Tak tohle je film!!!Dát do jednoho filmu dva nejlepší současné francouzské herce jako je Gérard Depardieu a Jean Reno , byla naprosto super volba.Gérard Depardie mně dokázal několikrát dohnat k tomu , abych se smál i nahlas a měl hustý hlášky.Ale Jean Reno , ten předvedl skoro stejný výkon jako ve filmu LEON , i když byl výborný tak měl stále stejný výraz ve tváři.Pro mně jedna z nejlepších francouzkých komedii.Tento film dopoučuji .(11.9.2006)

Shut Up! má ty nejvyšší komediální atributy, proto jsem očekával ještě trochu víc, ovšem nic to nemění na tom, že duo Reno-Depardieu válí opravdu skvěle. Škoda, že Reno se rozjede až v druhé půli, protože jeho pohledy, škleby a koňskej pohled mě dostaly úplně ze všeho nejvíc. Depardieu se cítí v roli prosťáčka jako ryba ve vodě, takže o zábavu je postaraný, ale na pátou hvězdu mi to tady nevychází. Hodnocení 83% beru jako objektivní.(23.12.2013)

• BoPo

Nacpať do komédie dve najväčšie hviezdy v krajine a nemať dobrý scenár? Tomu hovorím mrhanie potenciálom a peniazmi. Herci sa snažia ako sa len dá, ale keď sa pohybujú v nudnom príbehu, tak to vyšumí do stratena. Nemôžem povedať, že by to bolo na hoooooooovno. No po opustení blázinca to bolo skôr čakanie, než zábava.(13.4.2013)

svižná,vtipná akční road movie komedie,která pobaví snad každého.jean reno a gérard depardieu podávají neskutečné výkony,musi taky zmínit že francouzké komedie jsou tak výborné jen proto,že mají skvělý scénář,ale potřebují český dabing.ten tomuhle filmu nestučeně přidal.ježiš proč máš zase policejní auto,ty blbče řeknu ti že se ho musíme zbavit a ty přivezeš další,ale to není to samí!!tak to už je vážný:-) drž hubu......zazní ve filmu přesně šest a třicetkrát plus jednou jako bonus v titulkách tak prostě drž hubu:-)(3.2.2008)

Tenhle film mě dokázal dostat ze špatné nálady. Smál jsem se jako blázen. Nenáročná komedie to samozřejmě je (až na pár detailů, ale ty asi fakt vidím jenom já), ale pokud se stále přetřásá ono "tenhle film chce jen pobavit," tak úkol to splní, ale zároveň nabízí také kvalitu. A navíc si něžného a sympatického blbce v podání Gérárda Depardieua opravdu zamilujete! Francisi, tvé jméno rovná se záruka! TAKŽE HLEDÁME OŠETŘOVATELE, JEŘÁBNÍKA, DEBILA A ZABIJÁKA. MÁME CO DĚLAT!(25.11.2004)

• - Gérard Depardieu kvůli filmu zhubl neuvěřitelných 60 kg. Váhy dosáhl díky tomu, že vůbec nic nejedl a pil jen pouze čistou vodu. (Hollywoodman)

• - Když Sandru zakopávají do země a házejí na ni hlínu, je možné si všimnout, že při prvním hodu mrkne. (Jardaboss)

• - Keď na začiatku Depardieu unikal, skryl sa v kine, kde práve premietali film Doba ľadová (2002). (BoncheR)