Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Dva agenti, bývalí milenci, musí společně zastavit mezinárodní kybernetické útoky na Velkou Británii. Přitom čelí dávno pohřbeným tajemstvím svého destruktivního vztahu. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

Daiker 

všechny recenze uživatele

Čistý průměr.... Čekal jsem tedy víc od Applu.... Příběh taková klasika, všichni proti všem blablabla.... Vedení EU a Anglie jsou idioti a francouzský prezident působil, že zrovna přišel ze základní školy.... A bezpečnost EU ohrožuje soukromá firma? No nevím, myslím si, že bezpečnostní složky pracuji lépe.... Vincent vypadá jak stará přejetá opice a Eva zase vypadá, že ji pořád něco bolí a za chvíli umře.... Čekal jsem něco ve stylu Homeland a to se nestalo..... ()

MrPierc 

všechny recenze uživatele

Hudba Massive Attack, naštvaná Eva Green a lišácký Vincent Cassel. Špionážní prostředí s jádrem romantické trýznivé lásky. Námět typicky agentský pro dnešní dobu, ale nejlepší je napětí mezi bývalým mileneckým párem. Nezodpovězené otázky, dávné touhy, výčitky a ještě špionáž. Doufám, že bude druhá série. ()

Reklama

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prekvapuje ma, ze tato spionazna akcna jednohubka je tak divacky nenapadna. Tema cyber-terorizmu v ramci Europy (Britania <> Francuzsko <> EU ako celok) je vsak rozhodne zaujimava a ani spracovanie nie je chabe. Naviac, duo Cassel a Evicka Green-ovie by si to "utahalo" samo uplne suverenne. Nastastie 2ojriadkovy popis s klasickym klise nie je spracovane na prvu a hlupo. To kvitujem. Ani ostatni zucastneni nie su len krovie, co je fajn. Nemam rad, ked filmari pracuju so scenarom tak, ze sa ako divak nemate v zavere moc coho chytit a vyrukuju na vas s niecim vlastnym, nahlym, bez toho, aby ste mali sancu na to prist samostatne na zaklade uz videneho. Vnimam to ako filmarsky prilis lahke a lacne. Ale teda, napriek par "skratkam" a zjednoduseniam ide o zabavny serial vo vaznejsom duchu s polovicou "stvorhviezdickovych" epizod. 68% Nadpriemer. Odporucam. ()

anatheman 

všechny recenze uživatele

Moc pěkný špionážní seroš, který od prvního dílu jasně míří na branku, aniž by docházelo k překombinování děje. Tu a tam se objeví nepřímá retrospektiva, což se týká především osvětlení backgroundu hlavních charakterů. Má jedna výraznější výtka směřuje k finále, které působilo docela odbytým dojmem. Mám obecně pocit, že mnohé seriály, které jsem v nejbližší době spatřil, mají v této oblasti problém. Nicméně pokud jste fandy Homelandu, nemůžete být zklamáni. Jasně, asi bych spíše mířil s hodnocením níž, kdyby mým prvotním lákadlem nebyla Eva Green - ostatně jinak bych tento seriál přehlédl. Ale ona spolu s Vincentem Casselem dodávají dílu přidanou hodnotu. Tak tedy spokojené 4 hvězdy. ()

Isard 

všechny recenze uživatele

Příjemná kombinace špionážní akce a politického thrilleru, občasná podařená akce se kombinuje s šachovou partií v Elysejském paláci, Berlaymontu či v Londýně. Vidíme vzájemný zápas šéfů tajných služeb, nakoukneme do světa soukromých společností/korporátních žoldáků i do uprchlického tábora. Hutný příběh zabydlený řadou postav a plný nejrůznějších překvapení je nacpaný do několika mála dílů, takže se koncentruje opravdu na to důležité a zbytečně neodbočuje. Což je občas možná škoda, zatímco rodinné zápletky mi nechybí, tak naznačené napětí/výčitka kvůli Brexitu si zasloužila aspoň o pár vět více (na obou stranách). Tenhle seriál mě vyloženě bavil. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama