Režie:
Gene WeedScénář:
Ken ShapiroÚčinkují:
Ann-Margret (moderátor), Beau Bridges (moderátor), Burt Reynolds (moderátor), Tim Allen, Elizabeth Ashley, Crystal Bernard, Linda Blair, George Chakiris, Carol Channing, Cyd Charisse (více)Účinkují
Ann-Margret (moderátor)
Švédsko
Nejlepší filmy:
Interstate 60 (2002)
Vítězové a poražení (1999)
Desáté království (2000) (seriál)
Beau Bridges (moderátor)
USA
Nejlepší filmy:
Na Západ (2005) (seriál)
Hvězdná brána: Návrat (2008)
Hvězdná brána: Archa pravdy (2008)
Burt Reynolds (moderátor)
USA
Nejlepší filmy:
Tim Allen
USA
Nejlepší filmy:
Toy Story: Příběh hraček (1995)
Toy Story 2: Příběh hraček (1999)
Auta (2006)
Elizabeth Ashley
USA
Nejlepší filmy:
Štěstí (1998)
Flákači (1995)
Loď bláznů (1965)
Crystal Bernard
USA
Nejlepší filmy:
Velké dítě Gideon (1998)
Střední škola po americku (1983) (TV film)
Lékařská akademie (1982)
Linda Blair
USA
Nejlepší filmy:
Vymítač ďábla (1973)
W.B., Blue and the Bean (1989)
Vřískot (1996)
George Chakiris
USA
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
West Side Story (1961)
Country Girl (1954)
Carol Channing
USA
Nejlepší filmy:
Správná dívka (1967)
Sněhurka a jak to bylo dál (1989)
The First Traveling Saleslady (1956)
Cyd Charisse
USA
Nejlepší filmy:
Zpívání v dešti (1952)
Deep in My Heart (1954)
The Harvey Girls (1946)
James Coburn
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
Velký útěk (1963)
Příšerky s.r.o. (2001)
Mike Connors
USA
Nejlepší filmy:
Náhlý strach (1952)
Desatero přikázání (1956)
War and Remembrance (1988) (seriál)
Robert Culp
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny: Další pokolení (1979) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Zlatá lest (1975)
Tim Daly
USA
Nejlepší filmy:
Haló, tady Denisa (1995)
Liga spravedlivých: Zánik (2012)
Bistro (1982)
Shelley Fabares
USA
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Brianova píseň (1971) (TV film)
Superman: The Last Son of Krypton (1996) (TV film)
Michael Fishman
USA
Nejlepší filmy:
A.I. Umělá inteligence (2001)
Farrah Forke
USA
Nejlepší filmy:
Nelítostný souboj (1995)
Skandální odhalení (1994)
Přistání naslepo (1998)
Louis Gossett Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (1977) (seriál)
A Raisin in the Sun (1961)
The White Dawn (1974)
Peter Graves
USA
Nejlepší filmy:
Stalag 17 (1953)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Lovcova noc (1955)
Kathryn Grayson
USA
Nejlepší filmy:
Zvedejte kotvy (1945)
Líbej mě Katko (1953)
Show Boat (1951)