THE_Joko

Ak tu chcete rozdávať hodnotenia „odpad“ tak skúste pohľadať v niektorých paródiách. RRRrrrr je v pohode večerná jednorázovka na ktorej sa dá v pohode zasmiať. (srnabal, psí zvonček, hovor na sedmičke) ()

DiegoC.

Podľa mňa jedna z tých lepších komédií a podstatne lepšia než drvivá väčšina amerických komédií!!! Nízke hodnotenia ostatných si viem vysvetliť jedine tým, že sú všetci zvyknutí na americký štýl. Keď komédia, tak európska!!! A hlavne bláznivá a strelená!!! Malo to svoje chyby, ale mne sa to fakt páčilo. Scenár bol miestami dosť prepracovaný a pri niektorých vtipoch som ronil slzy. V mnohom mi pripomínali Montyho Pythona. ()

Boomstick

Akoze tento film...toto sa neda hodnotit vazne...par originalnych vtipkov a odvaha tvorcov dat dohromady nieco tak prijebane jak je toto si zasluzi minimalne 3 hviezdy...fakt mecheche film :D ()

El-Barto

Tak tenhle film je hodně kontroverzní, na jednu stranu někomu přijde vtipný a nadupaný hláškami, ale na tu druhou a podstatně důležitější stranu to je naprosto nesmyslná hovadina. Jednu hvězdičku dávám jen proto, že sem se přece jen občas zasmál. ()

pirko7

Opravdu perfektní blbost, chcete se zasmát, trochu přistoupit na hloupej humor. Ano idealní, ale pokud hledáte něco inteligentního, radši vůbec nekoukat. Pro mě z pohledu komedii hloupého humoru to bylo super. ()

Saur.us

"Zajímavé. To co říkáš není vůbec zajímavé." V kostce: je to taková peachovina, že když se přes to všechno člověk přenese a vezme to z opravdu velkým nadhledem, tak se u toho může tlemit jak malej. ()

KayTee

Celou dobu jsem nevěřícně kroutila hlavou ve stylu: Ježiši, to je hovadina! ... ale taky jsem se po celou tu dobu náramně bavila a ještě minimálně měsíc po shlédnutí ze mě padaly nevědomky hlášky z filmu :-D Dala bych 3,5 a jelikož to nejde, tak přilepším...za tu srandu to prostě stojí. ()

Benny99

No oddechovka dobrá, ale oblíbená komedie? Je fakt, že takovou volovinu (docela v dobrým slova smyslu) nejspíš už neuvidíme. Hlášky docela "ušly", ale bohužel silně nevtipná trapnost se míchá s vtipnou trapností a tak dále, přesto tenhle film musíte vidět, protože hlášky z tohodle filmu se budou opakovat ještě hodně dlouho....lepší průměr 55%... ()

Venous666

Kámen...zde, hmm. Takže kámen, zde, Kámen .... No tak Kámen... Není. Naprostá úchylárna, která splnila svůj účel... ()

Platom

Stupidní komedie s primitivním dějem... Což sice nezní moc lichotivě, ale pokud od filmu čekáte zábavu a ne vědeckou složitost, je RRRrrrr!!! právě tím filmem, který by vás mohl tu a tam rozesmát. Humor je zde místy velmi strohý, ale najdou se pasáže, kdy se zasměje i ten nejnáročnější divák. U mě za průměrné 3* ()

Eratashi

Až na jednu trapnou "moderní" scénu, bylo to skvěle ironické, absurdně vtipné, neotřelé a nedomnívám se, že si to zaslouží odpad. Ledaže by divák nepochopil, že jde o komedii. Ve filmu jsou skvělé hlášky, které můžete použít v běžném každodenním životě ;-) Jako např. "Nacházíme se v době kamenné...Tak děcka, uděláme si docházku. Kámen? Zde!" ()

Chundys

Už to mám už to mám: zemřela na stáří, tááák mladá... polož to polož to a teď si zapózuj! Co je napadlo vás něco? Ne stojíte mi na vlasech. Ten plešoun je váš šéf? Neeee šéf jsem já :D... Po dlouhé době jsem si pustil RRRrrrr!!! A jako vždy se nenudil. Ona je to hrozná hovadina, ale je to fakt sranda ()

inachisio

Ze začátku to byla fakt nadějná sranda. Pak se to však začalo směrovat do břitkého a spíš trapného humoru. Nedokoukala jsem to, přišla mi to ztráta času. ()

TostTom

Polož to a trochu si zapózuj.... co to jako mělo být za scénu xd.  Ne ten film nemůže být reálný, já tomu nevěřím. Větší nesmysl jsem snad ještě neviděl, ale na to jaká blbost to je tak jsem si to užil, protože některým věcem snad ani nešlo se nesmát. Člověk asi tenhle film nemůže brát vážně, protože jestli jo tak je to nekoukatelný nesmysl, ale jestli u toho dokáže člověk vypnout, tak si nejde ten film neužít protože je to skvělá kravina. A dokážu si představit, že tenhle film získá své opravdové kouzlo po požití nějaké omamné látky, která by ještě umocnila šílenost tohohle filmu. ()