Shrek 4-D

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný / Fantasy

USA, 2003, 15 min

Simon J. Smith

Jeffrey Katzenberg

Takové malé zpestření k prvnímu dílu Shreka. A Stejně pěkné jako jeho hlavní film.(3.5.2011)

No nevím. Oči z toho bolej jak sviňa a já osobně mám dost přeShrekováno:-)(11.8.2004)

Zábavný DVD bonus kráčející ve šlépějích svého celovečerního bratříčka. Ten třetí rozměr bohužel spíš ruší.(14.5.2006)

Jako pár minut trvající skopičinka je to překvapivě povedené. Kadence gagů a narážek je vražedná a navíc to obstojně plní funkci pojítka mezi prvním a druhým dílem Shreka.(6.7.2004)

Celkem zábavná taškařice. Z hlediska děje filmových Shreků zcela zbytečná, ale rozhodně pobaví (mě osobně dostala narážka na Matrix Reloaded / Revolutions - Schválně, kdo na ji přijde ;)(29.4.2007)

Duch mŕtveho lorda Farquaada chce prekaziť Shrekovi a Fione ich svadobnú cestu. Pošle svojho oddaného vojaka Theoloniousa, aby Fionu uniesol. Shrek a jeho kamarát oslík sa vydajú na záchrannú akciu. Ku konfrontácii s duchom lorda Farquaada dôjde na strašidelnom starom cintoríne. Pätnásť minútový krátkometrážny animovaný snímok "Shrekovo nové dobrodružstvo" je súčasťou kolekcie príbehov "Shrek´s Thrilling Tales". ***(3.11.2017)

Kdybych to viděla ve 3D, nejspíš by se mi to líbilo víc, přišlo mi to jen kvůli 3D trikům, které jsem bez 3D těžko ocenila. 3*(21.1.2011)

• swamp

Součást strašidelné kompilace Shrek's Thrilling tales. Paradoxně část nejhorší. Jedná se o doplněk, který neurazí, ale nenadchne. Chápu, že je to směrováno spíše dětem, ale je to docela nuda.(10.9.2010)

• Larrysbride

Největší zklamání Universal Studios, u kterého jsem po pár minutách opravdu chtěla odejít...(4.4.2016)

Fajn akčná zábava na úrovni TUČNIAKOV Z MADAGASKARU (The Madagascar Penguins in a Christmas Caper). Tretí rozmer je miestami dosť nevyužitý, ale niektoré 3D "hrátky" okúzlia. Občas mi vadila citácia hlášok z filmu (kompenzácia, máme draka nebojíme sa ho použiť)...(2.6.2006)

Viděl jsem to v Universal Studios Hollywood a fakt jsem se bavil a to dokonce ve 4D:o)).(30.9.2007)

Místy trapné, i oči mě z toho bolely jak sviňa, ale hudba báječná ;)(11.6.2010)

Tak jako 3-D ukázka pro shrekofily dobrý, no. :)(31.3.2012)

Možná kdybych na to nekoukal doma na monitoru s trapnými brýlemi, které na mě nějak nefungují, tak bych dal více...ale stejně už toho "shrekování" bylo moc.(30.7.2006)

• ScarPoul

Celková zbytočnosť, robená len pre účel 3-D. nie je to vtipné, nemá to epický nádych, je to skôr len taká vyhliadková jazda, ktorá ale chodí po dávno vyšliapaných trasách a tak nemá veľmi čo ponúknuť. nech sa jedná o ktorýkoľvek rozmer.(3.6.2010)

To byla bžunda! Asi nejlepší díl série...(24.12.2007)

Pět za 3D.(5.9.2009)

Shrekov svet na všetky podoby, to už je inak divoké, ale stále sa na to dá pozerať a je to fajn. Krátka a milá rozprávka v inom prevedení. Ja som sa dosť bavil.(9.6.2012)

Asi nejslabší zážitek z Universalu. Je tu znatelný rok výroby a vzhledme k tomu, co všehno tam je za trakce, nelze hodnotit víc. Navíc, u mě Shrek jako boom dávno vyšuměl.(4.3.2016)

Skvělá hříčka, můstek mezi 1 a 2 :) Akorát na 3D verze v domácích podmínkách není nic moc. A taky škoda, že na českém DVD je jen dabing - tak jsem si radši ty titulky přeložil.(25.5.2006)

Dosti slabé. Moc jsem se nabavil a efekty spíše obtěžovali než cokoliv jiného...(13.8.2014)

<< předchozí 1 2 3