Moderní Popelka

Moderná Popoluška

Komedie / Romantický / Rodinný

USA / Kanada, 2004, 92 min

• salahadin

Chvilku po úvodních titulcích jsem odešel.:-) Napodruhé jsem to s vypětím všech sil dokoukal, ale teď je na mě hodně naštvaná aorta, pravá hemisféra, asi trilion axiomů a rohovka. Myslel jsem, že Jacksonova Weta Digital udělala hologram Libušky Šafránkové a jala se natočit i s reinkarnovaným robotickým Pavlem Trávníčkem remake naší Popelky v současnosti. Ale holt se tak nestalo...(25.4.2007)

• HoneyBunny

Po zhlédnutí ukázek jsem předpokládala trapnou a nablblou slátaninu. Tak hrozné to ale není, oba hlavní představitelé jsou fajn a docela jim i věříte tu chemii mezi nimi. Bylo by to bomba, kdybych byla třináctiletá holka. Scénka s tanečkem v zahradním altánu se povedla (ta písnička je mimochodem "I´ll Be" od Edwina McCaina).(10.4.2006)

• ajuska

Ale jo, nakonec to nebylo zas až tak špatné. Jen je třeba brát v potaz, že je to zkráka modernizovaná pohádka, takže některé situace jsou přehnané, postavy taky nejednají vždycky úplně logicky a závěr se utápí v cukru. Pokud k tomu však budete takto přistupovat, můžete se v rámci možností i slušně bavit.(11.7.2007)

• velkyvezir

Hillary Duff je mazel, ale marná sláva, to nijak nevylepší dojem, že tento film je tak prvoplánově pitomý, až to bije do hlavy. A ten závěř... v Nepolíbené byl závěr na hřišti možná ještě romantický, ale v tomto snímku to již zavání plagiátorstvím, a když z knihy o Popelce vypadne zapomenutá závěť, v níž otec vše odkáže své dceři, i ten největší blb se chytne za hlavu při pomyšlení, že za nějakých deset let si ta holka neotevřela tu knihu, či že u vyřizování pozůstalosti právník nevytáhl ten papír...(2.3.2008)

• haWranka

Čekala jsem to mnohem a mnohem horší. Hlavně proto, že opravdu nemám ráda Hilary Duff a její pohled raněné laně (=její jediný herecký projev). Ale musím přiznat, že jde o příjemnou oddychovku. Člověk nemusí přemýšlet, zahráli mi mojí oblíbenou písničku na housle a Chad Michael Murray je fešák (i když na blonďáky moc nejsem). Abych nezapomněla - plesové šaty jsou náááádherné:)(11.9.2009)

• - Role Austina byla nabídnuta i Jesse Metcalfovi. (Dlee)

• - Kvůli přípravě na řidičskou zkoušku Hilary Duff jezdila sama z jedné natáčecí lokality do druhé. (HappySmile)

• - Hilary Duff se podílela i na soundtracku k filmu a nazpívala tři písně. (Dlee)