Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Plechovka95

Možná jako malého caparta mě to bavilo,bylo to krásně barevné,buňky a všechno roztomilé,ale časem se mi to zprotivilo,možná pro to,že to furt jeden čas někam cpali. Rozhodně jako dobrá vyučující pomůcka pro dítka školou povinná avšak pustit si to večer a odpočívat u toho po pracovním dni..nene. ()

Kika5199

Rozprávka pre školákov. My v škole to pozeráme skoro na každej biológií! Ale je to veľmi pekné a taktiež súhlasím s Momo_desu škoda že také niečo nieje aj o dinosauroch ()

GRl3V odpad!

Já se omlouvám všem co tu nostalgicky vzpomínají a házejí pěti hvězdami, ale mě tenhle seriál vždycky strašně rozčiloval, mnohem radši jsem měl obrázky bílých krvinek v učebnici než nějaký létající policajty, tenhle seriál je prostě tak stupidní až z toho bolí hlava za mě jasnej Odpad ()

Uriziel

Výtečná forma, jak do dětí dostat nějaké znalosti o lidském těle a to formou zábavy. Rád jsem tento seriál sledoval. ()

Dr.Zed

Bombastický seriál, poučný a přitom veselý a zajímaví. Protože byl naučný, pouštěli nám ho i na škole. Francouzský tvůrci udělali velmi kvalitní kultovní animovanou pomůcku pro školy ale i pro vzdělávání dětí. Dobrodružství krvinek, obraných látek a jiných různorodých látek v těle. Ale mým hrdinou byl vždy poručík Baculík. Myslím že zatím nebylo uděláno něco podobného, co by tento seriál mohlo čímkoli trumfnout a pokořit. ()

Krissst

Nejlepší seriál pro děti i dospělé. Hravě a do detailu vás naučí poznat celé tělo. Ráda jsem se na něj dívala jako malá a přišel vhod dokonce i při skládání maturitní zkoušky z biologie, kdy mi seriál opravdu pomohl pochopit složité učivo. ()

Miriablo

Nechci mudrovat že něco takového dnes chybí, protože přehled nemám, ale pokud ano pak je to s podivem. Takhle populární a všemy známý seriál by měla mít každá generace. Dodnes si pamatuju a dodnes miluju. 5* objektivně i když člověk odmyslí nostalgii. ()

copterfish odpad!

Je to tak kokotský a otravný,že ůplně pokaždý když to vidim,začne mě bolet hlava.To už je lepší podívat se na normální dokument kde je vidět krev a vnitřnosti,to je totiž krutá realita! ()

SeeSaw

Doposud jsem se nesetkal s lepší vzdělávací sérií než Byl jednou jeden..., a pochybuju že někdy nějaká lepší bude. Nedokážu vyzdvihnout jednu nad druhou tak hodnotím první kterou jsem viděl. 10/10 ()

HoratioCaine

Jednoznačně nejlepší pořad o lidském těle. Originalita těchto serialů je nepřekonatelná. Zábavné a hlavně se deti něco naučí, je to podanné velmi vtipnou formou. Za mě 100% ()

lucika999

Seriál, ktorý dokáže čo-to naučiť. A keď sa niekto nechce učiť ani tak, aspoň ho to pobaví. Seriál, ktorý som videla celý možno aj trikrát, a pozrela by som si ho znova, aj keď to už nie je pre moju vekovú kategóriu. Ale stojí to za to. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč