Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rocky62
  ****

  V USA se o komedie stará Abrahams nebo Kevin Smith, ve Francii mají na tento žánr osvědčeného Vebera, neboť jeho smysl pro vytříbený humor a inteligenci je nesporný a zaručený, což úspěšně potvrdilo Drž hubu. Od úvodních minut je nastolena nemilosrdná porce komických gagů a totéž platí o zbývajících 80 minutách. Reno s Depardieuem je snad nejlepší komediální duo v dějinách francouzské komedie, jehož erupci hlášek nelze spočítat. Skutečně velmi vydařený počin. Pudeš za Zora ty blbče?(10.5.2009)

 • Wacoslav1
  ****

  Divím se tomu, že mi tenhle film dlouho unikal. Přitom situační a nahláškovaný Francouzský komedie mám rád. Souhra dvojice Depardieu, Reno je naprosto dokonalá. Jeden blázen a naprostej blbec. Druhej drsňák a profík. Těžce nesourodý duo mezi kterým se, ale časem opravdu vyvine jakési pouto. To vše je pak samozřejmě proloženo spoustou bizardních scének. Konec sice není úplný happyend, ale nebyli by to Frantíci, aby do aspoň celý neutnuli finálním vtípkem. Tyhle kousky prostě na pobavení vždy zaručeně zafungují.80%(3.3.2015)

 • Flakotaso
  ****

  Veber je na komedie profík a když k tomu připočteme Rena, Depardieua a jak je u režiséra zvykem-parádní hudbu, vznikne velmi dobrá komedie. I když jsem si přece jenom představoval, že se budu smát víc. "Přišly dvě obrovský buzny, zmlátily nás a vzaly nám oblečení" a nebo "15 euro a prdící polštářek" :D(5.8.2009)

 • Madison
  *****

  Jedna z najlepších komédií všetkých čias! Nikdy som sa nepobavila tak, ako na skvele zohranej dvojke Reno/Depardieu. Vďaka ich hereckého talentu vznikol skutočný klenot tejto žánrovej formy. Síce je to až nehorázne bláznivé, rozhodne nemá predpoklady k tomu, aby to nejakým spôsobom urazilo váš intelekt. Svieže, vtipné a milé... tieto pocity ma sprevádzali po celú dobu a neviem spočítať, koľkokrát som tento film už videla... no čím častejšie ho pozerám, tým viac ma baví... a to som francúzskemu humoru nevedela prísť na chuť... :-)(31.8.2007)

 • Deimos
  ****

  DVD/// Obsazení 10/10 Děj 9/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// + Jean Reno i Gérard Depradieu ve svých rolích, spoustu vtipných dialogů a hlášek, zajímavé a vtipné i vedlejší postavy (policajti, záporáci), celkem slušně doplňující hudba, český dabing -scénář v poslední části filmu (Albánka, závěr)/// Čekal jsem další francouzkou typickou komedii, kde spoustě dialogům a vtipům neporozumím. Naštěstí jsem si potykal s českým dabingem a byl jsem velice překvapen kvalitou filmu. Nehorázně jsem se chlámal a oběma představitelům to spolu sluší, prostě role je určena přímo pro ně. A rovněž ostatní herci nebyli nudní, takže po stránce obsazení naprostá dokonalost a nebýt trošku slabšího závěru, případně kdyby se zde vyskytovala výraznější hudba, nebo dokoce snad akční a efektní scéna, jednalo by se o naprostý vrchol. Ale buďme rádi aspon za takový výsledek, který mě ani napodruhé nenudil a rád si ho dám znovu./// Celkem 83%///(1.10.2006)

 • - Ve scéně, kde Ruby (Jean Reno) a Quentin (Gerard Depardieu) utíkají z blázince a následně skočí z jeřábu na auto, je možné vidět, že se z auta nekutálí Jean Reno, ale kaskadér, který ho ve scéně nahradil. (Kubula333)

 • - Keď na začiatku Depardieu unikal, skryl sa v kine, kde práve premietali film Doba ľadová (2002). (BoncheR)

 • - Gérard Depardieu kvůli filmu zhubl neuvěřitelných 60 kg. Váhy dosáhl díky tomu, že vůbec nic nejedl a pil jen pouze čistou vodu. (Hollywoodman)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace