Epizody(8)

Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (Netflix)

Trailer

Cuzan

Takové trochu vykradené... Kousek rakoviny pro kámoše hlavního hrdiny, jako v Sexu ve městě, bohatá panička, která je trochu mimo a trochu zábavná, ale na Karren z Willa a Grace stejně nemá... Barney,kterej je najednou gay a chce mít partnera, ale herecky je to pořád stejné... A pak všechna ta klišé o gayích... Nevadilo by mi, kdyby to bylo trochu odvážnější. ()

M.i.k.e

Sex ve městě pro gaye přičemž Neil Patrick Harris je Carrie i Charlotta dohromady a nejspíš konečně hraje tak trochu sám sebe.Homofobům tahle série moc radosti neudělá, ale jinak je lepší než všechny Sexy ve městě.Humor je fajn,emoční stránka po všech těch propadech taky zafunguje a obsazení je taky příjemné.Čtyři tomu zatím dát nechci, ale na druhou řadu se kouknu rád…65% ()

Pavlínka9

Rychlý, jasný, svižný, vtipný :) Bavilo mě to od začátku do konce a viděla jsem to na jeden zátah. Líbí se mi dvojice Harris/Campbell-Martin a jejich podání newyorského života. Gay Harden je skvělou postavičkou, která velmi "příjemně" oživí každý díl :) Kupodivu se těším na další sérii :) Tak sem s ní :) ()

Pajky3

Darren Star dostal po úspěchu Emily in Paris od Netflixu možnost na další seriál a rozhodl se vytvořit takový Sex ve městě pro gaye. Do hlavní role se mu podařilo dosadit jednoho z nejznámějších televizních herců, gayů - Neila Patricka Harrise. A tohle spojení mělo zaručit dostatek diváků. Příběh není nijak objevný. Hlavní hrdina dostane kopačky a po dlouhém vztahu znovu objevuje svobodný život a s ním všechny radosti a strasti. To vše samozřejmě obsahuje spoustu klišé a některé z nich jsou více snesitelné a některé méně. Celkově to opět gay komunitu vykresluje hodně promiskuitně, nebo to alespoň na mě tak působí. Je to sice zasazené do New Yorku, ale ten už ničím nepřekvapí a působí okoukaně. Neil Patrick Harris mi do té role seděl a měl kolem sebe sympatickou partu přátel. Na konci je samozřejmě lákadlo na pokračování, ale upřímně nevím, jestli si ji to zaslouží. Nebyla to nuda k uzoufání, ale taky nic u čeho bych nadšeně očekával další řadu. ()

ER

Seriál je gay variací na Sex ve městě, jen tomu chybí jeho esprit . Děj sází více na jistotu a spíše prvoplánový humor, ale aspoň dobře zvládnutý. Trable čtyřicátníka po rozchodu s partnerem jsou především díky Neil Patrick Harrisovi v roli Michaela koukatelné (sám je gay), jakožto i New York a pěkné byty, jelikož je realitním makléřem. Je škoda, že tvůrci si aspoň občas nedovolí být trochu ostřejší , odvázanější, aby děj okořenili o něco navíc. O něco trochu více zapamatovatelného. I jeho kamarádi nejsou kdoví jak  vyšperkovaní, mnohdy působí i trochu fádně a jen jako uslintaní homouši, ženoucí se za "klobásou". Nakonec nejvíce zaujme kolegyně z práce, která má téměř vždy trefné poznámky. Její osobě mohli tvůrci dát další dějovou linku, jelikož většinou se vše točí kolem Michaela. Možná v další sérii, protože si myslím, že bude schválena. ()