Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sam přijde při zemětřesení o otce. Její tatínek se před svou smrtí oženil s přítelkyní Fionu, matkou dvou dcer. A tak má Sam rázem nevlastní sestry, a protože otec údajně nic na ni nepřepsal, celý majetek má v rukou Fiona. Sam je teď v posledním ročníku střední školy a chce jít studovat na univerzitu. Jenže macecha se stará o to, aby její nevlastní dcera místo přípravy na přijetí pořádně pracovala v rodinné restauraci. Sam si po večerech chatuje s jistým studentem z její školy. Oba však vystupují anonymně. Když Sam zjistí, že jejím vysněným přítelem je nejpopulárnější student jejího ročníku a úspěšný hráč fotbalu, poleká se a snaží se zůstat v anonymitě. Nakonec vyrazí na maturitní bál a jako pravá Popelka tady něco při útěku ztratí. Je to mobil a její vyvolený ho najde. Jenže Sam musí dál bojovat s nevlastními sestrami i macechou. Navíc najde vzkaz od svého mrtvého otce... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (237)

animaxis 

všechny recenze uživatele

Nejdříve mi film přišel docela fajn. Měl prostě poukázat na trápení jedné holky kterou všichni považují za nicku. Jenže film i přes tento fakt začal být strašně otravný. A navíc mi příšel debilní konec, ale ani ne tak proto že by byl prostě debilní, jen se k filmu vůbec nehodil. Dokonce ani logicky ne. !!SPOILER!! Takže třeba naše "moderní Popelka" vynadá nejhezčímu klukovi ze školy že jí říkal jak jí má rád a nakonec se jí jen vysmál, ale hned potom co se ten samý kluk rozhodne skocčit se zápasem tak se mu "Popelka" ovyne kolem krku a konec? Happy end? ()

Mrs.Bailey 

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem nebyla ten typ, který žral romantické komedie, tak je mi vlastně záhadou, jak jsem se k tomuto filmu dostala. Každopádně od těch mých 16. narozenin jsem viděla Moderní Popelku stokrát. Je to celé velmi jednoduché, předvídatelné, občas se najdou i trapné scény... asi to bude tou mou naivitou v povaze, že mně tenhle film vždycky přidá na náladě a taky si zavzpomínám na střední školu:) Hilary Duff je sympatická a držíte jí palce, Carter je super kamarád, Austin fešák. Nenáročná pohodovka mezi učením či na sobotní dopoledne, která mě prostě pokaždé baví :) ()

Reklama

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Jeden z hitů mých mladistvých let. Sladká a dobrotivá Hilary Duff a nádherný Chad Michael Murray coby galantní "princ." Je škoda, že tento sympatický krasavec postupem času upadl v zapomnění. Myslím, že kdyby se opět dostal do podvědomí, všichni ti Lautnerové a podobní by se mohli jít zahrabat. Ano, je to typicky americký, dokonale vypadající herec, ideální do komedií. Ale na rozdíl od spousty jiných, se nesnaží působit dojmem šamponovského, plakátového blbečka s rádoby svůdným pohledem typu "já jsem ten nejvíc sexy." Je příjemné se na něj dívat a vypadá, že si ani nehraje na krásného, ač by jistě mohl, a právem. ()

Estrellita 

všechny recenze uživatele

Zabijte mě, ale já protlemila skoro celej film a proto nemůžu jinak! :)) Ty hlášky jsou pro mě nesmrtelné, trapnost filmu chvílemi hraničí s nechtěnou parodií ale ve finále je tahle blbost naprostej skvost! :) Nebudu tady rozebírat, jestli Hillary umí hrát nebo jestli je tu plno klišé... Tady to absolutně není duležité! Just... enjooooooy! :)) ()

Jaňo 

všechny recenze uživatele

Tých Popolušiek je v poslednej dobe nejak veľa a všetky sú o tom istom len stále v novšom a novšom vydaní... Čo povedať k tejto? Príbeh celkom obyčajný, ničím výnimočný. Situáciu na 50% zachraňujú hlavní hrdinovia, ktorých dialógy sú aspoň o niečom. Výkony ostatných postáv sa mi zdali až nanajvýš trápne a nudné, jednoducho stále sa opakujúca pieseň. To už si naozaj radšej pozriem po 500té Tri oriešky pre Popolušku ako toto "new" vydanie.. Avšak pre milovníkov teenegerských komédii film ako ušitý na mieru. V celkovom hodnotí sa bije mnohé, tak ostávam pri slabších 2 hviezdičkách... ()

Galerie (94)

Zajímavosti (14)

  • Hilary Duff se podílela i na soundtracku k filmu a nazpívala tři písně. (Dlee)
  • V některých scénách si u Sam na poličkách můžeme všimnout tří knížek Harryho Pottera. (Dlee)
  • Trailer obsahuje hudbu od Jamese Newtona Howarda z filmu Dave. (HappySmile)

Reklama

Reklama