Alison (Anne Hathaway) má vše na co si vzpomene. Stále víc ji ale fascinuje pouliční životní styl a hip-hopová kultura. Spolu se svou kamarádkou Emily se začnou přátelit se členy pouličního gangu. Velmi rychle narazí a uvědomí si, že i nevinný čin může mít vážné následky. (oficiální text distributora)

dezorz

Hrdinovia filmu sa nudia a ak sa hraju na nieco, co nie su. Film (sa nudi?) sa hra na nieco co nie je. Teenedzersky film pre post teenedzerov, akurat neviem ci im zalezi na moralnom posolstve, ako skor na tom, ze sa sami boja robit to co hrdninovia filmu. ()

Juto

Tento film zhŕňa sex, drogy a gangsterstvo. Film sa pokúša poskytnúť spoločenský komentár k životu superbohatých tínedžerov a premárneniu ich nudných životov pokusom napodobniť inú kultúru. 6/10 ()

RonaMidu

no,nějak ani nemám,co bych k tomu řekla,námět,prostředí a příběh šly bohužel dneska absolutně mimo moje chutě...vlastně se obávám,že jindy by tomu nebylo jinak ()

viperDavid

trosku kokotina ve smyslu, ahoj ja jsem hezka, bohata holka a nudim se, pojd me vosukat a kdyz budu delat drahoty tak si s toho nic nedel....njn ty dnesni filmy ()

TO

O tomtéž co Třináctka a Šikana. Trochu i jako Šílená/Krásný, ale hodně na drsno. Forma by se rozhodně dala vylepšit a herecké výkony rovněž, ale já jsem jakštakš spokojen, hlavně díky ústřední postavě zkažené feťácké sexy mršky v podání bývalé princezny Anne Hathaway, která se snaží hrát náležitě vyzývavě a nestydí se ani svlékat. Krátký ostrý příběh, nějakou hlubší studii americké teen generace jsem v tomto osobně nehledal. ()

Phietros

Celkem reálná ukázka toho, jak to chodí v životě mladých lidí, kteří už neví co víc si dokázat a nudí se! Jejich zábavou jsou drogy, alkohol a pouliční styl! Jednou však těžce narazí, když hledají ve východní čtvrti drogy. Setkají se tváří s členy pouličního gangu, před kterými nakonec po vytažení zbraně a kapky ostudy prchnou.. Avšak krásné Alison to nedá spát a chce se přiblížit mexickým chlapcům na tělo.. To dojde až do takového závěru, kdy její kamarádku málem znásilní (ikdyž pravda je jiná) a realita být členy gangu se ze zábavné stává děsivou.. To ovšem potvrdí jejich přátelé, aby vytáhli zbraně a jeli vše vyřešit jinak! Působově natočeno z různých pohledů mladých zbohatlíků, hrajících si na něco co nejsou, což také vede k jejich ublížení nebo ke dveřím kriminálu... Anne Hathaway si střihla zatím svou nejodvážnější roli ! ()

cab

Alison (Anne Hathaway) a jeji kamaradka Emily jsou znudene, bohate a snobske dospivajici americanky. Nenapadne je nic lepsiho, nez si trosku zvysit hladinu adrenalinu a povyrazit si mimo svoje bohate baracky. Tim pravym mistem se stavaji ulice ovladane poulicnim gangem. Behem chlastani a laskovani z cleny gangu prichazi na sex. Alison odmitne, nacez jeji kamaradka je povolna cemukoliv, coz je zpusobeno premiry alkoholu v jeji krvi. Nejvetsi prusvih nastava ve chvili, kdyz rodice Emily uvedomi policii o jejim domnelem znasilneni v prubehu zmineho vecirku. Cely poklidny svet milych kamaradek se hrouti a ukazuje sve stinne momenty. Dalsi z dramat ve velmi drsnem kabatu, ktere ma zobrazit zkazenost americke mladeze dneska. 70% ()

peetriss

Spoušť měla ambici stát se generačním teenagerským varováním před světem drog, podsvětím či před následky neuvážených a nevratných kroků plynoucích z nebezpečné nudy v nenaplněném životě. Film mohl býti varováním kontroverzním, čemuž nahrávala i slaďoučká Anne Hathaway nabitá chutí se svlékat, leč žádná výše zmíněná ambice nebyla zdaleka naplněna! Především film ztroskotal na velmi slabém a děsivě nedotaženém scénáři, režisérka nedokázala tento handicap ani drobet vynahradit filmařským umem, a tak snad s výjimkou závěrečné čtvrtiny, beztak zabité podivným koncem, sledujeme jen fádní vatu, kde jsou zajímavé snad jen svlékací scény Anne Hathaway, která se tak svérázným způsobem zbavuje nálepky představitelky naivních slaďoučkých princezniček. Nemohu si však pomoci - její herecký projev mi stále ne a ne přijít na chuť. Místo varování však díky tomuto filmu nabude mladá generace kontraproduktivního dojmu, že nebýt nízkointeligentní blonďaté kamarádky, která to zavaří všem, mohlo být toto dobrodružství docela dobrá psina... Chválím poměrně slušný soundtrack a zajímavého Josepha Gordona-Lewitta. ()

Prochy38

Jo, tak vy se holky nudíte? Dobře vám tak, krávy. Apel na všechny jim podobné současné "hvězdy". Když vás někdo někde ožralé nebo zfetované znásilní, dobře vám kurva tak! Fil naprosto o ničem. Není to nuda, protože se tam něco děje, ale kdyby dnešní mládež měla trochu rozumu, nic z toho, co se ve filmu děje, by se nedělo! Sex, drogy, chlast, zbraně. prostě věci, který normální člověk k životu nepotřebuje.. Nazdar. * za herecký výkon obou mladých koček... Tím to ale hasne. Blbý a trapný film, který neměl nikdy vzniknout... ()

lucijelucije

Celkem zajímavý pohled na život teenagerů. Spojení dvou různých světů má svou daň. A. Hathaway takovou neznám - drsná holka, která je přehlížená tam, kde to bolí. Zoufalost spojená nudou ji přivede na cestu, která ji zkouší velmi dsrným způsobem. Proč ne, nepřipadalo mi to hrozné. Tohle drama chtělo poukázat na určitou věc, což si myslím se podařilo. 50% ()

dressic

Kdybych měl vybrat nejhorší herečku po holkách z ošklivky Katky, byla by to A. Hathaway. A taky nějak nemusím ty "tvrdé" dialogy amerických teens v teplákách. ()

Kacenka_

niečo strašné.... presne kvôli takýmto filmom nemám rád určité menšiny [španielov nemyslím].. jedna hviezdička za tu strašne spracovanú akože myšlienku.. ani ta nahota tomu nedodala zrovna moc reálna ()

Olík

Ustojí znuděná skupinka kalifornských studentů reálnou konfrontaci s pouličním stylem života? Ambiciózní sonda do neukotveného života amerických náctiletých hojně oceňované New Yorské dokumentaristky Barbary Kopple bohužel na rozdíl od jejich Oscary obtěžkaných dokumentů vstoupí do filmové historie pouze jako ten film, kde Anne Hathaway a Bijou Phillips ukazují, čím je bůh obdaroval na horní polovině těla (což bude některým divákům zajisté stačit)! ()

BeranSon

No tak Anne se nám mooooc hezky vybarvila. Film Havoc nám poukazuje na odlišný život ve dvou společenských vrstvách jako je vrstva závislá na drogách a vrstva bohatých skrblíků. Celkem průměrná slátanina, jen se mi příliš nelíbí styl celého filmu. Doporučuji vidět kvůli krásné Anne Hathaway a možná se i trochu pobavíte u netradičních scének. 6/10 Anne umí velice pěkně zahrát orgazmus, doufám že to ale mimo film nedělá. =D ()

Faila

První polovina mě dost štvala svou až pitomou povrchností, protože problémy zde zmiňované si podle mě takovéhle banální zpracování nezaslouží. Ba co hůř, akorát přispívají k pitomým stereotypům. Ale když se tvůrci rozhodli v druhé půlce shodit i takové věci jako je znásilnění nebo sebevražda, to už na mě bylo trochu moc. Nemělo to být psychologické drama, ale pro takovéhle zpracování byla veškerá obsažená témata příliš velkým soustem. Ale zahrané to nebylo špatně. ()