Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Dva agenti, bývalí milenci, musí společně zastavit mezinárodní kybernetické útoky na Velkou Británii. Přitom čelí dávno pohřbeným tajemstvím svého destruktivního vztahu. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

celkem old-school špionážní thrillerová jednohubka, která přichází s dobrými a poměrně aktuálními nápady, ale tím jak střídá výborné pasáže s těmi hluchými je nedokáže podat tak aby diváka naplno vtáhla. Nuda to sice také není, ale v rámci žánru existuje mnoho lepších kousků. Na jedno podívání každopádně neublíží...65% ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkem zajímavé téma kybernetické bezpečnosti namíchané do (jakože) potíží vybrexitované Anglie je super nápad. Ten multi-jazykový podtext také. Co je tragédie je scénář. V drobných pasážích funguje skvěle, většinu však ale debilně a účelově (dost konkrétně jsem se vyvztekal u jednotlivých epizod). Obsazení funguje taky celkem fajn - osobní problém mám jen se zelenou, která prostě jakmile nejde o to vyndat kozy, hrát neumí. Asi sehnat někoho okolo 45, kdo umí plynule EN a FR je v dnešní světě povinné diverzity problém. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na tom málu, co Apple TV nabízí, tak nějak předpokládáte, že když se v hlavní roli nového seriálu objeví Eva Green a Vincent Cassel, bude to pecka. Nicméně pravda, u těch špionážních thrillerů je to vždycky buď a nebo a tady zavládá spíš to nebo. Nejlepší na téhle sérii totiž jsou jen ti dva. A to i přesto, že Vincent tu vypadá, jak kdyby zrovna vylezl z rakve a Eva jak kdyby se probudila druhej den po strašný pařbě s Danielem Craigem. Příběh je totiž neskutečně naivní a je sranda sledovat, jak si Francouzi dělají z prezidenta národního hrdinu, který s radostí hýbe s životy tajných agentů. Představte si, že něco podobného dělá Milošek. A to se tu nebudu rozepisovat o tom, jak rádoby stylově působí akční scény, ale ve skutečnosti jsou dementní jak Milošek po decánku becherouky. Ztráta času to úplně není, ale jen v případě, že chcete vidět Vincenta, Evu a prezidenta, kterému klepe kosa na dveře, ale on dál rozhoduje o francouzské kontrarozvědce. Jinak je to tu k ničemu. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prekvapuje ma, ze tato spionazna akcna jednohubka je tak divacky nenapadna. Tema cyber-terorizmu v ramci Europy (Britania <> Francuzsko <> EU ako celok) je vsak rozhodne zaujimava a ani spracovanie nie je chabe. Naviac, duo Cassel a Evicka Green-ovie by si to "utahalo" samo uplne suverenne. Nastastie 2ojriadkovy popis s klasickym klise nie je spracovane na prvu a hlupo. To kvitujem. Ani ostatni zucastneni nie su len krovie, co je fajn. Nemam rad, ked filmari pracuju so scenarom tak, ze sa ako divak nemate v zavere moc coho chytit a vyrukuju na vas s niecim vlastnym, nahlym, bez toho, aby ste mali sancu na to prist samostatne na zaklade uz videneho. Vnimam to ako filmarsky prilis lahke a lacne. Ale teda, napriek par "skratkam" a zjednoduseniam ide o zabavny serial vo vaznejsom duchu s polovicou "stvorhviezdickovych" epizod. 68% Nadpriemer. Odporucam. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

S přibývajícím věkem je Vincek čím dál tím ohavnější, Evka se tváří víc a víc zpruzeněji, a už i ten luksusní páreček dojnic se zdráhá tasit. Spolu však tvoří vcelku snesitelnou a neotřelou dvojku, nicméně ve veskrze průměrném evropském napínači, jenž by byl daleko snesitelnější a svižnější, kdyby z něj vykuchali tak dvě hodiny kýčovitých a vesměs okopírovaných telenovelických pičóz. Škoda, no, námět je totiž docela zajímavý a dost připomíná situaci v jedné naší nejmenované energetické díře na prachy. Ta je sice majoritně vlastněna státem, reprezentovaným co 4 rocky pomíjivou bandou politických impotentů, ovšem rozhodují o ní výhradně věční loutkovodiví pamrdi s akciovou minoritou, kteří ty impotenty periodicky pasou a „náležitě motivují“ s cílem dojit co nejvyšší dividendy a zvyšovat svá majetková aktiva. A tak v záměrně přiživovaných krizích dosahuje naprosto nemravně enormních a de fuckto monopolních zisků, přičemž jebat ovce, ty můžou přeci v pohodě svítit petrolejkama, pohánět domácí elektrospotřebiče křečkama v kole a žrát omítku. Je v ní přece hodně vápníku! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama