Čistokrvná francúzska komédia s dvoma vynikajúcimi hercami v hlavných úlohách. Prostoduchý, ale priateľský obor v podaní Gérarda Depardieu a drsňácky týpek, ktoré ho si zahral Jean Reno, mi pripravili kráľovskú zábavu. Vďaka ich hereckému prejavu má "Tais-toi!" tú pravú šťavu. Tiež dobre napísaný scenár je patrične svižný, a preto film nemá žiadne hluché miesta. Francúzska filmová komédia stále žije a má čo ponúknuť. Pre toho, kto so mnou nesúhlasí, mám silný argument - "Drž hubu!". ****(29.1.2008)

Divím se tomu, že mi tenhle film dlouho unikal. Přitom situační a nahláškovaný Francouzský komedie mám rád. Souhra dvojice Depardieu, Reno je naprosto dokonalá. Jeden blázen a naprostej blbec. Druhej drsňák a profík. Těžce nesourodý duo mezi kterým se, ale časem opravdu vyvine jakési pouto. To vše je pak samozřejmě proloženo spoustou bizardních scének. Konec sice není úplný happyend, ale nebyli by to Frantíci, aby do aspoň celý neutnuli finálním vtípkem. Tyhle kousky prostě na pobavení vždy zaručeně zafungují.80%(3.3.2015)

Boha jeho, jak moc bych si přál návrat Žána z Rena a Kristýna Klavíra do střelené akční komedie, přičemž by Reno hrál Rubyho a Quentina právě Clavier. Nakonec jsem ale i já, jakožto lopata, seznal, že zkrátka Gepardie umí zahrát všechno, i naprostého debila, a jsem již v takové fázi, že si v roli Quentina z montáže nedovedu představit nikoho lepšího, než právě Geparda. Celkově umí tento film polechtat bránici takovým způsobem, že se divím, že to nepouštějí povinně ke komplikovaným porodům. Toi Toi prostě válí. Hoooovno.(1.8.2012)

Veber je na komedie profík a když k tomu připočteme Rena, Depardieua a jak je u režiséra zvykem-parádní hudbu, vznikne velmi dobrá komedie. I když jsem si přece jenom představoval, že se budu smát víc. "Přišly dvě obrovský buzny, zmlátily nás a vzaly nám oblečení" a nebo "15 euro a prdící polštářek" :D(5.8.2009)

• BoPo

Nacpať do komédie dve najväčšie hviezdy v krajine a nemať dobrý scenár? Tomu hovorím mrhanie potenciálom a peniazmi. Herci sa snažia ako sa len dá, ale keď sa pohybujú v nudnom príbehu, tak to vyšumí do stratena. Nemôžem povedať, že by to bolo na hoooooooovno. No po opustení blázinca to bolo skôr čakanie, než zábava.(13.4.2013)

• - Ruby (Jean Reno) promluví až po 23 minutách. (Chipsonator)

• - Keď na začiatku Depardieu unikal, skryl sa v kine, kde práve premietali film Doba ľadová (2002). (BoncheR)

• - Ve scéně, kdy Quentin (Gérard Depardieu) během rvačky vysklí okno LandRoveru, si můžeme ještě před samotným nárazem všimnout promáčklého plechu pod oknem vozidla. Ten vznikl během přechozích pokusů, kdy se okno rozbít nepodařilo. (vilusinska)