Byl jednou jeden... život

• Francie Il était une fois... la vie (více)

Epizody(26)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

Nathaniel8

Chtěl bych být znovu dítětem a vidět tento dokonalý seriál jejich očima. Za mě jako dospělého 5 hvězd. Za dítě bych dal i šestou pokud by to šlo. ()

Jard

Parádny seriál pre deti o ľudskom tele. Dodnes, keď sa potrebujem učiť o nejakej časti tela, tak si radšej pustím Bol raz jeden život a hneď mám v tom jasno. 95% ()

D1705

Toto istú dobu chodilo často na RTVS, vtedy STV. Ale keďže mám všetky DVD, radšej som pozerával dévedečká, nevadil mi otrasný dabing, ako som po rokoch musel usúdiť. Pôvodný dabing mal čaro v tom, že každú postavu daboval dakto iný, aj keď sa mi jednu dobu viacej páčil dívedečkový dabing. Náučné, výrazy dobrá pomôcka na BIO. ()

Holly_Molly

Byl jednou jeden...poznamenanej život! Radši svým dětem udělejte bezbolestnou lobotomii sami, než to za vás udělá tahle nádhera mnohem drastičtějším způsobem, za pomoci hnusný animace, scénářů stupidnějších, než v Teletubbies a jedný z nejotravnějších znělek, jaký kdy lidstvo mělo tu smůlu poznat...Ale dobře, zaslouží si to uznání aspoň za to, že se to pokouší v dobrý vůli, dost zvláštnim způsobem, děcka něco naučit. ()

Alvin

Francouzská klasika mého dětství, která mi dala víc, než všechny hodiny přírodopisu na ZŠ. Je zajímavé sledovat, jak to stejně zaujatě baští i moje ratolesti v dnešní digitalizované době. ()

soukyd33

Jako celek to funguje velmi dobře, a také to lze částečně použít jako vzdělávací program. Například epizoda Zrození, se velmi povedla. Je jich ale mnohem více. Poznámka: Nic takového jste ještě neviděli. Seriál v té době neměl žádnou konkurenci. Poznámka: Český dabing se povedl. Doporučuji. Hvězdiček 5 ()

Veruska.Kuru

Miluju ten seriál, vyrostla jsem na něm. A teď ho pouštím svým dětem. Miluju jak zaporaci mají speciální postavičky, už předem víš kdo je zlí a kdo hodný. Miluju tuhle animaci. Je to krásné spravované a opravdu to pochopí u malé dítě. Jako malá jsem to milovala a vždy fandila červeným krvinkam, aby se dostali tam kam potřebovali. Díky tomuhle seriálu jsem se přestala bát i doktoru a injekci. Děkuji za krásné dectvi, komix musím poridit ()

jirik

Už kdysi se mi seriál moooooc líbil. Teď, když jsem v 5.ročníku medicíny, mohu ocenit i obsahovou stánku jako vynikající. Poučné, zábavné, vtipné ... proč to nejde i dnes páni scénaristi???? ()

Fun-Tomas

Výborný seriál, který nadchne malého i velkého diváka. Nikdy nezažijete lepší hodinu biologie, než je hodina strávená sledováním tohoto seriálu... ()

V-TECH

Tenhle seriál "pro děti" nám pouštěla učitelka (RNDr.) na gymplu v rámci výuky biologie. Zábavné a názorné! ()

Nepl

Musím již zalovit dost let zpátky, abych si vzpomněl kdy naposledy jsem tento seriál viděl, ale zapomenout na něj prostě nejde. Škola hrou v praxi. Vezmeme-li navíc v úvahu rok kdy tento seriál spatřil světlo světa, nelze než plný počet hvězdiček. ()

Malignus

Tak tenhle seriál sem si zamiloval už na základce, kde sme se na něj pravidelně dívali. Když sem si ho po několika letech pustil z DVD, už se mi nezdál tak skvělý jako například "Člověk" či "Vynálezce". Každopádně vynikající naučný seriál pro děti, který by v žádné domácnosti s dětmi neměl chybět. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč