Film, ktorý môžem vidieť aj viackrát a zakaždým ma zaručene pobaví. Je v ňom toľko hlášok, že to až možné nie je. Čo by sme tiež čakali, keď sa hlavných rolí ujal Gerard Depardieu a Jean Reno. Gerard ako totálny blbec, že už snáď nikto blbší na svete nie je (ani Lloyd a Harry) a Jean ako jeho nechcený najlepší priateľ. Ani neviem koľkokrát v tomto filme padla práve hláška Drž hubu! Naozaj ďalšia skvelá komédia od Francúzov.(6.1.2015)

Veber je na komedie profík a když k tomu připočteme Rena, Depardieua a jak je u režiséra zvykem-parádní hudbu, vznikne velmi dobrá komedie. I když jsem si přece jenom představoval, že se budu smát víc. "Přišly dvě obrovský buzny, zmlátily nás a vzaly nám oblečení" a nebo "15 euro a prdící polštářek" :D(5.8.2009)

Byla by to průměrná podívaná, kdyby v ní nebyla fotografie koně s očima Jeana Rena a svělý Gerard Depardieu, který si střihl roli blba takovým způsobem, že se s ní doslova prokecal mezi nezapomenutelné figurky francouzské komedie... milý a současně na zabití, úsměvný a současně svým způsobem dojemný.. a taky epicentrum všech vtípků a gagů...(30.12.2008)

Q:Ahoj! Jmenuji se Quentin, jsem z Montargis. V:Kašlu na to. Q:Nechce se ti mluvit? To se stává, že se ti nechce mluvit, když jsi v lochu dlouho, jak dlouho tu jsi? (ticho) Q:Znal jsem Afričana z Martiniku, kterej byl z Antil. V:Jo, byl z Antil byl Antilan vole, ne Afričan. Q:Jo byl Afričan, jmenoval se Josef. V:I Antilani se jmenujou Josef. Q:nevim... Q:No vidiš, teď už chceš mluvit, jak se jmenuješ? V:Josef. Q:Takže jseš Afričan! V:NE ANTILAN TY VOLE! Q:Jako ten druhej Josef, Afričan z Martiniku, kterej byl z Antil. V:Chceš mě vytočit?! Q:Ne, naopak, Afričany mám rád.(28.2.2006)

"Já jsem Quentin! Quentin z Montargis!". Naprosto dokonalé skloubení Renovy kamenné tváře a připitomnělého výrazu Depardieuho v jedné z nejlepších komedií 21. století. Samotný příběh je originální a nápaditý, dialogy jsou vtipné a smysluplné a stopáž optimální. Takže co více si přát! Zkrátka Francouzi vždy uměli točit komedie na úrovni a Drž hubu! je názorným příkladem.(9.7.2011)