Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

Pythonator

Stupidní teenagerská blbost, jakých je už tolik, že se mi to všechno plete. Hlavní hezoun Chad Michael Murray je příšerný a zaujme snad jen nadržené školačky. Jako herec je nepoužitelný. To Hilary Duff je díky svému roztomilému něžnému půvabu tou pravou sympatickou princezničkou, ale na film to nestačí. ()

KapitanKuraz

Ja mám asi slabosť pre popolušky, ale toto podanie naozaj môžem a nikto nemôže povedať že to nebolo niečo nové v tomto "univerze". Hilary duff popoluška perfektne sadla o Jennifer Coolidge ako macoche nehovoriac, prostredie do ktorého je dej zasadený je tak univerzálne, že dovoľuje túto popolušku vysielať tak v lete ako na vianoce. Za mňa 80%. ()

soukyd33

Poznámka: Film je spíše pro mladistvé a do 18. let. Tohle se povedlo, a mě to bavilo. Rád se na to znovu podívám. Herecké výkony dobré. Herecké obsazení super. Záporné role jsou zde dokonalé. Příběh je dobrý, a jak z nadpisu vyplývá, i známý. Není moc co vytknout. Poznámka: Je tam i jedna až dvě dojemné scény. Hvězdiček 3 ()

Papinianus

Tento film je ako zrekonštruovaná, ale aj tak stará a obohraná platňa. Nebavia ma filmy, keď viem ako skončia. No nájde sa tu aj zopár svetlých chvíľ a preto som dal 2*. A celé to zachraňuje Hilary Duff...keď ona je taká pekná... :D ()

-ETIENNE-

Toľko ľudskej nenávisti, povyšovania a pýchy sa len tak nevidí. A tobôž vo filmovom žánre akým je romantická komédia... Film celkovo maximálne 20 percent, 10% za rozprávkový koniec a 10% za šarmantnú popolušku a "slepého" natvrdlého princa. Cha, on by ju nespoznal ani keby jej položil 50 otázok :) ()

shortycz

Hodnocení vychází z toho, že je to alespoň koukatelná teen romantická "komedie". Není můj styl, ale dá se to přežít. ()

Marcey199

Ach jo, proč američtí scénaristé nepřijdou s něčím novým? Proč se musí stále dokola opakovat ta samá klišé? Shodou okolností jsem byla donucena vidět tento film třikrát. Třikrát v dost krátkém časovém intervalu. Nejsem si jistá, jestli to na mně nezanechalo trvalé následky. Hilary Duff je sladká blondýnka (kdyby byla ještě sladší, rozpustila by se na závěrečném dešti), která to ale nemá lehké - má dvě zlobivé sestry a plastickými operacemi poznamenanou matinku. Že vám to něco připomíná? Ano, film nemá název Moderní Popelka jen tak zbůhdarma. Hloupé dialogy, dokonalý (a pro mě dokonale slizký) hlavní hrdina, neuvěřitelně předvídatelný děj... Nemůžu dát nic jiného než 15%. A ty dostává jediný fajn člověk na celém filmu - Dan Byrd. Možná nás příští rok čeká Moderní Sněhurka... (I když si neumím představit, jak by do toho scénáristé zakomponovali těch sedm trpaslíků...) ()

ladymarmelad

Je to pěkný film ale podle mě režisér Mark Rosman nebo scénáristka Alyson Fouse mohli přijít s originálnější verzí a né pořád dokola mít jeden a ten samý příběh o tom jak ona ztratí oba rodiče zůstane jí jenom macecha a dvě nevlastní sestry které ji využívají a taky je tam krásný kluk(princ) který je nejhezčí na škole a ona se do něj zamiluje.Skončí to samozřejmě jako v každém takovémhle příběhu že dívka(popelka) dostanu vše co si kdy přála kluka,vysněnou školu a zbaví se své macechy a sester.Podle mě je to už dost ohraný příběh a proto si myslím že scénáristka mohla mýt více fantazie a napsat to nějak jinak než jak je tento příběh už mnohokrát natočený.Co na tom filmu bylo plus byli herci podle mě se jim tento výběr povedl jelikož se k sobě hodili jak Hilary Duff s Chadem Michaelem Murrayem tak tři namyšlené kamarádky Julie Gonzalo a její poskoci. ()

El_Barto

Disney Chanel produkuje hlavně šlapky a feťačky (Lindsay a Miley) Hilary Duff je světlá výjimka, a toto je jen jeden z několika důvodů, proč se na tuto prostou oddechovku vždycky rád podívám :-) ()

senoritar

Nemám ráda Hilary Duff, jinak by to bylo o hvězdičku víc. Jinak klasická americká romantická komedie, která se dá využít na zabití volného času a za týden už ani nevím, že jsem to viděla. ()

Luke_00 odpad!

Tupost tohoto filmu nezna mezi. Nechapu jak hlavni hrdina neni schopny poznat svou vyvolenou a splete si brunetu s blondynou. A pak jeste bruneta sve tuposti radi tupe blondyne, ktere musi lidi snad i pripominat ze ma dychat. ()

PowPow

Dnes je "moderní" verze pohádky už spíš retro ve stylu oblíbených středoškolských filmů z první dekády tisíciletí. Kde poučení zní, že nejdůležitější pro mladého muže je fotbal a hezký look, že škola je o pařbách a sexy roztleskávačkách, a kde jsou oškliví lidé právem ostrakizováni, zatímco ti hezcí si nakonec najdou vysněného modela či sexbombu. Tím moudrem jsem se pak celou střední řídil. ()