Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Pukancek

U mňa jednoznačne plný počet hviezdičiek :) Veľa som sa z tejto rozprávky naučila a rada si ju pozriem aj teraz, hoci je pre mňa už menej pútavá ako v detstve :) + viem spievať úvodný song :D :)) ()

Elleanor

Dojemné spojení, které naprosto zřetelně demonstruje, že i složitější věci se dají vyjádřit srozumitelně. A ještě to člověka pobaví… ()

pappaja

Vizuálně moc hezký seriál, ale nevím, jestli plní účel u dětí. Obsah všech dílů jsem plně pochopila až po druhém uvedení v TV, kdy jsem měla středoškolské znalosti biologie. Jako děcko jsem spíš jen rozlišovala dobro (krvinky) a zlo (bacily). ()

Mithal

Řekl bych, že asi nejkvalitnější ze všech seriál ze sérií Byl jednou jeden... Rád jsem se na něj díval a také hodně pochopil. Jaké pak bylo moje překvapení na škole, že krvinky jsou jen takové malé placky a ne človíčkové. Ne, to přeháním. ()

jobina

Jediný seriál, který jsem si bez váhání pořídila. Názorné vysvětlení složitosti člověka je poutavě příběhově natočeno tak, že nenudí. A s každým příběhem přece jen v hlavě zůstává něco málo z biologie.... ()

wiercza

Velice naučný seriál o lidském těle nejen pro malé diváky. Výborně propracovaný, dokonale vykreslen charakter postaviček. Úžasná didaktická pomůcka pro rodiče i učitele těch nejmenších. Jako malá holka jsem se těšila na každý díl, aniž bych tušila, že se něco naučím. Možná mě to motivovalo při výběru nynější profese?! ()

karloskiller

O lidském těle se může člověk více dítě naučit hodně už v věku a tento seriál, který opět tentokrát ne v rámci dějepisu a historie, ale spíše zdravovědy, i když už se pohybujeme na základní školy překračuje hranice a neskutečně pohodlně učí aniž bychom to vnímali , protože se skvěle baví.Musím říct , že mi to hodně pomohlo ,ale neuvědomolal jsem si to já jsem to bral vdycky spíš jako pohádku. Albertovi Barillému se to strašně povedlo je to skvělé , protože si myslíte ,že je to pohádka těšíme se na to , ale my se vlastně učíme. Líbí se mi všemy 10ti . A hodnocení vasně 5 hvězdiček. ()

MéďaSV

Dokonale poutavě zpracovaná biologie lidského těla! Jako malej jsem na to čučel úplně v transu. Myslim že mi to dalo možná víc, než všechny hodiny biologie na gymplu - holt když něco podáte zábavnou formou, tak si to pak dotyčný pamatuje až do konce života :-) ()

JARDAHONDA

Vtipně a stručně podaný animák, kde se i menší divák přehledně dozví, jak funguje lidské tělo. Zároven klasika z dětství ***** ()

MAX33

Až budu mít děti, tohle budou mít jako pohádku na dobrou noc, pokud už mi dojdou knížky:) Skvělé a poučné já sám jsem na tom vyrostl. ()

Bojinda

Tisíc podob život mívá, kdo je chce znát ať se dívá... ...pochopí, že to pravé je žít, jen žííííít. Skvělá pomůcka pro hodiny přírodopisu. ()

Awesomer odpad!

Když si vzpomenu na odpornou znělku a vlezlé zpracování, tak se o mě pokoušejí mdloby... Rádoby vtipné a ještě jednou, tak NESKUTEČNĚ VLEZLÉ. HNUS! ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč