruce Campbella. ()

Amroth666

24.10. 2010 - Ale mně se to líbilo. ____ Dobrá komedie plná krásných žen ____ (krásných tváří, velkých prsou a zadečků), arogantních chlapů, plno scén, vtipů a i té romantiky. I stručný jednoduchý příběh mi dokáže zpříjemnit odpoledne a myslím, že i kdybych na to nekoukal v neděli při nedobrém počasí, rád bych se na to kouknul pokaždé jindy, takže tahle komedie mi splnila přání a splnila ho i sobě být lepší komedií než průměrnou. ()

Wormboy

Uplne klasicky a obycajny pribeh obohateny zasadenim postav do noveho prostredia a na pocudovanie to celkom funguje. Matthew Perry a Elizabeth Hurley su v pohode, hlasky a vedlajsie postavy tiez, takze az mile prekvapenie by som povedal:) ()

Juto

Medzi hercami Perry a Hurley není veľa chémie. A príbeh je taký hlúpy, že by ste ho možno chceli zažalovať za hlúposť. 3/10 ()

otík

Jednoduchá komedie o tom, jak doručit soudní obsílku a zároveň se zamilovat. Matthew Perry předvádí přesně to, na co jsme u něj zvyklí, Elizabeth Hurley je počertech krásná žena a Bruce Capmbell je super protihráč. Komediální jednohubka pro dlouhé večery. ()

Radiq

Konečně mi zas jednou Matthew Perry připadal vtipnej i jinde, než jen v Přátelích a ty jeho kecy, hlášky, nápady při vymejšlení obsílek mě fakt několikrát dobře dostaly. Jinak je to ale průměrná komedie, u které se nemusí moc přemejšlet a u které se najde asi jenom jeden nechutnej fórek. Chutná je naopak Elizabeth Hurley, která je pořád kočka. Nemužu doporučit, ale nemužu zavrhnout... ()

kocik1

Pokud si chcete s gustem zažehlit a nerozptylovat se u toho filmem či televizí, pak je tenhle snímek správná volba. Neurazí, nenadchne a pokud vám z něj půlka uteče, ani to nepoznáte. ()

eye candy

Sympaticka herecka sestava zachranuje saru od podrpumerne komedie. Neprivodi vam velke zachvaty smichu (nejste-li samovznicujici se vyjimka), na druhou stranu pokud zrovna nejste az po usi prejezeni lehkou romanticko-komedialni stravou, nejaka takovato na nic si nehrajici svacinka se do vas jeste vejde. Hurley a perry jako vzdy hrajou sve obvykle otrepane role, elizabeth je sikezni a sem tam i vfipna a matthew je sem tam i vtipny. Takze pokud zrovna nemate co delat, sara vas z kresla nevyzene ()

Doudis19

O rázu a kvalitách téhle slušně řečeno zbytečné komedie nejlépe vypovídá upřímné doznání Bruce Campbella, který při otázce proč natočil takovou sračku odpověděl:"Pro prachy!". A podle toho, to taky vypadá. ()

Mrkvič

Ještě to nekončí, ale dál už nemůžu. Začátek nebyl tak špatný a hlavně casting se nezdál být vůbec špatný. I Liz Hurleyovou bych zkousnul, ač je to jen přeceněná čuba. Film je dál ale už jen příšerně trapnej. Humor jak pro 5ti letá děcka. Eskapády jsou opravdu neksutečné. No a úplně nejhorší jsou ty dementní kecy, které se tu odehrávají. Takže necháme čubu čubou a pudeme radši pařit Civilizaci 5, ne? ()

karlik4801

Další romantická komedie do tuctu. Jako u mnohých komedií jsem nečekal žádné extra pobavení. Rovnou jsem věděl že na to nebudu chtít koukat znovu. Nic originálního a nic extra vtipného na co bych si furt vzpomínal a smál se. Pozitivum na Serving Sara je hodně, i u mě, oblíbený Matthew Perry. ()

viperDavid

Úžasná milá oddechovka s kouzelným Matthewem a překrásnou Elizabeth. Ty její kalhotky...no co 3* na víc to bohužel nemělo ()

asirtes

Ekvivalent subjektívnej slabosti pre krásne romantickú komediálnu absurditku. Tie romantické paradoxy na spôsob Allena po lobotómii bavia aj v hollyromcom prevedení so scenárom napísaným počas šoférovania trolejbusu napokon ešte zahraného Perrym v predsmrtnom kŕči. Zábavné. A k tomu Vincent Pastore a Cedric the Entertainer v životnej roli. Lepšie by to už nezahral ani klokan s koalou. Buď máš nadhľad, alebo radšej choď porýlovať starej záhradku. ()

Master19

Trochu na hraně vkusu, ale protože to funguje, tak jsem se tomu poddal a užil si lehce německou americkou komedii. Ta německost se ukazuje hlavně v důsledném představování i epizodních postav. Kladem je určitě hlavní dvojice, hlavně pokud máte slabost pro "Friends", protože Chandler tu září a zastiňuje i Elizabeth Hurley, což bylo docela složité. Pohodová nenáročná komedie. ()

zdenny

Začátek: „Můžu vás pustit, jestli jste na seznamu“ – „Ukažte mi ten seznam a já se na něm najdu“. A to bylo celé. Jinak pak už jen Sára v kovbojském a její neideální ochránce. Spíš pro děti na prázdniny anebo do autobusu cestou na dovolenou. ()

P1tr

Matthew Perry v další bokovce od Přátel, snažíci se zbavit Chandlera. Neúspěšně, ovšem i tak je to celkem zábava. Pak je tu ještě Elizabeth Hurley snažící se zba.....snažící se hrát konečně v něčem pořádném a průlomovém. Smůla děvče. ()