Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

solskjaer

No, jo zase známá fráze, že spousta slavných herců film nedělá. Je to případ i Zloděje životů, kde herci zapoměli hrát, kameraman se bouchnul do hlavy a režisér frčel na Prozacu. Ne tohle fakt není a nikdy nemůže být dobrý film. Mimochodem, ten konec byl jeden z nejdebilnějších co jsem kdy viděl. Jo a málem bych zapoměl Ethan Hawke nemůže nikdy hrát padouchy, protože je naprosto nezvládá. ()

sedm.1

Tento thriller už nemůže dnes nikoho položit na lopatky,a i přes slibný začátek vše rychle sjede do nudy,nezájmu a častých pohledů na hodiny.Pohled na krásnou Angelinu film neudělá! ()

lskala

Včera jsem viděl kozičky Halle Berry a dnes Angeliny... prostě paráda. :-D No, ale jsme na ČSFD - Začátek trochu parodoval legendu jménem SEDM. První polovina měla solidní tempo a moc nenudila. Což se rozhodně nedá říci o té polovině druhé, která už byla zbytečně natahovaná. Celkově jde o lehce nadprůměrný thriller. 60% - 3*** ()

ranp

Bohužel jde o průměrný film snad ve všech ohledech a odpovídá tomu moje hodnocení i průměr od všech ostatních.. ()

The Viper

Za ty kozy Angeliny to stálo. Ale nebud jen tlachat do tmy, opravdu (ne)povedený thriller, který nabídne pár zajímavých momentů, ač mě tu zrovna Angelina nepřesvědčuje, že by to měla být tak oslavovaná herečka (pozor...herečka). Hawke mě bohužel po většinu filmu (až do závěru) neskutečně otravuje svým kňouráním a tak jediný zajímavý moment do konce je facka, kterou obdrží naše Angie. ()

misstake

Komentář obsahuje spoilery: Po první polovině filmu bych dal 3 hvězdičky, protože to byl průměrný temný thriller. Sice člověk, který viděl úvodní titulky od začátku věděl, že za to může agent Jack Bauer. Ale po té co se Kiefer Sutherland objeví, úroveň filmu klesá. Neuvěřitelně zdlouhavý a nastavený konec je děs. Nelogické pointy. Nechutná závěrečná scéna, kdy násilník útočí na těhotnou Angelinu Jolie a zapíchne jí nůžky do jejího gravidního břicha... a to, že si nakonec vyndá polštář zpod trika, tomu jen nasadí korunu. ()

Lučo

na filme je zaujimava len Angelina Jolie (asi jediny dovod preco sa na to pozerat) a uvodne titulky az prilis inspirovane se7en ()

hudryhudry

To byla ale caruso show... Angelina Jolie je dokonalá žena - umí se rvát jako chlap, řídit jako Schumi, mluví plynně francouzsky, dokáže se vtělit do vraha i do oběti a přitom je neodolatelně krásná a nebojí se ukázat své bujné poprsí... Nepřijde vám to zatím jako koment k jinému filmu - k Laře Croft? On totiž tento film ztvárněním hlavní hrdinky Laru dost připomíná. Ke konci se však ukáže, že Angelina zase tak dokonalá není a to je ta jediná drobná niance oproti Laře. Scénář byl velmi předvídatelný a spíše mi přišlo, že si tento film hraje na něco, čím není... ()

AZbest

Tešil som sa... tešil som sa na Ethana, ktorý sa predviedol v Training Day, na noir film v štýle Se7en, originálnu zápletku a na nepolapiteľného maniaka, ktorému budú v pätách inteligentní vyšetrovatelia. Úvodná scéna - paráda... charizmatický mladík, zrodenie šialenca... žeby nový John Doe? Dúfam, veď v titulkoch sú samé zvučné mená... nech už je vrah ktokoľvek :). Angelina ležiaca v hrobe - zaujímavé... iste sa dočkám originálnych vyšetrovacích metód... a napätia... a atmosféry... a......... A? A veru nie. Atmosféra žiadna, aj "vďaka" nevýraznej hudbe, napätie minimálne až nulové. Nádeje, že sa dočkám charizmatickej postavy vraha sa rozplynuli ... a ten vrah za to vlastne ani nemohol. Len tí "špecialisti", čo sa ho snažili dolapiť boli celí čas nejak mimo, nech sa snažili a predstierali akokoľvek. No a záver? Nemám slov. ()

Kanibal

Bezradnost scénáristy je dále zdůrazněna bezradností režiséra - není komu fandit, záporák je přes docela slušný nápad s jeho "podstatou" zoufale nudný a ten konec... ()

wikus

Hviezdy dobré,ale príbeh veeeľmi zlý(nápadný,okatý). Bola to nuda,kežde od začiatku bolo jasné kto/čo/ako a film sa len zbytočne predlžoval. ()

Lencha

Snímek není až tak španý. Docela mi ale v roli zloděje životů neseděl Ethan Hawke. Působí na mě tak nějak děsivě (což bylo asi účelem), ale z toho důvodu nemám potřebu si tenhle film pouštět znovu. Jinak děj celkem zajímavý. ()

HiddenDragon

(spoilery) Na obalu dvd je citat jakehosi novinare: "Budete hadat vrahovu identitu od zacatku az do sameho konce a stale budete na omylu." Tak bud pan obdrzel premii kdyz rekne o filmu neco pozitivniho, nebo jeho inteligence staci tak na spusteni tlacitka play. Krome Angeliny tu moc hercu neni, a vzhledem k tomu, ze kamera se krome policistu neustale venuje jen jednomu muzi, jaderna fyzika to opravdu neni. Takze divak spis jen ceka, co scenarista vymysli za zvrat. Bohuzel nic prekvapiveho se nestane ani v zaverecne pulhodince, ktera by mela napeti gradovat (a to pisu po prvnim! zhlednuti, pri opakovanem koukani to musi by opravdu nuda). Naopak se akce zvrhne v lehce trapnou scenu na venkovske farme, kde tehotna Angelina ukazuje, ze si radne nabrousila nuzky:-) I samotne vrazdy jsou jaksi odflakle...vrchol "kradeze zivota" je pouzivani kreditky obeti?? Opravdu je skoda ze se slibneho potencialu nevytezili vlaste nic. Nedomysleny byl i majitel galerie Costa...vubec jsem nepochopil, zda byl tento "zivot" taky ukradeny, nebo si ho vrah proste vymyslel, nebot mrtvy Costa se ve filmu neobjevil. Nejvic psychopatickou casti tak pro me zustava uplny zacatek filmu...tam je nactilety vrah opravdu dobry a jde z nej strach, bohuzel tento drsny styl hned po uvodnich titulcich polevi a uz vas vlastne nic neprekvapi. Maximalne jedna lekaci scena a souloz na komode:-) Tuctovy thriller s neprilis propracovanou zapletkou lisici se od jinych snad jen trochou francouzstiny a kanadskymi lokacemi... ()

Eraserhead

Velmi předvídatelné na to aby to bylo napínavé. Uhodnout vraha je totiž skutečně možné po velmi krátké době a dost možná i po přečtení obsazení. Jako by si ve studiu řekli: "Když už diváky nepřekvapíme dějem, obsadíme do role vraha někoho od koho se to nejméně očekává. Hmmm, Sutherland, Karyo a i ten Martinez už záporáky maji za sebou ne? Tak kdo bude náš vrah?" To co jsem tušil hned od začátku, konec potvrdil. ()