Huntelaar

Druhá polovina filmu už je úplně o ničem, ale v té první když se nato díváte jen jako na slet parafrazujích absurdních epizod (pravěk vs. současnost), tak se pobavíte. Jinak je to samozřejmě podivaná toho nejlehčího kalibru a s tím k tomu musíte přistupovat. ()

kapsomut

Porpvé to bylo něco neuvěřitelného. Tak jsem se dlouho nezasmál. Bylo to tak debilní a stupidní, ale zároveň vtipné až sem se neudžel smíchy a několikrát jsem totálně vyprskl smíchy a v křečích jsem se válel na gauči... Výborný, ikdyž na podruhý už to nebylo ono ()

Petroff

Je v tom několik opravdu hodně hutných vtipů... kámen, pěkná žena, yorkmut a v neposlední řadě sen o supermarketu ...-"Přichází nóóóc!" - "Drž HUBU!!!" ()

Lauri

Nechápu místní hodnocení..:) Samozřejmě nikomu nebudu brát jeho názor, ale podle mého je tohle naprosto fantastická komedie s úžasnými hláškami..:D. Při každém zhlednutí se směji tak, že skoro pláču. Ale na druhou stranu uznávám, že takovýhle humor určitě není pro každého.. naštěstí k nim nepatřím..:) Hlášky jsou naprosto senzační, co scéna to nějaká mimořádná perla..:D Neříkám, že je to nejlepší film, ale také pořád nemusím koukat na silné a těžké snímky, sranda musí být..:) takže ve zkratce: na odreagování super a nikdy nepohrdnu snímek znovu zkouknout. ()

dee-key

Pro francouzskou filmovou tvorbu jsem měl vždycky slabost a musím říct, že komedie jim jdou od ruky mnohem lépe, než stavění barikád a vyhlašování revolucí všemožného druhu. Ačkoli nikdo, kdo nemá smysl po opravdovou absurditu hraničící s blbostí a nedokáže se přenést přes, no řekněme rovnou totální kraviny, ten by na to koukat neměl. Ale pro mě je to srdcovka. ()

kagemush

Když se u komedie alespoň párkrát zasměju (což zdaleka není u různých jiných ,,komedií" časté),jsem spokojen.Spousta vtipů tady sice nefunguje a to věčný natahování point mě dost otravovalo,ale sem tam opravdu perla.Nu což ,stačilo.--Jak říkám,-u spousty jiných a lépe ,,hodnocených" komedií se mi ani toho semtam dobrého vtipu nedostalo.---VAROVÁNÍ!!- kdo si to chce alespoň trochu užít,dejte si pozor na spoustu jiných komentářů,-často obsahují spoilery , či doslovné citace fórků.Prozrazená pointa vtipu,nebo prozrazený vtip jako takový je při sledování komedie vražda! Mrchy,zavraždili jste mi kus filmu! ()

maverick10

"Vis co me napadlo? Ne. Kdysi jsme chodili po ctyrech ted chodime po dvou, kdyz to tak pujde dal, nebudeme mit po cem chodit" Naprosta blbost bez pribehu, ovsem ja se skvele bavil. Jednoduchy a primy a predevsim jazykovy humor. A to je porad lepsi nez smutne komedie. Skvely Maurice Barthélémy alias kmenovy nacelnik Kamenu "Kde najdeme svadlenku kytarystku? ......V hudebni skole šití" ()

Morloth odpad!

Jako parodie, ani jako komedie to neobstojí. Po pravdě to neobstojí ani jako film. Mám rád ulítlé věci, ale musí se umět natočit a podat. Bohužel RRRrrrr!!! chybí obě dvě složky. A poměrně známí herci v čele s Gérardem Depardieuem snímek nezachrání, ani kdyby se na hlavu postavili. Co je plus? No, že už vím na co nemám příště koukat. ()

HappySmile

Myslím, že tenhle film by měl určitě figurovat na žebříčku nejrozporuplnějších hodnocení. Já sama nevím, co si o něm mám myslet. Některé vtípky dost dobré, pěkná parodie na různá klišé, ale jindy to zas bylo úplně mimo mísu... No zlatá střední cesta bude asi to nejrozumnější hodnocení. ()

Chen

Na mě trošku moc ujeté. Má to své chvilky, je to lepší než Rok jedna, ale humor na mě nefungoval jako na některé jiné. A ten drak Mrak s kly na konci... :D ()

Lischai

Šílenství, které nikdo nezastavil. 100 minut jsem hleděl do propasti WTF humoru a okolní svět přestal dávat smysl. Tak každý pátý vtip je fakt vtipný, zbylé čtyři jsou náhodné změti slov. ()

Abes

Diagnóza: Psycho-retarrrdace. Příznaky: Zmohutnění čelisti, výskyt hustého ochlupení po celém těle, touha rozdělat oheň uprostřed místnosti, ztráta komunikativnosti (skřeky, gesta, mimika), olizování genitálií (vlastních). Prognóza: Setrvalý nezlepšující se stav, pravděpodobná progrese choroby. MEDICAMENTUM: Vyhněte se filmu v jehož názvu jsou více než tři e-R. Tak jo po druhém shlédnutí musím přehodnotit své předešlé dojmy...Unikátní snímek je to! Film plný hlášek, stupidních ale vtipných. Jmenuji se Gi. Jak se to vyslovuje "ke"? . Kámen a Kámen, dva detektivové jako vystřiženi z Miami Vice se snaží rozlousknout případ několikanásobné vraždy. A proč řešit podobný přečin ve společnosti, která se sotva naučila používat oheň? Jelikož je to první vražda v dějinách naší kultury, důvod je zřejmý. Lidstvo musí znát důvod proč vůbec někoho zabíjet. RRRrrrr! obsahuje mnoho odkazů na jiné filmy, respektive na zažité sterotypy v kinematografii. Nejste ušetření ani monologu plukovníka Kurtze ani zažitých postojů Horáce z Kriminálky v Miami. ()

marcek

A tak navrhuji.....................................................to je dobry napad :) Paradni komedie.................................nemaaaaaa chybuuuuuuu ()