Epizody(20)
-
Lolle allein in Berlin (S02E01)
-
Frisch verheiratet (S02E02)
-
Cinderello (S02E03)
-
Froschkönige (S02E04)
-
Höllendate (S02E05)
-
Männer sind auch nur Menschen (S02E06)
-
Malente, Malente (S02E07)
-
Eltern, früher oder später kriegen sie dich (S02E08)
-
Looking for Beinlich (S02E09)
-
Nicht fair (S02E10)
-
Wer liebt Fatman? (S02E11)
-
Big and beautiful (S02E12)
-
Kairo (S02E13)
-
That’s the way (S02E14)
-
Ex und hopp (S02E15)
-
Spieglein, Spieglein (S02E16)
-
Gegen die Uhr (S02E17)
-
20 Minuten (S02E18)
-
Ich lieb dich nicht – du liebst mich nicht (S02E19)
-
Aha (S02E20)
Hrají
Anna Fischer
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Jeff Caster
USA
Nejlepší seriály:
Duna (2000) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jürgen Mai
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Charlotte Schwab
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Tenká černá linie (2013) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Patrick Winczewski
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Silvester Berger
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Annemone Haase
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Bernd Raucamp
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Lasko: Pěst Boží (2009) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Margarita Broich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Ivonne Schönherr
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Silke Ritter
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Bettina Dornheim
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)
Andreas Köss
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Armin Dillenberger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Stefan Beinlich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Roswitha Dost
Německo
Nejlepší seriály:
Smiley's People (1982) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tina Bordihn
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Verena Araghi
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Kerstin Riek
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (seriál)