Moderní Popelka

Popoluškin príbeh

• Nový Zéland

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

Koniec je znova vopred zadaný a predsa sa mi na to páčilo pozerať. Odkazy na staručký príbeh o Popoluške vôbec nie sú násilné, všetko celkom fajn pobaví, teda samozrejme až na tie čierne diery v scenári a ani sa nenadejete a už je tu sladunký koniec. A presne za takým zámerom som si film pustil, takže spokojné tri hviezdičky. 60%.(13.2.2008)

Co bych k tomuto filmu napsala, líbil se mi, hlavně jeho pojetí popelky, herečku Hilary Duff mám moc ráda, když jsem se na ten film dívala poprvé, připadalo mi to nesmírně zajímavé, protože podobný příběh se může stát v normálním životě mladé holky, k tomuto filmu nemám žádné výtky, můžu říct, že společně s málem filmů, této moderní doby, patří mezi špičku, ne každý má ovšem názor stejný, jako já, přesto bych chtěla říct, že je tenhle názor můj a nikdo mi ho nevezme, však se podívejte na tuto komedii a udělejte si svůj vlastní obrázek.(3.4.2014)

• Allien.9

Tenhle film by se mi líbil: a) kdyby mi bylo dvanáct (mně ani tak ne), b) kdybych si přála být typická americká teen-blondýna, c) kdybych se rozplývala nad klukama jako je Chad Michael Murray (nic proti němu). Nemůžu si pomoct, ale v rámci tohoto žánru můžu snad jen "Mezi námi děvčaty", "Deník princezny" (pouze první díl) a "Co ta holka chce".(25.12.2013)

Po dlouhé době jsem si pustila film podobného ražení a jsem za to ráda, protože byl velmi příjemný. Na rozdíl od většiny současných amerických studentských komedií neobsahuje nic vulgárního, takže se skutečně jedná o pohádku v moderním prostředí a jako taková mě docela dobře zabavila. Jen občas přemýšlím, jestli to v USA opravdu chodí tak, jako ve filmech, tedy zda jsou ti mladí lidé skutečně tak stupidní a neuvěřitelně povrchní – to mi na celém příběhu připadalo jako to nejméně realistické.(7.4.2012)

• animaxis

Nejdříve mi film přišel docela fajn. Měl prostě poukázat na trápení jedné holky kterou všichni považují za nicku. Jenže film i přes tento fakt začal být strašně otravný. A navíc mi příšel debilní konec, ale ani ne tak proto že by byl prostě debilní, jen se k filmu vůbec nehodil. Dokonce ani logicky ne. !!SPOILER!! Takže třeba naše "moderní Popelka" vynadá nejhezčímu klukovi ze školy že jí říkal jak jí má rád a nakonec se jí jen vysmál, ale hned potom co se ten samý kluk rozhodne skocčit se zápasem tak se mu "Popelka" ovyne kolem krku a konec? Happy end?(30.12.2013)