Uctivá poklona, pane Kohn
Režie:
Jitka NěmcováKamera:
Juraj ŠajmovičHudba:
Jiří BulisHrají:
Vlastimil Brodský, Martin Růžek, Miloš Kopecký, Raoul Schránil, Arnošt Goldflam, Oldřich Vízner, Jaroslav Šmíd, Miloslav Maršálek, Břetislav Rychlík, Josef Nedorost, Ivan Jiřík, Jiří Strach (více)Hrají
Vlastimil Brodský
Československo
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Hrdinové okamžiku (1961) (seriál)
Martin Růžek
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Krkonošské pohádky (1974) (seriál) - vypravěč
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Miloš Kopecký
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Ctná paní Lucie (1972) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál) - herec, průvodce
Raoul Schránil
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Arnošt Goldflam
Československo
Nejlepší seriály:
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Večery Analogonu (2002) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Oldřich Vízner
Československo
Nejlepší seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Saturnin (1994) (seriál)
Jaroslav Šmíd
Československo
Nejlepší seriály:
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Miloslav Maršálek
Československo
Nejlepší seriály:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Břetislav Rychlík
Československo
Nejlepší seriály:
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Josef Nedorost
Československo
Nejlepší seriály:
Oběti (1999) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (seriál)
Ivan Jiřík
Československo
Nejlepší seriály:
Největší z Pierotů (1990) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)
Jiří Strach
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Labyrint (2015) (seriál)
Ztracená brána (2012) (seriál)
Tomáš Krejčíř
Československo
Nejlepší seriály:
Napoleon (2002) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Arrowsmith (1997) (seriál)
Stanislava Jachnická
Československo
Nejlepší seriály:
Chlap (2022) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Soukromé pasti (2008) (seriál)
Halina Pawlowská
Československo
Nejlepší seriály:
Devadesátky (2022) (seriál) - průvodce
Dobré ráno, Brno! (2023) (seriál)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
Petr Kolínský
Československo
Nejlepší seriály:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)
To jsem z toho jelen (2000) (seriál)
Tomáš Pavelka
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Nevinné lži (2013) (seriál)
Ondřej Ernyei
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (seriál)