Reklama

Reklama

Zajímavosti (5)

  • Jedno z natáčení probíhalo v listopadu 2022 po dvě noci u zříceniny kláštera a kaple Belveder u rozhledny Vysoká na Kutnohorsku, kde si filmaři nechali přivézt přírodní sníh z lyžařského areálu Monínec a také používali foukaný sníh. Po jejich odchodu nezůstalo po nich ani památky, kromě těch hromad sněhu, kterých si mohli užívat návštěvníci „Až mě překvapilo, jak důkladně po sobě uklidili,“ pochválil je starosta městyse Suchdol. (Leopard105)
  • Film se natáčel v České republice, a to nejen v Praze, ale také v Semilech, Kouřimi, Štramberku či na zámku Kačina. (Yardak)

Související novinky

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

Keanu Reeves si přál ve Wickovi definitivní smrt

19.09.2023

Jak poznáte, že už má herec nějaké role plné zuby? Tak třeba tak, že při natáčení na kolenou prosí režiséra, aby ho zabil. Tedy alespoň ve filmu. Přesně to byl údajně případ Keanu Reevese (Matrix,… (více)

Čtvrtý John Wick se dočká režisérské verze

Čtvrtý John Wick se dočká režisérské verze

21.06.2023

Nejnovější díl akční série John Wick v kinech po své spanilé jízdě vydělal úctyhodných 427 milionů dolarů a minulý týden tak konečně zamířil na placené VOD služby a už brzy dorazí ve většině zemí i… (více)

Pátý John Wick je v přípravě

Pátý John Wick je v přípravě

26.05.2023

Šéf studia Lionsgate Joe Drake potvrdil, že první debaty ohledně pátého Johna Wicka již proběhly a snímek tak v budoucnu nejspíš opravdu vznikne. Víceméně tak ujistil především akcionáře, kteří by… (více)

Reklama

Reklama