Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Durgas

Jedinečný seriál, kde sú až detsky zrozumiteľne podané neuveriteľne zložité procesy v našom tele od fyziológie cez cytológiu až po molekulárnu biológiu. Naplno som to ocenil až po pozretí ako vysokoškolák - translácia DNA ftw! ()

CGP

Jeden z nejkrásnějších vzělávacích filmů, jaké byly kdy natočeny. Jen škoda, že mě na konci každého dílu čekalo takové zklamání, vždy jsem fandil bacilům!!! ()

wito

ako dieta som tento serial miloval. dnes by som ho rad vzhliadol znova a pustil skolopovinnym detom. skola hravou a zabavnou formou. nie je to skvele? ()

SharpChick

Tyhle seriály mě jako malou vždycky strašně bavily, ale nikdy mě nenapadlo, že by se mě snažily něco naučit... Prostě to bylo kreslený, tzn. pohádka... Ale když se zatím ohlédnu dneska, tak je právě ta nenásilná snaha učit na tom všem upe nejúžasnější.. Nejvíc si pamatuju jak krvinky musely pořád chodit a tahat na sobě takový ty kyslíkový koule a mně jich vždycky bylo strašně líto, páč to musela být strašná námaha; a pak v jednom díle přiletěl komár či co a začal je vysávat... ;( Upe hrůza.. ()

Boo

Můj oblíbený seriál v dětství. Když jsem vyrostla, tak mě maličko zklamalo, že v mozku nemám toho starýho dědulu, co pořád chrupe, a že neurony si nezpívají tři tambury. Kruté vysvobození ze světa dětí. Ale musím uznat, že sem se u toho víc nasmála v dospělosti ()

Tiiso

Jako informací dychtící človíček jsem tento dokonale udělaný seriál naprosto hltal. K němu nejdou snad najít žádné výhrady. ()

Sciner

Velice dobrý seriál, který jsem sledoval už jako dítě a i teď bych se na něj rád koukl. Stejně jako Byl jednou jeden objevitel a vynálezce je i tento hodně zábavný. A kruci hrozně se mi líbila ta úvodní píseň. ()

TomJ

Super naucne a super poucne. Dodnes si niektore zdravotne prvky vysvetlujem a ilustrujem prave predstavou na tento serial. ()

Tythan

Tenhle seriál je hrozně dobře udělaný a myslím že bude bavit každé malé dítě a všechny tyto děti z něj budou mít alespoň nějaké základy. ()

GOGO3000

Poutavý a srozumitelný dokument o lidském těle na opravdu vysoké úrovni shlédnou nejen děti, ale i odrostlejší generace včetně důchodců :-))) ()

prochy10

Naučný seriál určený spíše dětem, aby to pochopily, ale mě se stejně líbí. Nebýt jedné nejmenované učitelky přírodopisu, která měla tento seriál v oblibě, tak si asi ani nic nepamatuju. ()

Judy24

Hemo a Globin jsou moji nejlepší kamarádi. Nikdo vás nenaučí tolik o lidském těle, jako tihle dva a jejich přátelé. Nicméně musím uznat, že od určitého věku je to trochu nuda, takže... ()

Naganes

Jako malý jsem tento seriál s nadšením sledoval. A když už jsme u tohoto filmu, musím se podělit o jeden zážitek. Ještě tento rok zamnou přiběhl mladší brácha mé kamarádky a povídá: "Víš o tom, že nám v těle lítají vrtulníky?" :-D ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč