Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

bull!nka

Koho by nezaujalo toto skvělé animované zpracování vnitřních zákoutí těla, vlastně je škoda, že ve skutečnosti takoví pidižvíci neexistují a nemáme v sobě všichni bez rozdílu ten super výkonný velín, připravený zvládnout cokoli nebezpečného v těle... ()

Acrobat

doteraz ked som chory tak si predstavujem ako sa to v mojom tele vsetko hybe, a ako dobre lieky bojuju proti zlym votrelcom. Jednoducho som ovplyvneny. ()

Psycho.R

Ten seriál není špatnej, jen ho nesnášim, protože jsem se na něj jako malé dítě musel povině koukat každou neděli ráno. ()

Jenislávek

S tímhle seriálem jsem se setkal v období, kdy jsem se učil na maturitu biologii :D musím říct, že bylo velice krásny číst si několik dní o krvi a potom vidět tyto epizody :) rád bych řekl, že díky tomuto seriálu jsem odmaturoval z biologie nakonec za 1, ale u zkoušky dospělosti sem si vytáhnul prokaryota :D no nicméně je toto veice krásná a působivá záležitost :) ()

Hannibal1913

Ono je to původně produkováno pravděpodobně pro děti, nicméně já se na "Byl jednou jeden..." vždycky rád podívám... Jako malého mě tento seriál, respektive jeden z jeho dílů, dokonce donutil k tomu denně si čistit zuby. Když jsem viděl ty potvůrky, co lezou z cukru a usazujou se na zubech a pak tvoří kaz, jenž jinak než zubařským vrtákem opravit nejde? Brrr! Cobydup jsem byl v koupelně a leštil zuby snad 20 minut. 89% - 17.1.2010 ()

RajAthen

Akčně pojatý chod těla, který byl ilustrací výkladu před dávnými léty na základní školičce (mimochodem moudrý tah paní učitelky). I když se přiznám, že archetyp klaďase se mi brzy zprotivil a to byl k vidění stále všude... Kdyby takových seriálů bylo dnes pro děti více. ()

haWranka

Opravdu dlouho jsem to neviděla, ale jako malá jsem to milovala. Myslím, že je to skvělej způsob, jak dětem objasnit pochody lidskýho těla. ()

Design

tohle není tak zajimavě jako Byl jednou jeden člověk, ale i tak to bylo super. Sledoval jsem vždy napjatě i věci které bych v dnešní době okamžitě vypínal. Takže zpracování zábavnou formou až tak moc že se vám začne líbit biologie :):D ()

FireTight

"Tisíc podob život mívá, kdo je nezná, ať se dívá!" Další skvělý seriál z francouzského cyklu "Byl jednou jeden...". Taková nádherná a nenásilná forma objasnění, jak to s tím naším lidským tělem vlastně je a co se tam v jakých chvílích děje, se jen tak nevidí a já tvůrcům ve stoje tleskám. BRAVO! Hodné červené krvinky, bílé krvinky ve formě ostražitých policajtů a odporné viry a bakterie s jediným cílem - ovládnout tělo! Nejoblíbenější díl? "Ústa a zuby" - zubní kazy s vrtačkou zásobovány pytlíky s cukrem! :D ()

filipes.lu

Dokonalost ve všech směrech. Naučí, pobaví a to všechno způsobem, který si člověk zapamatuje i po X letech. Červené krvinky, co prodrbou víc, než pavlačové drbny na balkóně? Neurony, co by v klidu mohli zaskočit za americkou štafetu na olympiádě? Bílé krvinky, kterým by dokonalá éra mohli závidět i účastnici hvězdných válek? Říkáte si, co to je? No tak to prostě bylo, jednou v jednom byl jednou jeden život. ()

Armin82

Francouze moc nemusim,ale za Pevnost Boyard a za tenhle kreslený a poučný skvost je obdivuju! Pamatuju si,jak jsem tenkrát čekal jen na Úterky či Čtvrtky až bude Vega nebo Magion,abych mohl hltat bílý krvinky,jak se perou s bakteriema a bacilama :) Na svou dobu dokonalá pohádka a pro mě stoprocentní ... ()

Chip89

Jako dítě jsem to zbožňovala. úplně si vybavuju jeden díl ,kde nosili ty bílé postavičky na zádek, červené krvinky:D A nedávno jsem s chutí zkoukla celý díl, s prckama od nás z rodiny. Myslím si,že tohle je výborné na to,aby se děti něco naučily. Baví je to, je to zábavné a ještě se něco naučí, ideální kombinace. ()

Brinkley

Byl jednou jeden život bavil mě, moji o deset let mladší sestru, děti... i dnes jsem schopna u tohoto seriálu koexistovat. Komenský by byl spokojen. ()

danny_21

No jo, tohle bylo pokoukáníčko, které jsem hltal ve své době s naprostým nadšením. Poučné, srozumitelné, zábavné pozorovat pochodující červené krvinky, bojující bílé s všemožnou virozní havětí, upalující neurony, tuky, cukry atakdále vše s nezapomenutelným hudebním doprovodem - 85 % ()

Azog

Moje nejoblíbenější série Byl jednou jeden...Doufám, že to zase někdy uvidím souboj krvinek vs. bakterie :-) ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč