To je kůň, kterej má žízeň. Mám udělat koně, kterej se chce projet? Už jen pohled na Gérarda Depardieu vyvolává úsměv, jelikož má místo nosu pyj. Ovšem zde baví i skvělým herectvím a s pomocí geniálního dabingu pana Štěpničky, se jeho Quentin šplhá mezi moje nejoblíbenější komediální postavy z filmů Made in France. No a Jean Reno je jako nahrávač taky fajn.(21.8.2019)

Veber je na komedie profík a když k tomu připočteme Rena, Depardieua a jak je u režiséra zvykem-parádní hudbu, vznikne velmi dobrá komedie. I když jsem si přece jenom představoval, že se budu smát víc. "Přišly dvě obrovský buzny, zmlátily nás a vzaly nám oblečení" a nebo "15 euro a prdící polštářek" :D(5.8.2009)

Veber opäť dokázal, že francúzske komédie patria k tomu najväčšiemu skvostu kinematografie a udržujú si úroveň dlhé desaťročia. Banálny príbeh je scenárom a hláškami vybičovaný na maximum a musím povedať, že som sa dlho tak nenasmial. Skvelé duo hercov, ktorí si roličky doslova užívali. Nezvyknem to priznávať, ale kvalitný český dabing urobil svoje. 100%.(10.11.2006)

Nevím, ale mám tak trochu na rtech jednu větu, kterou se bojím vyslovit. Ale řeknu vám ji. Pro mě osobně nejlepší komedie všech dob. Já si nemůžu pomoci, ale tenhle humor by shrábl do kapsy celou americkou komediální scénu. Od začátku do konce jsem se válel smíchy. Gérard Depardieu a Jean Reno jsou mými oblíbenci, takže o to víc se stupňuje moje nadšení z této komedie. Prostě bez debat: 5 hvězdiček i za skvělý dabing.(17.4.2009)

"Znal jsem Afričana z Martiniku. Byl z Antil." A já jsem zase znal nějakého Quntina. Byl z Montargis. Neuvěřitelný idiot a přesto mozek celé geniální operace, která vedla až k odcizení prdícího polštářku. Je to zkrátka závažný, napínavý a dramatický film, ve kterém policie vytrvale hledá ošetřovatele, jeřábníka, debila a zabijáka, přičemž jí uniká zásadní skutečnost, že tohle je hrozná kravina. A kraviny tohoto typu já mám tuze rád.(14.8.2016)

• - Keď na začiatku Depardieu unikal, skryl sa v kine, kde práve premietali film Doba ľadová (2002). (BoncheR)

• - Ve scéně, kdy Vogelovi (Jean-Pierre Malo) muži prostřelí dveře obrněného vozidla, jeden z nich do auta naskočí pro dva kufříky. Policista jej poté zastřelí a kufříky mu spadnou na zem. V dalším záběru kufříky padají na zem znovu. (Jardaboss)

• - Druhý ukradený Peugeot 807 má značku 75N4930F. Když se k němu dostanou policisté zpět, už má značku 75N1015F. (agossini)