uzzi

Tenhle film mě hodně překvapil. Čekal jsem béčko a přitom je to opravdu dobrý film s nadprůměrným a "originálním" scénářem se spoustou nápadu. Velice milé překvapení. Jediné co mě moc nesedlo je obsazení Jamese Mardsena, je dost prkenný. Oldman odvádí svůj vysoký standart. Rozhodně doporučuji ! ()

Evonichna

Tak tenhle filmeček mě překvapil. Na první pohled se tváří jako laciný buržoázní škvár, ale nenechte se zmást prvním dojmem. Charakterizovala bych to asi jako pohádková road movie plná vtipně vyhrocených situací a míst. Celý příběh navíc dává smysl a na konci člověku docvaknou věci, nad kterými se v počátku pozastavoval a kroutil hlavou. Jediné, co mě na tomto filmu vytáčelo, byl ksicht Jamese Marsdena. Shrnutí: originální, ironicky vtipné, poučné, ve výsledku i zamilované ()

Nassau

Svým způsobem úžasný film o hledání pravých životních hodnot. Je znát výborná práce jednoho z autorů trilogie "Návrat do budoucnosti". Najdete tu totiž stejnou lehkost, jakou se pyšnila slavná trilogie. Moc příjemný pocit z toho mám. Navíc si v něm zahráli dosti bizarní role i taková jména jako Gary Oldman, Chris Cooper, Christopher Lloyd či Kurt Russell. A nesmím samozřejmě zapomenout na Michaela J. Foxe:) Nenápadný klenot. (85%) ()

MARTIN*I

Po druhém shlédnutí musim přidat jednu hvězdu... Film mě zaujal ještě víc, než když sem ho před několika lety viděl poprvé.. Jak řekl Superpero, taková pohádka pro dospělé, nicméně s velmi zajímavým nápadem, nadsázkou, vtipem, s kritikou a poučením.. S nějakého reálna/nereálna si nedělají starosti - prostě buď to tak je a nebo neni, vždy dostanete několik odpovědí a možná je z toho některá správná, možná ne a vlastně je to jedno.. :) malý zákeřný zrzavý Grant se mi líbí :) Dávejte si pozor na svá přání ()

DonQ

Velmi svěží překvapení. Dovolím si tvrdit, že jde dost možná o jeden z nejlepších road movie. Film je rozdělen do vícero epizod v rámci hlavního příběhu, kdy každá z nich nabízí několik opravdu zajímavých témat k zamyšlení. Pozornému divákovi jistě neunikne snaha autorů o skryté i neskryté rýpance do současné americké společnosti. Herecké výkony neoslní, ale ani neurazí. ()

klukluka

To je tak, ale tak moc krásnej film... Miloval jsem ho před 13ti lety (to mi bylo 30) a miluju ho i teď. Jediný, to jediný, co mi na něm vadí, je, že ho nenatočili o 10 let dřív. I tak asi dost ovlivnil můj život, ale tenkrát by to možná mělo ještě mnohem větší váhu. To be yourself. Zdánlivě lehkej, ve skutečnosti přitom tak strašně náročnej úkol. ()

iXtr3m3

Zaujímavý snímok, z veľkej časti aj naozaj originálny so sympatickým obsadením hlavných úloh a ešte lepšie tých vedľajších. Americká roadmovie na trochu iný spôsob. ()

Hopper

Veľmi príjemné prekvápko, ktoré sa vykľulo z filmu, ktorý veľa nesľuboval ale o to viac splnil s viac ako slušným obsadením, kde najmä "právnická" epizódka mi pripadala skutočne ako zo života... ()

eagle-eye

Příjemná zaležitost. Road-movie, pohádka a inteligentní komedie v jednom. Tradičně výborný Oldman dokázuje, že patří ke špičce své profese, ač je stále ne(d)oceněným hercem. ()

cab

Skrz chytry scenar pres kvalitni herecke obsazeni k osvicenemu probuzeni po nehode do skutecneho zivota, ktery by se mel ubirat podle predstav samotneho jedince a ne byt predem nalajnovany nekym misto neho. Kazdy si je sveho stesti strujcem. 75% ()

Honzick

Tohle nesmírně originální dílo (něčím podobným sem se prostě ještě nesetkal), má úžasnou atmosféru a je to jeden z nejlepších filmů jaké jsem viděl vůbec. Gary Oldman hrál úplně nepředstavitelně a Chris Cooper jakbysmet. Prostě nezávislý film od kterého sem nečekal témeř nic a dostal úplně všechno ()

showxman

Mám rád filmy podobného ražení a na Interstate 60 se vždycky rád podívám. Jednoznačně chytrá a vtipná road movie s vynikajícím scénářem. Pro mě téměř pět hvězd. ()

Orthank

Ešte dnes si živo pamätám ako neveriacky som pozeral na prvú televíznu premiéru Návratu do budúcnosti. Za známym kultom (scenár) rovnako ako aj za týmto podobne vychytaným filmovým nášupom stojí práve Bob Gale. Dialnica 60 má veľmi podobnú atmosféru, ako aj zopár zhodných mien v hereckom obsadení, ale ani zďaleka neprechádza cez kopirák Galeovho predchádzajúceho príbehu. Skôr čerpá a viac rozvíja, tento bláznivý vesmír plný náhod, WTF situácií a slobodnej voľby, ktorá nie vždy je tak úplne slobodná. Ak niekto nepochopil životnú filozofiu Boba Galea z "Návratu", tentoraz to určite dokonale pochopí. Príbeh zabalený do množstva absurdných a z toho plynúcich vtipných situácií odohrávajúcich sa na pozadí fantaskného priam rozprávkového sveta imaginárnej diaľnice č. i60, je minimálne rovnako nápaditý ako Martyho úteky do budúcnosti. Práve toto otvorilo Galeovi cestu, ktorú dokonale vycucal jednoducho do úplneho dna. Toľko právd a faktov z bežného života, pre ktoré mu musím dať za pravdu, sa len tak hocikde nevidí. K tomu treba prirátať dokonalú režisérsku ruku, ktorá presne vie čo chce, čím dokonca aj predpokladaný záver, príde ako dokonalé zadosťučinenie divákovi. Jednoducho krása v "komplikovanej jednoduchosti...." ()