Pokud jste chudí a jinak než svou prací nebo šikovností peníze nezískáte, zkusíte všechno, co penězi i jen zavání. Darryl Whitherspoon, nadaný student ekonomie, je ten případ. Žije pouze s matkou a bratrem, a když se dozví, se bude testovat super lék, který zdokonalí pocity a smysly, nezaváhá ani na minutu. Darryl začíná lépe vidět, slyšet i cítit ale nikdo ho neupozornil na vedlejší účinky super léku. Ty se začnou projevovat v nejnevhodnější chvíli a Darrylův život tak nabírá komické obrátky... (Intersonic)

Hapretor

Od poloviny hodně otravné, trapné, nucené. Bylo by mi divné, kdyby Wayans hrál ve filmu, který je celý koukatelný. Jedna * za pár vtipů, které nebyly fekální nebo stupidní. ()

merigieren

ptákovina, jeden kluk si píchá experimentální lék, po kterým se chová jako dement, pak si zvykne a je z něho superman a pak se předávkuje a zas se chová jak dement. Asi 2x sem se zasmál, jinak jde o hloupou trapárnu. Mezi tím bojuje o práci a holku. ()

Patrik200s

Jeden z prvých filmov v ktorých som si viac všimol Marlona Wayansa a stálo to za to. Jeho výrazy tváre v bizardných situáciách nemali chybu. ()

Kvasekus

Škoda že se v těhle podobnejch komediích moc tlačí na pilu, nápad tam nebyl špatnej, ale téměř každá scéna se tam dá předpovídat a navíc jich 90% neni vtipnejch...málo 3/10 ()

CorteX^

Marlon opět perlí, k superléku se dostane jenom díky své lenosti, ale pak si jeho výhod začne náramně užívat. Briliantní výkon hlavní hvězdy, ne náhodou je to můj oblíbený herec. Chcete se zasmát? Pak doporučuji. 60% ()

alsha

Podařená komedie na téma jak černej honza ve světě bílých sráčů prorazí díky superléku brada dourifa, který si tu střihl dalšího gezichta, aby to vyvrcholilo Grímou Červivcem. Matthew Lillard jako jehelníček pobaví, no největším zážitkem je dabing od Martina Dejdara. Hlavně scéna na téma jak špatně může chytat goalkeeper je fajn... ()

Shitonit

au! to bolelo.. film kterej mi už na samém počátku dokáže servat nervy.. nevím čím, nevím proč, snad to dělá ta hromada černochů, nebo absence toho drajvu kterej jsem od toho očekával..nevím, snad je to má vina, že mě to nechytlo a skoro jsem to odsoudil k zániku.. ()

Honsik

Když přijdou známí a já vybírám film, u kterého se budeme řezat od začátku do konce, je to téměř vždy SUPERLÉK!!! Marlon Wayans forever. ()

Bigfuckman

To byla teda pitomost. Nechápu jestli se může někomu líbit humor Marlona Wayanse. Scénář tragický a výkon hlavní postavy ještě horší. ()

Renie42

Jedna část mě bavila, ale jakmile se léku předávkoval a jeho schopnosti začali bláznit, tak mi ty scény nepřipadaly tak úsměvné. Ke konci už to bylo zase lepší. ()

Ferenzo

Super lék je v podstatě one man show Marlona Wayanse a ikdyž je film dost primitivní, dost jsem se bavil nad hereckým výkonem a hláškami. Ale jina je to opravdu Bčkový průměr. 50%. ()

Brano

Je to síce taká béčková komédia, ale za to zábavná. Páčil sa mi originálny námet o novom lieku, ktorý vynašiel školský vedec a o pokusnom králikovi, ktorý ho začne brať. Miestami veľmi vydarené scény, najmä pri účinkovaní dvojitej dávky, kedy sa hlavnej postave v pravidelných intervaloch začnú strácať zmysli. Herecké obsadenie sa mi tiež páčilo. Marlon Wayans je výborný komik. Páčil sa mi najmä štýl humoru, ktorý nebol zbytočne vulgárny a nútený, ako to pri amerických béčkových komédiách často býva. Takisto krátka stopáž je len plus. Ja som sa počal filmu veľmi nenudil. Takže ho hodnotím kladne, ako nadpriemernú komédiu, z ktorej ale cítiť nižší rozpočet, ale vyššie uvedené faktory to vynahradili. ()

ynnel

Děsně jsem se pobavila, šílená prča. :) Takže kdo hledá film, u kterého se vážně zasměje, tak doporučuji. ;) ()

P@\/EL

Dobrá komedie, kde mi černošský humor docela sednul. Děj těží zejména z nápadité zápletky s nadpřírozenými schopnosti po požití tajného léku a dá se říci, že z ní vychází drtivá část komických situací. Film nejenže pobaví svým jednoduchým příběhem, ale také několika dobře ztvárněnými postavami, kde za všechny musím alespoň zmínit piercingového Tima. ()