Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po odchodu z novin vyhledá Sodomková dánskou dokumentaristku Brit Jensen s jasným cílem – natočit o Tomanově případu podcast. Toman si mezitím sám ve vězení sepisuje stížnost k Ústavnímu soudu. Bude moct konečně konfrontovat autora posudku, který ho poslal za mříže? (Voyo)

Recenze (8)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Počátek epizody se tváří trochu nemastně, neslaně, ale skrze samotný proces, který nakonec vyvrcholí zcela jinak, než jsem sám čekal, jsem se závěrem minisérie dost za dobře a můžu ji považovat za prozatím jedno z nejlepších děl ze stáje Voyo. ()

Master19 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborné vyvrcholení minisérie. Klidně by mi stačil celovečerní film, protože prostřední díl trochu vařil z vody, ale závěr je opravdu famózní i když děsivý zároveň. ()

Reklama

Dawe2 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velice dobré, ale stojím si za tím, že celovečerák by stačil a mělo by to lepší spád. Že je příběh dle skutečné události je zároveň velmi smutné. Kolik takových dalších asi bude ... 90% ()

milwaukee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak už jsem říkal u dvojky, prostor na pět hvězd rozhodně byl a já se nespletl. Abych byl úplně přesný, i slzička ukápla. Bartoš se sice objevil jen v posledním dílu, ale opravdu zabodoval. On se rozjel už v Devadesátkách a tady dokazuje, že ještě neřekl poslední slovo. A nebyl sám, kdo zaslouží plný počet bodů. Je mě tak trochu zarazilo, že soudní znalec funguje dál a neděje se vůbec nic. Jo jo, jsme přece v Česku, kde parchanti vítězí a dá strašně moc práce, je aspoň někdy nakopat do ... hýždí. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finální epizoda se mi zdála být nejlepší z předvedené trojice, tím ale nechci říct, že by šlo o skvělý díl. Nechci, protože bych lhal. I v tomto případě jsem totiž nenarazil na mnoho výborných hereckých výkonů a scénář u mě tu a tam zaskřípal, ten lehký nadprůměr si ode mě třetí epizoda každopádně zasloužila. Zaujala mě snaha tvůrců o to, aby se oba hlavní protagonisté podobali svému předobrazu, tím víc pak bila do očí seriálová (ne)podoba Brit Jensen. Snaha vytvořit napětí v mediálně známé kauze se i tentokrát poněkud minula účinkem. / Poučení: Pracovat na něčem v časovém presu je tááák vzrušující! ()

Galerie (38)

Reklama

Reklama