Před vraždou

Epizody(4)

Vězeň odsouzený v cele na smrt má zálibu v řešení případu „zvenčí“ po schůzkách s klienty, kteří za ním do věznice dochází. Jednoho dne za ním přijde mladá reportérka snažící se vyřešit případ ženy zamčené ve sklepě a příběhy hned několika vzájemně cizích hlavních postav se začnou proplétat v tomto čtyřdílném seriálu, kterému rozhodně nechybí nejen detektivní vyšetřování a nečekaná překvapení, ale také notná dávka černého humoru. (TheEvilTwin)

woodsman

velmy dobra miniseria vau napinave az do konca ten vrah je genius dufam ze to bude mat pokracovania ma to velky potencial ten vikar bol zmrd hned ()

Disease

Na Stevena Moffata je spoleh, nejen, co se týče Couplingu, ale i když si natočí takovouhle Fargovinu. Ten černý humor je tu prostě parádní. ()

Alien220

Velmi koukatelné a zajímavé. Příjemná délka i výkony, až na duo extrémně otravných a zoufale zahraných krav v postavě Janice ze sklepa a reportérky pro splnění kvót. ()

Ant_Antony

Dostal jsem na to doporučení, že je to faaaakt dobrý... O to větší bylo mé zklamání ze scénáristických berliček, předem odhadnutelných twistů, včetně závěru... No a titulková scéna už byla jaksi navíc... ()

bozka10

Toto ma moc nepobralo.Vcelku zaujímavý začiatok sa zmenil na charakterovú konverzačku, ktorá sa nedá ani poriadne žánrovo zaradiť.Vikár obdrží od farníka flashku a tým sa spustí rad udalostí, ktoré ale už v druhej epizóde stratili moju pozornosť.Niektoré postavy sa chovajú až nepochopiteľne retardovane a celé ma to nudilo. ()

petikacka

WTF!? Taková ze začátku nenápadná miniserka ze které se postupně vyklube origoš brutální černohumorné krimidrama. Humor je, tak suchý až se sype, děj absurdní až po hranici uvěřitelnosti a herci naprosto skvostní. Prostě dokonalý koktejl, který jsem vyžunkla na jeden zátah a chutnal mi velice ba mě přímo nakopl energií. Prostě zjevení, které mě zadráplo od první vteřiny a pustilo až na konci...Za mě 98% ()

JoVanGogh

Dobré ale... Prvé cca 2, resp. 2 a pol epizódy sa Inside Man javil ako vynikajúci psychologický triler s detektívnymi a mystery prvkami a skvelými hereckými výkonmi Davida Tennanta, Dolly Wells a Stanleyho Tucciho. Taký seriál, kedy vieš, že už je 1 hodina v noci a tebe chýba ešte veľa do konca, ale je ti to jedno, lebo to do zajtra nevydržíš, len aby si to dopozerala s márnym pocitom frustrácie z toho, čo si videla. Chytala som sa za hlavu z toho, ako neuveriteľne hlúpo sa veci skončili. Na druhej strane, aj tak to nebola strata času a ako krátka jednohubka to určite poteší každého/každú, kto si fičí na mystery trileroch. ()

zahadum

No to bola jazda ! čo všetko na svete môže zapríčiniť jeden nesprávne pochopený USB ! Úplne dokonalé šialené, prepálené, absurdné, nelogické ale takým zvláštnym magnetickým spôsobom, že to proste zožeriete do konca :) Logicky vám dám jednu radu, nehľadajte v tom logiku a vypnite trošku mozog aj keď to bude nelogické :) Ak necháte na chvíľu mozog utlmený, budete sa kráľovsky baviť ! Ubezpečujem vás, že posledné minúty budete stáť a kričať aby ..... ak sa aj absurdný príbeh podá takto dokonale správne nepripečený je to pochúťka :) pripravte sa na šialenú jazdu kde vrahovia robia poradcov, majú svoje živé diktafóny, USB vám zničí život totálne ! dávajte si pozor na učiteľky matematiky ale hlavne prosím vás ! na ...skurvených vikárov ! šialené ? no vravel som vám :) 99,99 % ()

filmator

Koukatelné, svým způsobem zábavné, ale scénář v tomhle žánru by měl být vybroušenější, abych mohl hodnotit lépe. Bohužel je děravý jako ústa staré squaw. ()

gonga

Na začátku to vypadalo zajímavě, později už to tak slavné nebylo, postavy, zejména tedy farář a jeho žena, se chovali jako naprostí idioti, jako v nějakém rauši. Jejich oběť je a druhou stranu naprostá fanatička, která když uvidí dětské porno, tah nevidí, neslyší a nevnímá nic než to. Chvílemi jsem si přál, aby už ji někdo klepl. ()

Bozvav

Zajímavý námět, který se ovšem zabil sám tím, jak rozvláčné byly dialogy, jak se  všichni protagonisté chovali jako naprostí kreténi. Pár vtipných momentů by se našlo, takže za mne 55%. ()

warrenur

Neskutocny bizar a zlatanina, ktora bude fungovat, iba ak vsetky tie wtf-chovania a postoje postav uz v uvode akceptujete ako fakt, bez ohladu na skutocne fungovanie veci. Stanley Tucci sice vyzaruje vo svojej serialovej genialnosti myslienkovu dominanciu, avsak cele zasadenie a chovanie vsetkych okolo je tak umele a strojene, ze som to nemohol brat vazne. A domacnost toho "vikara"? Serial som dopozeral uz len vdaka rychloposuvu, pretoze rozhovory a spravanie sa vsetkych postav su ludsky uplne neprirodzene. A nie, nezachranil to ani Tennant a jeho "kukuc".  Moj dojem z dialogov a chovania postav, bol taky, ze ich neuveritelne a hlupo podriadili ustrednej opakovanej myslienke, ze kazdy je vrah v tych "spravnych podmienkach". Uz dlho som takyto "mish-mash" nevidel. Toboz od Britov. Zriedka sa mi stane, ze by som sa divackym nazorom tak vyrazne nestotoznoval s tunajsim cervenym 72%. Neodporucam. ()

lemonova

Vcelku pútavo natočené a originálne vymyslené. Avšak psychologicky tam dosť vecí nesedelo. Okrem skvelého Davida Tennanta a výborne sekundujúceho Stanleyho Tucciho sme videli aj dosť priemerné herecké výkony, na aké som doteraz nebola v britskej produkcii zvyknutá a čo ma mrzí viac, vykonštruované dialógy, ktorým sa dalo ťažko uveriť. ()

SidneyP

Tady se někdo snažil udělat postavy strašně chytré, ale ve výsledku to vyznívá zcela trapně. Co to má být, kombinace Monka a Mentalisty s nějakými britskými prvky? Meh. ()

yvona

Velmi zvláštní námět a dokonalý scénář. Neviděla jsem nikdy nic, co by se tomu byť jen přibližovalo. Dokonalé. Už v 2. epizodě bych já osobně Janice rozmlátila palicí hlavu na kaši. Zajímavé zjištění.  Ten konec to podělal. Kde je ta hlava? ()

Rockerman

Krucinál, kdyby to dobré z posledního, špatného dílu dokázali vměstnat do předešlých tří, dal bych jednoznačně plný počet. V cele smrti, čekající na popravu žije "Sherlock Holmes", který řeší zapeklité kriminální případy. Vynikající nápad okořeněný černým humorem je sice silně feministický, kde muži jsou jen slaboši, lháři nebo dokonce vrazi a ženy ty pravdomluvné, čestné a prostě chudinky. Jenže kdyby Janice nebyla tak tupá a nechala si vysvětlit jak se věci mají, nemuselo dojít k vraždě a my bychom se unudili u trapné minisérie. Škoda, ze tří čtvrtin vynikající, v poslední části jakoby nevěděli kudy kam. ()

Daiker

No to byla slátanina..... Herci Ok, příběh a zpracování podprůměrné, divné.... Herci v roli rádce, vraha jsem nevěřil ani pozdrav. Stanley se na tu roli vůbec nehodil a ještě jak se pořád snažil hrát chytrého a s jakože cool psychopatem vedle sebe, který měl být asi vtipný..... No hrůza. Samotný příběh nesmysl a chování faráře bylo na facku. Přitom stačilo nahlásit to divné individum, kterému nevím proč chtěl pomoci. Jediné co mě na této sérii zaujalo bylo...... Kde je kurwa ta hlava? A proč je to tak důležité..... ()

Human_Traf

Závěru cosi chybí, ale i tak vám slibuji dramatickou jízdu od začátku do konce bez toho, aniž byste věděli, co se v příští minutě stane. ()