Reklama

Reklama

Lidské zdroje

(seriál)
  • USA Human Resources

VOD (1)

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

Tenhle spin-off animáku Big Mouth si bere na paškál tvory, kteří zásadně ovlivňují lidské životy. Třeba hormonální monstra, hanbokněžníky a spoustu dalších. (Netflix)

Recenze (9)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

sérii Big Mouth neznám, ale jestli je (dle názorů) mnohem lepší než HR, pak se na ní budu muset rychle podívat, jelikož HR mě bavilo dost. Vtipné, vulgární, nekorektní, ujeté, ale v některých momentech i překvapivě rozumné, vážné a smutné. Hlavně devátý díl je po všech těch ujaťárnách solidní ranou na solar...70% ()

topr harley 

všechny recenze uživatele

No... Komentář jsem se rozhodl napsat, až potom, co se podívám na celou sérii. Na kvalitu Big Mouth to ale nemá ani náhodou. Seriál hodně tlačí na pilu, když se za každou cenu snaží být vtipný. Pár vtipných momentů by se tam našlo, neříkám, že ne, ale jako celek to prostě nefunguje. Pokud budou tvůrci chtít, tak bude lepší se raději zaměřit na kvality původního seriálu, než se vydávat cestou nesmyslných spin-offů. V první řadě tohle nikdy nemělo vzniknout jako samostatný kousek. Představoval bych si to jako jeden speciální díl vložený mezi sérii Big Mouthu, ale to je tak asi věe. ()

Reklama

rumbakoule69 

všechny recenze uživatele

Big mouth mám moc rád, takže i od tohoto seriálu jsem měl velké očekávání. Po zhlédnutí celé série, jsem ale zklamán. Po prvních pár dílech to vypadalo na jednu nebo dvě hvězdičky, pak se seriál začal pomalu rozjíždět a párkrát jsem se u něho i slabě zasmál, poslední epizoda se mi ale vůbec nelíbila, takže 2 hvězdičkou jsou podle mě odpovídající. Humor je v celém seriálu takový nemastný neslaný a většina vtipů působí na sílu. Nové postavy mě také nenadchly (snad jen Logic Rock) a postavy, které jsem znal z Big mouth na mě zde působily zvláštně. Hlavně Shame Wizard. Toho jsem měl z Big mouth moc rád, ale tenhle seriál mi ho úplně zničil, protože v něm působí úplně uboze. A přitom měl takový potenciál. Konec seriálu napovídá další sérii, ale já bych se bez ní rozhodně obešel. Ostatně i Big mouth by stačila už jen jedna sezóna a tvůrci by seriál mohli uzavřít. ()

kukkik 

všechny recenze uživatele

Tenhle seriál je přesně tím, co jsem od něj očekával, když jsem si ho všiml v nabídce. Laciný spin-off úspěšného Big Mouth. Jenže i ten v posledních sezónách ztrácí dech, což je ostatně pravděpodobným důvodem samotné existence těchto Human Resources. Zároveň je tu taky cítit už hodně silné zaměření se na domácí, tedy americké, publikum a konzervativnějšímu evropskému divákovi nemá tahle přebarvená, ve všech barvách duhy blikající šaškárna co říct. 1/5 ()

Lukysak 

všechny recenze uživatele

Lidské zdroje nám dávají to, co jsme od určitého dílu Big Mouth chtěli - nahlédnout za závěs světa hormonálních monster; vstoupit do toho portálu v šatníku, kterým Maury přišel. Určité věci by však měly zůstat nedourčené a my bychom se měli praštit přes hlavu, že jsme tak zvědaví. Lidské zdroje se totiž snaží naservírovat řešení všech paradoxů, které nám prvotně bez zájmu osvětlení podstrkuje Big Mouth, a ne vždy to dopadá tak, že bychom se z nově nabytých informací o světě hormonálních (a jiných) monster doopravdy těšili. Hlavní postava lásenky Emmy nám slibuje v prvním díle zajímavé zvraty, ale ona se nakonec vůbec nezmění a nejraději bychom ji vyškrtli, kdyby nesloužila jako pojivo mezi ostatními, mnohem trojrozměrnějšími postavami. Ovšem do určité míry. Cítíme štěstí, když Emmy na chvíli není v záběru, a my se můžeme kochat alespoň stupidností Ricka, toho nejplesnivějšího hormonálního monstra, o kterém občas přemýšlíme, jestli není i naším hormonálním monstrem. Přijemnou novotu do světa Big Mouth přináší trojúdý anděl závislosti Dante (Hugh Jackman) nebo třeba ještě Pete, kámen logiky. Ale i ze zábavného Danteho se nakonec stává nudný podpantoflák, jehož přítomnost v seriálu snad může zachránit jen scéna, kde o jeden ze svých údů přijde za pomoci Petova vroubkovaného nože. Dílem seriálu, který nakonec vyhrál mé srdce, se ironicky stal díl, který vůbec nebyl ze světa hormonálních monster. Asi proto si seriál Lidské zdroje zaslouží jen sotva průměrné hodnocení. ()

Galerie (93)

Reklama

Reklama