Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Mertax 

všechny recenze uživatele

Na kulisu k žehlení nebo nudné online poradě má člověk nízké nároky. Trailer ukázal ty nejzajímavější momenty a další už v seriálu skoro nejsou. NPH jede na autopilota, tvůrci ani nedokázali využít atraktivitu New Yorku a povedených fórků je na 8 epizod strašně málo. Celkově je to sbírka gay klišé/stereotypů a frků na jedno použití. Místy otravné jako nevyžádaný dick pic. Opuštěný je zkrátka seriál, který není vtipný, napínavý, dojemný a ani zábavným guilty pleasure. Druhé série by byla jen plýtváním netflixovského budgetu, a to říká někdo, kdo se dívá na průměrné seriály, které však dokáží lépe využít kulisy živelného NYC a vtisknout postavám alespoň nějakou charakteristiku (The Bold Type, Suits). 35–55 %. ()

Disk 

všechny recenze uživatele

Uncoupled je fajn seriál. Je sice dost povrchní, ale někdy je dobré si dát slušnou oddechovku, která aspoň na chvilku pobaví. Neil Patrick Harris sice hraje dost sebelítostivého člověka, který si divácké sympatie těžko získá, nicméně velké plus tu mají vedlejší postavy. Zejména tedy Suzanne a Claire v podání Marcii Gay Harden, která si svou postavu vyloženě užívá. Tak si jenom říkám, že po padesátce snad nedopadnu jako Harrisův Michael. ()

Reklama

Streeper 

všechny recenze uživatele

První polovina je o dost horší než ta druhá. Ve druhé půlce se to krásně vyhoupne nahoru, je to více vtipné a rychleji to utíká. Celkově je to ale spíš takový průměrný komediální seriál, o kterém nejsem přesvědčená, že by mohl být velmi úspěšný, ale uvidíme. Nicméně finální díl byl za mě nejlepší a krásně si otevřel možnost pro další sérii, na kterou jsem díky tomu zvědavá. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Sex ve městě pro gaye přičemž Neil Patrick Harris je Carrie i Charlotta dohromady a nejspíš konečně hraje tak trochu sám sebe.Homofobům tahle série moc radosti neudělá, ale jinak je lepší než všechny Sexy ve městě.Humor je fajn,emoční stránka po všech těch propadech taky zafunguje a obsazení je taky příjemné.Čtyři tomu zatím dát nechci, ale na druhou řadu se kouknu rád…65% ()

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Darren Star dostal po úspěchu Emily in Paris od Netflixu možnost na další seriál a rozhodl se vytvořit takový Sex ve městě pro gaye. Do hlavní role se mu podařilo dosadit jednoho z nejznámějších televizních herců, gayů - Neila Patricka Harrise. A tohle spojení mělo zaručit dostatek diváků. Příběh není nijak objevný. Hlavní hrdina dostane kopačky a po dlouhém vztahu znovu objevuje svobodný život a s ním všechny radosti a strasti. To vše samozřejmě obsahuje spoustu klišé a některé z nich jsou více snesitelné a některé méně. Celkově to opět gay komunitu vykresluje hodně promiskuitně, nebo to alespoň na mě tak působí. Je to sice zasazené do New Yorku, ale ten už ničím nepřekvapí a působí okoukaně. Neil Patrick Harris mi do té role seděl a měl kolem sebe sympatickou partu přátel. Na konci je samozřejmě lákadlo na pokračování, ale upřímně nevím, jestli si ji to zaslouží. Nebyla to nuda k uzoufání, ale taky nic u čeho bych nadšeně očekával další řadu. ()

Galerie (257)

Reklama

Reklama