zablaga

Keď sa ľudia dokážu smiať na tzv. hovnovom humore a nehanbia sa za to, tak ja sa nehanbím za tento film. Lebo je to dobrá komédia na uvoľnenie. Fakt neviem, kde je problém :-) ()

villon17

Po velkym uvážení přesouvám nejlepší komedii světa do svý topky. Neexistuje jinej film, kterej bych viděla víckrát a kterej bych uměla nazpaměť, a to si myslim zaslouží místo v mý malý síni slávy. Navíc "Hi." "Ne, spíš Gi" se u nás stalo absolutně legendary;) ()

curunir

,,ZNÁTE MOJI ŽENU?" ...,,JO, ŠÉFE." ... ,,PĚKNÁ, CO?" ... ,,JO,ŠÉFE." __ Jedna z prvých viet, ktorá odznie v tejto pravekej ságe (mimochopom, šéfova žena rozhodne nie je žiadna krásavica). Môj celkový dojem na tento film je pomerne vlažný a veľmi som zvažoval , aké dám hodnotenie, možno, že by si RRRrrrr! zaslúžilo aj 3*, koniec koncov jedná sa v podstate iba o zábavu, ktorá je rôzne zvrhlá, či viac alebo menej vydarená. Hercov tu nebudem rozoberať, úroveň Depardieových filmov v poslednej dobe značne upadá. Z celkového pohľadu je film ale prekvapivo originálny a nápaditý - koho by už napadlo, aby sa všetky postavy volali Kameň, alebo krátka epizóda s nemenovaným nákupným centrom. Treba však povedať, že v niektorých pasážach je film viacej vydarenejší ako v tých druhých (najviac sa mi páčila paródia na ,,Apokalypsu"), takže aj napriek 90 minútam som sa chvíľami nudil viacej, ako by sa patrilo. Inak riadna prča. ()

Tryskomyš

,,Kámen! Zde. Kámen! Zde. Kámen! Zde. Kámen! Zde. Kámen! Zase nepřítomen.´´ ,,Co děti? Byly hodné? Jo, moc hodné. Celý den se kamenovaly, jako vždy.´´ ()

Andersis

Tak tohle je demence sama o sobě. Nehledejte tu žádné herecké výkony nebo scénář . Film je pro ty kteří se chcou zasmát a s dvěma promile je to masakr. ()

Anchi

Neskutečně plytká a jednoduchá komedie, která splnila svůj účel. Jednoduchost vtipů zapříčinila neustálé lehce retardované úsměvy. Ach, jak muselo být krásné být tupým neandrtálcem... ()

Rosana

Vy nrozumíte srandě!!! Proč tomu dáváte tak málo?! Tento film se mi teda strašně líbil, spousta legrace, dobrý hlášky a prostě super nápad. Doporučuju všem, co se chtějí pobavit!!! - No, tak jsem nad tím popřemýšlela a on je to zrovna ten typ filmu, který se jedné půlce lidí nelíbí a druhá půlka ho úplně žere. Doporučuji vidět víckrát! ()

Vxxx

Tak tenhle film je úžasný. Normálně mi podobné kraviny lezou příšerně krkem, ale tenhle film má v sobě něco, co mě naprosto dostalo. Už dlouho jsem se u filmu tak nenasmála. Čím víckrát jej vidíte, tím více vtipných situacích si všimnete. Jsou filmy, u kterých si řeknu, že lidé, co dali "odpad" nejsou normální. Ale tady to chápu. Naopak si myslím že tady nesmíte být normální aby se Vám film líbil. A vzkaz pro ty, co dali špatné hodnocení: Zkuste tomu dát nějaký čas a dejte filmu druhou šanci. Pokud se Vám nějaký způsobem dostane pod kůži (v kladném slova smyslu) tak budete mít zábavu na nudné večery s přáteli... :) ()

kareen

Polovina komických situací je postavena na tom, že pravěcí lidé předjímají zvyky a chování dvacátého prvního století, ta druhá pak na přitroublosti všech zúčastněných. Není to nic nedívatelného, no v mém případě převládala spíš nezúčastněná nuda. Našlo by se tam pár ucházejících kameňáků, ale obecně mi tento druh humoru zas tak moc neučaroval. ()

ivishka

Tenhle film na mě působí velice neodkladným dojmem, že se až tak zoufale snaží zapůsobit a pobavit diváka až je mi to nepříjemné. Dvě jediné hvězdičky za pár vtipných momentů a také zvláštní zvrácený smysl pro humor, kteří zřejmě maskéři tohoto filmu mají. ()