Tokyo Ghoul:re

• Japonsko 東京喰種[トーキョーグール]:re (více)
Japonsko, 2018, 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

Sui Išida (komiks)

Scénář:

Einošin Itó

Kamera:

Naojuki Wada

Hudba:

Jutaka Jamada

Rjúnosuke Watanuki, Kensuke Óta, Júma Učida, Kaito Išikawa, Nacuki Hanae, Hinata Tadokoro, Júja Hirose, Kóiči Gomi, Ajane Sakura, Nozomi Mikadžiri (více)

Série(2) / Epizody(24)

Recenze uživatele Nikolas__ k tomuto seriálu (26)

Season 1 (2018) (S01)

Upřímně to mohlo být i horší, každopádně jsem byl mírně zklamán. Postavy nestálý téměř za nic. Bavil mě jen Kaneki, teď už Haise, a Juuzou. Ve finále a chvílemi to bylo takzvaně docela epic, ale celkově to mohla být lepší řada. 7/10 ()

Karušatači: Start (2018) (S01E01)

Trošku zmatečné, každopádně počítám s tím že se vše postupně vysvětlí, snad. 7/10 ()

Kakera: Member (2018) (S01E02)

O nepatrný kousek lepší než první epizoda. Obě dvě jsou stejné v tom, že tomu celému pomáhá vždy začátek a konec dílu. To co se odehrává mezi tím není tak zábavné jak jsem čekal. ()

Zenjasai: Fresh (2018) (S01E03)

Jen tak tak mírný nadprůměr díky Juuzouvi, tedy, není to špatné, ale zklamávající, a prvním dvou řadám Tokyo Ghoul to nesahá ani po kotníky. ()

Auction: Main (2018) (S01E04)

V pořádku díl, už by to ale chtělo nějakou pecku, nebo aby se začali vysvětlovat i nějaké ty maličkosti, nicméně pořád tu zůstávají i ty velké otázky. Každopádně tenhle díl byl dobrý. ()

Čirijuku joru: Press (2018) (S01E05)

Ať na nějakou tu v pořádku scénu zklamání, taky moc nechápu proč troufám si říct zkazily postavu Ayaty. ()

Sono, Hate ni: Turn (2018) (S01E06)

Zatím rozhodně nejlepší díl, každopádně píseň Unravel tu není tak parádně využitá jako v předchozích dvou sériích (těch původních). Obzvlášť v druhé polovině to stojí za to. ()

Kokorooboe ariši hibi: Mind (2018) (S01E07)

Za mě dobrý díl. Máme tu pár pěkných scén, ale taky jsem si kvůli tomu dílu vzpomněl na původní sérii, která byla mnohem lepší. Pořád mě tu přijdou téměř úplně všechny postavy odfláklé. ()

Ugomeko Mono: Take (2018) (S01E08)

Celé "Re" mohlo být zpracované mnohem lépe, takhle je to spíše zklamávající. ()

Bórei: Play (2018) (S01E09)

Opět slabší díl, ale má své momenty. ()

Jureru: Think (2018) (S01E10)

Celkem v pohodě zábavný díl. Scény s Kanekim jako vždy fajn, celému seriálu právě on docela pomáhá, i když si nic nepamatuje, na to si ještě chvilinku počkáme. ()

Kecurakuša: Write (2018) (S01E11)

Přibližně na úrovni dílů předchozího, překvapivě dost se těším na finále. ()

Joake: Beautiful Dream (2018) (S01E12)

Fajn závěr docela fajn série. Vůbec netuším jestli bude druhá lepší nebo spíš horší. ()

Saišúšó (2018) (S02)

Nejslabší série Tokyo Ghoul, je to paskvil, ale v druhé polovině to má své momenty a poslední díl je super. 6/10 ()

Široi jami: Volt (2018) (S02E02)

Opět díky Kanekimu vcelku v pohodě epizoda která mě bavila. ()

Cross Game: Union (2018) (S02E03)

Úplně nepochopitelným směrem tu tvůrci vedou seriál.. ()

Nokošita mono: Vive (2018) (S02E04)

Zase jdeme trošku nahoru, tenhle díl mi nijak zvlášť nevadil. ()

Kakukaku Taru: Face (2018) (S02E06)

Tahle série by mohla být výtečná. To by ale muselo přijít dost změn. ()