poster

Moderní Popelka

 • USA

  A Cinderella Story

 • Slovensko

  Moderná Popoluška

 • Slovensko

  Popoluškin príbeh

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • milka
  *

  Jedna z těch dosti tupých teenagerovských variací pohádkové klasiky. A je to fakt docela průser. Přitom z toho mohla býti celkem příjemná oddychovka. Jenže nápad není využit ani z třetiny, vtipy balancují na hranici trapnosti a Hilary Duff hrát prostě neumí. Aspoň, že ten Chad Michael Murray zahraje vždycky podobný role poměrně dobře.(14.3.2010)

 • Marek1991
  ****

  Film pre deti a mládež, ktorý oplýva americkými reáliami. Môže sa zdať prehnaný, ale ono v skutočnosti to v mnohých prípadoch v USA tak je. Je to romantická komédia bez väčších trápností s Hilary Duff, ktorú mám ako herečku rád. Skúste sa aspoň na chvíľu preniesť mysľou do detských čias, mládežníckych lások a potom možno trocha precitnete. Pekný rodinný film s myšlienkou a poučením pre deti a mládež. Roztomilý film s moderným príbehom starej známej rozprávky.(4.9.2012)

 • korok
  **

  Celkem koukatelná záležitost, nicméně dávám o něco nižší hodnocení za to, jak ten frajer odešel ze hřiště, při nejdůležitějším zápase sezóny, aby šel políbit svou lásku na tribunu a nechal zbytek týmu ve štychu. Jako fotbalista si nedovedu něco podobného představit, z toho by koukala pořádná ostuda. Ale chápu, že tenhle film je určen zejména pro pubertální holky, které takový naivní závěr jistě potěší.(25.12.2013)

 • Boss321
  ***

  Tisíckrát ohraný příběh o holce, kterou všichni nesnášejí, každý se o ní otírá a hledá svého vysněného "prince"......nakonec samozřejmě vše dobře dopadne, "popelka" (Hilary Duff, která není žádná excelentní herečka, ale za to je moc hezká) získá svého vysněného a zlé maceše se vše vrátí. Přirovnal bych to k novodobému Mrazíkovi.(10.12.2007)

 • lucinkapes
  ***

  Skvely pribeh a byla by to i moc pekna komedie a romanticka zalezitost az na jednu vec - karikaturicke a uchylne postavy macecha a jeji vlastni dcery - to pokazilo celkovy dojem jak jen to slo. Nebyt tohoto faktu davam 5 hvezdicek. Vzhledem k tomu ze musim hodnotit cely film a dojem a nejen vinikajici Hilary Duff, Reginu King a dalsi musim dat pouze 3 hvezdicky.(26.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace