poster

Cesta do ráje (TV film)

 • USA

  Path to Paradise: The Untold Story of the World Trade Center Bombing

 • USA

  Path to Paradise

Drama

USA, 1997, 91 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • woody
  ****

  Film popisuje co předcházelo útok na WTC v roce 1993 kdy měla jedna řítíce se věž pobořit druhou což se nakonec nestalo a tak teroristé připravovali další akce.Peter Gallagher podává v roli agenta standartní výkon a jeho výrok ,,Pár teroristů můžeme poslat do vězení ale na jejich místo nastoupí další.Amerika je země mnoha možností,terorismu z ní nikdy nezmízí,přijdou další akce,hrozivější.Věřte mi!" a na něho navazující výrok terorista v helikoptéře prolétávající kolem WTC ,,Příště je zničíme obě!" je opravdu skutečnosti se dotýkající.(28.7.2003)

 • Wacoslav1
  *****

  Slušný maso. Každopádně se přidávám k doporučením od Laca a Vegetola a za sebe přidám i tu pátou hvězdu, protože mě baví pozorovat jací jsou ti Amíci retardi a jak si dělají všechno sami o ten útok si vyloženě koledovali, když si pustí do země profesionálního výrobce bomb a dají mu status uprchlíka a věrohodnýho informátora pošlou do hajzlu, protože neprojde detektorem lži. Největší prdel je, že ani z tohohle se nepoučili a tak není divu, že dvojčata nakonec pár let po natočení tohohle nadčasovýho snímku opravdu definitivně žbuchli. Příště je zničím obě!!! Prorocká slova... Peckovní film a nic na co by Amerikánci měli být hrdí.95%(19.1.2016)

 • Fiftis
  ***

  Je naozaj desivé sledovať film z roku 1997 o bombovom útoku na Svetové Obchodné Centrum, ktoré sa odohralo v roku 1993. Desivé preto, pretože vtedy ešte nik netušil, že sa moslimákom skutočne o 4 roky podarí zhodiť "dvojičky". A totálne hrôzostrašný je záver filmu, kde sa zatknutý "Allahov pes" pozerá z vrtuľníka na WTC a hovorí - "nabudúce ich zhodíme celé". Čo sa týka samotného filmu, je to TV film, čo je veľmi poznať. Stál pár šupiek a herci sú tiež horší, než tí naši slovenskí. Ale je pravda, že je veľmi zaujímavé sledovať postupnosť tých udalostí, ktoré si "našťastie" vyžiadali len 6 obetí. Navyše do dnešného dňa asi nenájdete iný film, ktorý by sa touto udalosťou zaoberal. Človek si môže len domýšľať, čo v budúcnosti ešte títo synovia pedofilného Allaha spôsobia a dúfam že najviac budú trpieť tí mocní, ktorí ich vpúšťajú do celej kresťanskej Európy.(25.7.2019)

 • Lacike
  ****

  vegetol to opisal vystizne. Dokumentarne pojaty film o udalosti o ktorej som nevedel, takze pre mna to bolo aj poucne. Najlepsi je zaverecny prislub jedneho z teroristov, ktory sa o par rokov vyplnil. Zislo by sa pokracovanie, ktore by zmapovalo pripravy na utok v roku 2001 a do akej miery mali pachatelia spojenie s tymito teroristami. Snad na to raz HBO dostane odvahu. Ako idealny dvojprogram by som to odporucil s filmom Let číslo 93. 8/10.(14.1.2016)

 • vegetol.mp
  ****

  Výborný TV film, který zachycuje události, které předcházely nepodařenému útoku na Světové obchodní centrum na začátku 90. let. Největší devizou filmu je, že není sentimentální a divák se tady nedočká kňouravých smyčců a rádoby poutavých životních osudů. Všechno je tu ukazováno střízlivě, brutálně pragmaticky a téměř dokumentárně. Ironií je, že film prý běžel na americkém HBO pár minut před tím, než letadla nalétla do Dvojčat. Každopádně ideální večerní dvojprogram se Zwickovým Stavem obležení.(12.1.2016)

 • Ganka
  ****

  S ohledem na 11. září je to teda dobrá soda. Jsem ráda, že jsem si opět rozšířila obzory o americkou historii. Myslím, že na svou dobu solidně zpracovaný snímek, který nenudí, i když jsem se v něm místy trochu ztrácela. Co k tomu víc říct...američané jsou zjevně národ dementů, když se po útoku v roku 1993 nepoučili.(21.3.2016)